Yaş Hesaplama

Yaş hesaplama aracı ile yaşınızı bulunduğumuz tarihe göre hesaplayabilirsiniz. Yaş hesaplama aracına doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak girdiğinizde bulunduğunuz yaşı öğrenebilirsiniz. Doğduğunuz yıldan bugüne kadar kaç yıl geçmiş, kaç ay olmuş gibi detayları da öğrenebilirsiniz.

Yaş Nedir?

İnsanların doğduğu yıldan bulunduğu yıla geçen sürenin ölçümü biçimine yaş denir. Yaş yıllara göre hesaplanır.

Yaş Hesaplama

Yaş Hesaplama

Yaş Hesaplama Aracı Nedir?

Yaş hesaplama aracı kaç yaşındayım? Sorusuna kolaylıkla cevap verilmesi için hazırlanmıştır. Artık kaç yaşındayım diye hesap yapmanıza gerek kalmayacak araca doğum tarihinizi doğru bir şekilde yazdığınızda yaşınızı detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Yaşınızın yanında geçen ay, hafta ve gün gibi ayrıntıları da öğreneceksiniz.

Doğduğunuz günü bile hesaplayan araç sayesinde kaç saattir yaşadığınızı bile görebilirsiniz.

Yaş Hesaplama Nasıl Kullanılır?

Doğum tarihiniz kısmında yer alan yere önce gün sonra ay ve doğduğunuz yılı girerek hesapla butonuna tıklamanız yeterlidir. Hesapla dediğiniz an kaç yaşındasınız, kaç aydır yaşadığınızı, kaç haftadır yaşadığınızı, kaç gündür yaşadığınızı, kaç saattir yaşadığınızı, doğum gününüze kalan günü ve hangi gün doğduğunuzu öğrenebileceksiniz.

Basit Yaş Hesaplama

Yaş hesaplama aracı basit olarak tasarlanmıştır. Kafanız karıştıracak özelliklere yer verilmedi. Kolay ve pratik bir şekilde basit yaş hesaplamasını yapabileceksiniz. Bugünden farklı bir tarih belirterek de geçmiş yıllara göre yaş hesaplaması yapabilirsiniz.

18 Yaş Hesaplama

18 yaşına ne zaman gireceksiniz? 18 yaşında mıyım? Gibi soruların yanıtlarını merak ediyorsanız hemen yukarıdan yaş hesaplama makinesini kullanın. 18 yaşını hemen hesaplayın. Yaş hesaplayıcı sizlere kaç yaşında olduğunuzu net bir şekilde göstermektedir. 18 yaş hesaplama için excel kullanmaya gerek kalmayacak hemen basitçe yaşınızı hesaplayın.

Aracı kullanarak reşit olup, olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ülkemizde reşit yaşı 18’tir

Ehliyet Yaş Hesaplama

Ehliyet yaşı ülkemizde B sınıfı otomobil için 18’tir. Ehliyet almak isteyenler 18 yaşını beklerler ve sürekli 18 yaşına girdim mi? Ne zaman gireceğim gibi araştırmalar yapar. Ehliyet yaş hesaplama için yukarıdaki yaş hesaplama aracı tam size göre, hemen doğduğunuz günü, ayı ve yılı girin ehliyet almak için gereken 18 yaşına ne zaman gireceğinizi öğrenin.

18 ve üstü bir yaşa sahipseniz ehliyet başvurusu yapabilirsiniz.

Gerçek Yaş Hesaplama Testi

Gerçek yaşınızı 2021 yılında hesaplamak yukarıdaki yaş hesaplama makinesini kullanabilirsiniz. Hesaplama aracı sizlere gerçek yaşınızı göstermektedir.

Doğum günüme kaç gün kaldı?

Doğum gününüzü sabırsızlıkla bekliyorsanız yaş hesaplama aracı bunun için var. Doğum gününüze kaç gün kaldığını net bir şekilde öğrenebilirsiniz.