Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Kazan

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarından bahsetmeye devam ediyoruz. Yine bir kampanya olan Vodafone Seviyorum İnterneti ile bedava 3 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Vodafone bu kampanyayı 2021 yılına girdiğimizde hizmete sundu. Vodafone seviyorum interneti 2021 adını verdiği bu servis ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor ve kullanıcılarına bolca internet paketi hediye ediyor. Seviyorum interneti adlı test sayesinde hem eğleneceksiniz hemde internet paketleri kazanmanın keyfine varacaksınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2021

Vodafone Seviyorum İnterneti 2021 hizmeti bu yıl Vodafone tarafından internet üzerinden sunulmuş bir hizmet olduğu için sizlere verilecek test sorularını cevapladığınız da 3 GB internet paketini kazanabileceksiniz. Yazımızı çok uzatmadan Vodafone bedava internet  3 GB internet kampanyası nedir onu öğrenelim.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?

2021 yılında Vodafone kullanıcılarına güzel etkinlikler yapabilmek amacıyla Vodafone Seviyorum İnterneti 2021 adlı bir online test yaparak kullanıcılarına bedava 3 GB internet paketi vermeye başladı. Bu kampanya tamamen Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış olup, Vodafone için hediye kazanılmaktadır. Bu testte sizin internet kişiliğinize yönelik sorular yer almaktadır sizler bu soruları yanıtlıyorsunuz ve hediye 3 GB interneti hemen kazanıyorsunuz. Testlerin cevaplarını yanıtlarken hem öğrenip hemde eğleneceksiniz. Vodafone bedava internet kazanmanında keyfine varacaksınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne İşe Yarıyor?

Vodafone son yıllarda abonelerine yönelik kampanyalarını hızla arttırdı ve farklı etkinlik ve uygulamalarla kullanıcılarına hediye internet, SMS ve bedava dakika vermeye başladı. Vodafone kullanıcıları tarafından Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına olan ilgi arttı ve bu kampanya çok sevildi. Artık aboneler internetleri bittiğinde bu kampanyadan yararlanıp internet kullanmaya devam ediyor ve internetsiz kalmıyor. Etkinlikte yer alan soruları yanıtladığınız da 24 saat geçerli olmak şartıyla 3 GB interneti kullanabileceksiniz. Ayrıca test sayesinde 5 yıl boyunca kullanabileceğiniz 1 TB kazanma fırsatınız da bulunuyor. Ayrıca 1 TB kazandığınızda bunu sadece Vodafone ile sınırlı tutmuyorlar diğer operatörler üzerinde de bunu kullanabileceksiniz. Görüldüğü üzere Vodafone abonelerini sevindiriyor ve farklı kampanyalarla kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nasıl Kullanılır?

Vodafone İnterneti Seviyorum kampanyasından o kadar bahsettik. Peki bu kampanyadan nasıl yararlanacaksınız? Ne yapmanız gerekiyor? Gibi bütün soruların cevaplarını bu başlık altından yanıtlayacağız. Bu kampanya sayesinde Vodafone aboneleri 3 GB bedava internet paketi kazanabilmektedir. Bunun için Vodafone Seviyorum İnterneti adlı siteye girerek ilk anketi yaparak ilk aşamayı geçebilirsiniz.

Girmeniz gereken internet sitesi https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/

Anket sayfasından sonra site sizi cevaplamanızı istediği anket sorularına yönlendirir. Teste Başla dediğinizde karşınıza ilk soru çıkacaktır bu ilk soruyu kendinize göre yanıtlıyorsunuz. Yanıtladıktan sonra aşağıda yer alan Devam Et butonuna tıklıyorsunuz.

Sonrasında tekrardan ikinci soru sizi karşılayacak yine o soruya da kendinize uygun cevabı vermelisiniz. Tekrardan Devam Et tuşu çıkacak ona da tıklamanız gereklidir.

Yine üçüncü soru karşınıza çıkacak buradan da sizden istenilenleri yapıp kendinize göre soruları yanıtlamanız gereklidir. Yine Devam Et tuşuna tıklıyorsunuz.

Dördüncü soru karşınıza çıkacak buradan da kendinize uygun olan seçeneği seçip Devam ET tuşuna tıklıyorsunuz.

Sonra karşınıza İnternet kişiliğini şimdi öğrenebilirsin. Ya da 4 dk daha teste devam edip 3 GB internet kazanabilirsin. bölümü çıkacak buradan da TESTE DEVAM ET tuşuna tıklamalısınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti TESTE DEVAM ET Bölümü

Vodafone Seviyorum İnterneti TESTE DEVAM ET Bölümü

TESTE DEVAM ET tuşuna tıkladıktan sonra Kampanya Koşullarını içeren bir kutucu gelecek o kutucuğu aşağıya indirip TAMAM demeniz yeterlidir. Sonrasında 3GB interneti kazanmak için telefon numaranı yazar mısın? diye bir kısım çıkacak buraya telefon numaranızı yazabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Telefon Numarası Bölümü

Vodafone Seviyorum İnterneti Telefon Numarası Bölümü

Telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza şifre gelecek sisteme bu şifreyi yazdıktan sonra tekrar sizlere sorular gelecek onları da cevapladığınız da Vodafone Seviyorum İnterneti kapsamında 24 saat boyunca kullanacağınız 3 GB İnternet hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazandınız

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazandınız

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasından her Vodafone kullanıcısı sadece 1 kereliğine yararlanma hakkına sahiptir. Birden fazla kampanyaya katılım söz konusu değildir.
 • Bu kampanyaya tamamen Vodafone tarafından hazırlanmış anket sorularından oluşan bir servistir ve Vodafone resmi web sitesi üzerinden bu kampanyaya katılabilirsiniz. Anketlere verdiğiniz cevaplar ve telefon numarasının paylaşımı asla söz konusu değildir.
 • Ayrıca anketten 3 GB internet kazanmanın yanı sıra çekilişe de otomatik katılmış oluyorsunuz bu çekiliş sonucunda 5 yıl geçerli olmak şartıyla 1 TB internet kazanma hakkına da sahip oluyorsunuz. Ankete verilen cevaplar sayesinde Vodafone Türkiye’nin dijitalleşme haritasını çıkaracak ve daha iyi hizmet vermeye başlayacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Çekiliş Sonuçları 2021

Vodafone Seviyorum İntterneti Çekiliş sonuçları 2021 yine Vodafone’nin resmi web sitesinde açıklanacaktır. Çekiliş sonucunda bir asıl birde yedek üye belirlenecektir. Çekiliş sonuçları açıklandığında yine bu başlık altından sizlere bunun duyurusunu yapacağız şuanlık 3 GB internet kazanma kampanyası hızla devam ediyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasında yer alan sorular bilgi amaçlı bilginizi ölçecek sorular değildir. Oldukça kullanımı kolay olan bu kampanyada sizlere internet alışkanlıklarınızla ilgili anket soruları sorulmaktadır. Yani Vodafone Seviyorum İnterneti hilesine gerek yoktur. Her Vodafone kullanıcısı bu kampanyaya sadece 1 kez katılabilir. Hile gibi aramalara girmenize gerek yoktur. Vodafone kullanıcıları için oldukça kolay ve kullanışlı bir kampanya yapmıştır. Yapmanız gereken tek şey anket sorularına kendinize uygun cevapları vermektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kaç Kere Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti tamamen Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış bir test etkinliğidir. Testi çözerek ya da şöyle diyelim anketleri cevaplayıp bedava 3 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılarak 3 GB internet kazanabilirsiniz. 24 saat içinde kullanabileceğiniz bu internetin yanında 5 yıl geçerli olmak kaydıyla 1 TB’lik internet kazanmak içinde çekilişe katılmış olursunuz. Anket sorularını cevaplamaya başladığınızda testi yarım bırakır ve kapatırsanız 3 GB interneti de kazanamazsınız.

İnternet kişilik sonucunu öğrenmek isteyen kullanıcılar devam etmeyebilir. Tamamen kendilerine bağlı bir durumdur. Yani Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasından 3 GB internet kazanmak isteyenler testi yarım bırakabilir ve istediği zaman sonlandırabilir. Yine belirtelim bu durumda hediye internet kazanamazsınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti kapsamında kazanılan 3 GB İnternetin kullanımı hakkı sadece 1 gündür. 24 saat içerisinde kullanılmayan hak otomatik silinir ve bir daha bu hakkı kullanamazsınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına farklı operatörlerde katılabilir ancak hediye 3 GB interneti yalnızca Vodafone’li olma durumunda kullanabilirler. Sadece anket sorularına katılmış olur. Ayrıca Vodafone hattına geçtiğinizde hediye 3 GB interneti de 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Burada Vodafone böyle bir imkan sağlıyor.

 • Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına her Vodafone kullanıcısı yalnızca 1 kez katılabilir. Haktan yararlanan kişiler bir daha yararlanamaz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testinde kazanılan 1 TB hediyesi 5 yıl geçerli olmaktadır. Bu kampanya süresinin bitimi 01.05.2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Çekiliş sonuçları da 06.05.2020 tarihinde kazananlarda açıklanacaktır.  Vodafone Seviyorum İnterneti Testi sitesinde duyurulacaktır ve Vodafone kullanıcıları tarafından yoğun bir katılım sağlanmaktadır. Kullanıcılar çekiliş sonucunu sürekli sorgulamakta ve takip etmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli Mi?

Vodafone Seviyorum İnterneti tamamen ücretsiz bir servistir. Vodafone buradan kullanıcılarına bedava 3 GB internet kazanma olanağı tanımaktadır.Anket sorularının tümünü kendinize göre yanıtladığınız da test bitiminde hattınıza 3 GB internet mesajı iletilecek ve mesaj sonrası kullanmaya başlayacaksınız.

Testi çözerken sizden telefon numaranızı isteyecektir oraya telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen mesaj da bulunan onay kodunu sisteme giriyorsunuz ve testi çözmeye devam ediyorsunuz ve interneti kazanma hakkına sahip oluyorsunuz. Mutlaka o kodu girmeniz şarttır. O kod sonrasında telefon numaranız sisteme tanımlanacağı için Vodafone 3 GB interneti kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Çöz

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi çöz olarak ifade ediyoruz ancak test soruları değil de anket soruları bulunmaktadır. Burada cevapladığınız soruların doğru ya da yanlış cevapları bulunmamaktadır. Sorular tamamen sizin internetle alakalı durumunuzu ölçmek için hazırlanmış sorulardır. O yüzden bir test olarak değilde cevaplamanız gereken anket sorusu olarak kabul etmek daha doğru olur.

Kampanyada yer alan soruların başlıkları:

 • İnternet ile aran nasıl?
 • Gün içerisinde ne kadar sıklıkta internet kullanmaktasın?
 • İnternet kullanımı ile ilgili olan ve sana en çok uyan 2 şıkkı seçebilir misin?
 • İnternet kişiliğini öğrenmek ister misin?

Yukarıda yer alan soruların cevaplarını siz kendinize göre cevaplamanız gerekmektedir. Diğer sorulara da telefon numaranızı yazdığınızda erişebilirsiniz. Testi tamamladığınızda Vodafone Bedava 3 GB interneti kazanabileceksiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediyeleri 2021

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediyeleri 2021 bu yıl geçerli olan bir kampanya katılan her Vodafone kullanıcısı anında 24 saat geçerli olmak kaydıyla 3 GB internet kazanabiliyor. Ayrıca 5 yıl kullanabileceği 1 TB’lik internet içinde çekilişine katılmış oluyor. Ayrıca bu kampanyaya diğer operatörlerde katılabilmektedir ve kampanya sonrasında Vodafone hattına geçtikleri taktirde 3 GB internet paketini 24 saat yerine 1 ay olarak kullanma fırsatına da sahip olmuş oluyor.

Sizde Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına katılarak Vodafone bedava internet şansından yararlanabilirsiniz. İnternetim bitti diye üzülmenize gerek yok bu kampanya sayesinde internete doyacaksınız ve iletişiminiz hiç bitmeyecektir. Hemen Vodafone 3 GB İnternetinizi alın ve internetiniz hiç yarıda kesilmesin.

Yorum Yapın ve Bedava İnternet Kazanın

Aşağıda bulunan yorum kısmından yazıyla ilgili yorum yapan herkese nasıl bedava internet alabileceğiniz hakkında bilgi taktiğini paylaşıyoruz. Adınızı ve e-posta adresinizi düzgün yazmanız yeterlidir. E-Mail adreslerinize taktikler gelecektir. Bedava İnternetiniz her zaman sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

Ayrıca Vodafone Kullanıcıysanız aşağıdaki linkler işinize yarayabilir

Vodafone’da Beni Ara Mesajı Nasıl Atılır?

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Rojat dedi ki:

  int gelmiyo