Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama

A+
A-
Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama sayesinde paket aşımları ve fazla TL gitmelerine artık son vereceksiniz. Vodafone operatörünü kullanan aboneler özellikle faturasız hat kullananların en sıkıntı çektikleri paket aşımıdır. Bazı durumlarda acaba ne kadar konuşma dakikam kaldı ya da ne kadar internet hakkım kaldı diye düşünüyoruz ve paketin son kullanma tarihini de bilmiyoruz işte bu durumda Vodafone paket son kullanım tarihini öğrenip kolaylıkla sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Artık ay sonunda istenmeyen faturalara ve paket aşımlarına son verip hesaplı bir şekilde kullanıma devam edeceksiniz.

Vodafone paket son kullanma tarihi sorgulama sayesinde kullanmış olduğunuz paket ya da tarifelerde konuşma dakikası, internet ve SMS gibi detayların ne kadar kaldığını ve ne kadar kullandığını öğrenebilirsiniz. Sorgulama işlemi ile de mevcut paketinizin son kullanım tarihini de takip edebilirsiniz.

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanan bütün aboneler Vodafone tarafından hizmete sunulan yollarla paket sorgulamalarını yapıp, paket aşımına karşı önlem alabilir. Özellikle faturalı hat kullanan aboneler için sorgulamalar daha önemlidir, çünkü kullanmış olduğunuz paketi aştığınızda ay sonunda faturalarınıza istenmeyen ücretler yansıyabilir.

Vodafone faturasız hat kullananlar da paket son kullanma tarihi sorgulama işlemini de yaparak sürekli kullanmış oldukları paketin içeriğini kalan miktarı ve bitiş tarihini de öğrenebilir.

Eğer fatura geldiğinde şaşırmak istemiyorsanız Vodafone kalan paket sorgulama işlemini düzenli bir şekilde yapmalısınız. Bunun yaparak uzun yıllar boyunca hesaplı paket kullanıp tasarruflu konuşup internet kullanımı yapabilirsiniz.

Sizler için Vodafone paket son kullanma tarihi sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı ve bitiş tarihini nasıl sorgulayacağınızı bu yazımızda anlattık. Başlıklar halinde yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama sayesinde paketinizde ne kadar dakika, internet ve SMS kaldığını hemen öğreneceksiniz ve bunu yapmak hem pratik hem de ücretsizdir. Artık paketimde ne kadar kullanım kaldı paketim ne zaman bitecek? Sorularını sormanız gerek bile kalmadan kalan miktarı sorgulayıp ona göre ek paket ya da önlemler alabileceksiniz.

Vodafone paket kullanım detaylarını sorgulamanız için birden çok pratik yollar sunmuştur. Bütün Vodafone opertörünü kullananların en iyi bildiği şey mesaj göndererek sorgulama işlemi yapmaktır.

OZET 7000 Mesajı ile Vodafone Kalan Bakiye Sorgulama

Vodafone bakiye sorgulama işlemini sadece bir mesaj sayesinde hemen yapabilirsiniz. Oldukça kolay ve ücretsiz olan bu yöntemle istediğiniz zaman mesaj gönderip hemen kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Dakika, İnternet (GB) ve SMS miktarlarını mesajla anında görebilirsiniz. Bunun nasıl yapacağınızı aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle OZET yazıp 7000’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Eğer ben daha detaylı bir kalan miktarı sorgulama yapmak istiyorum diyorsanız bunun için ayrı mesaj göndererek istediğiniz sorgulamayı yapabilirsiniz.

Paketinizde kalan TL miktarını öğrenmek için;

Telefonunuzun mesaj yaz kısmına büyük harflerle TL yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

Paketinizde ne kadar dakika yani konuşma kaldığını öğrenmek için;

Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle DK yazıp 7000’e mesaj atmalısınız.

Paketinizde ne kadar SMS yani mesaj hakkı kaldığını öğrenmek için;

Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle SMS yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

Paketinizde ne kadar internet yani GB kaldığını öğrenmek için;

Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle INTERNET SORGU yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

Yukarıda yer alan işlemlerin tümü ücretsizdir. OZET  7000 mesaj işlemi en yaygın kullanılan pratik yollardan biridir. Kalan bakiye miktarıyla birlikte bitiş tarihini de detaylıca öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bakiye Sorgulama

Vodafone bakiye sorgulama işlemini sadece mesaj ile yapmanızın yanında Vodafone Yanımda uygulamasını indirip de yapabilirsiniz. Ancak uygulama ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız OZET yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması akıllı telefonunuzda yüklüyse telefon numarası ve şifrenizle giriş yaparak uygulamanın içerisinde bulunan Kullanım Detayları kısmından kalan bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Uygulama paketinizin kalan miktarını ve bitiş tarihini detaylıca göstermektedir.

Uygulama ile yapmak istemezseniz yine bir yol vardır. Bunun için online web sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan online işlemler sitesine giriş yaparak da Vodafone paket son kullanma tarihi sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • https://www.vodafone.com.tr/Servisler/online-islemler.php
  • Yukarıda yer alan siteye giriş yaparak üst sağ kısımda bulunan Giriş yap kısmına tıklayınız.
  • Şifre ile giriş yap bölümüne tıklayınız.
  • Telefon numaranızı ve şifrenizi yazıp girmeniz yeterlidir. (şifre için S yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir.)
  • Vodafone Paket son kullanma tarihi sorgulama işlemini yapmış olacaksınız.

Vodafone Kalan Kullanım Öğrenme Kodu

Vodafone kullanıcıları arasında yıllardır kullanılan bu kod sayesinde kalan TL miktarından tutunda dakika, internet ve SMS miktarının ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. Vodafone Paket sorgulama numarası olarak da bilinen bu mesaj kodunu aslında biliyorsunuz. OZET yazıp 7000’e mesaj göndermeniz durumunda kalan Dakika, SMS ve internet bakiyesini öğrenebilirsiniz. Bu servis ücretsizdir.

Vodafone Paket sorgulama numarası

Her ne kadar üst başlıkta bunu anlatmış olsak da bazı Vodafone kullanıcıları bir numaranın aranması gerektiğini düşünüyor ancak bu durum günümüzde söz konusu değildir. Artık mesaj ve uygulamalar sayesinde kalan bakiyeleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Paketinizde ne kalmış hemen öğrenmek çok kolay bir işlemdir.

Vodafone paket sorgulama numarası denilince hemen akla 7000 gelmesi gerekiyor. Vodafone neredeyse bütün servis işlemlerini 7000 numaradan yapmaktadır. Yine paket sorgulamasını da bu numara ile yapmanız yeterlidir. OZET yazıyorsunuz ve 7000’e bir mesaj atıyorsunuz hepsi bu kadar hemen detaylar telefonunuza mesaj olarak geliyor.

Bu işlemi ister faturalı olun isterseniz faturasız olun tüm Vodafone kullanıcıları ücretsiz kullanabilir. Böylelikle paketinizde ne kadar dakika, SMS, MMS ve internet kaldığını öğrenin.

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız faturanızın ne durumda olduğunu ve ay sonunda ne kadar ödeyeceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır. Mesaj yani SMS aracılığıyla bunu hemen öğrenebilirsiniz.

Mesaj Yöntemi

Telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle GUNCEL FATURA yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir. Faturalı hatlar için güncel fatura bilgisi ortaya çıkacaktır.

Kod Yöntemi

Telefonunuzun arama kısmına gelerek  *7000# yazıp arama tuşuna basınız.

Bastığınız zaman aşağıda yer alan menü ortaya çıkacaktır.

  1. Güncel Faturam
  2. Son Faturam
  3. Geçmiş faturalarım

Güncel menüye ulaşmak için 1’i tuşlayınız ve güncel faturanız ekrana gelecektir.

Vodafone faturalı hat kullananlar Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yaparak da fatura bilgisi ve bakiye gibi temel sorgulamaları yapabilir.

Vodafone taahhüt Bitiş Tarihi sorgulama

Vodafone taahhüt Bitiş Tarihi sorgulama

Vodafone taahhüt Bitiş Tarihi sorgulama

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama işlemini öğrendik. Vodafone faturalı hat kullanan aboneler taahhüt bitiş tarihi sorgulama işlemini de merak etmektedirler. Taahhüt sürem ne zaman bitecek diye merak ediyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

Vodafone Taahhüt bitiş tarihini net öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 542’yi aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıntılı bir şekilde taahhüt sürenizin bitiş tarihini öğrenebilirsiniz.

Eğer müşteri hizmetleriyle uğraşmak istemiyorum diyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde bulunan Faturalım kısmına tıklayıp taahhüt bitiş tarihini öğrenebilirsiniz.

Bunların dışında bir Vodafone bayisine giderek de taahhüt süresiyle ilgili detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. Ancak uygulamayı kullanmanızı öneriyoruz daha detaylı ve net bilgileri uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz. Uygulama hem kolay ve pratiktir.

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Sorgulama işlemini Vodafone ile nasıl yapacağınızı öğrendiniz. Bunun dışında sormak istediğiniz soru varsa aşağıda bulunan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sizde Vodafone kullanıyorsanız aşağıdaki rehber yazıları sizin işinize yarayabilir. Bağlantıya tıklayıp gitmeniz yeterlidir.

Vodafone Numara Değiştirme

Saçma Güzel 8 Vodafone Kampanyası

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.