Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone yine farklı kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Yeni bedava internet paketinin adı Vodafone doldur 3 GB şeklinde açıklandı. Doldurma olarak nitelendirilen 3 GB internet paketiyle ek internet elde edebilirsiniz. Pakette yer alan interneti doldurduğunuzda kesintisiz internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Vodafone 3 GB İnternet paketi yalnızca 3GB internet paketi tarifesini kullananlar ve tarifesi aktif olan kişiler için geçerlidir. Peki bu tarifeye sahip olan kişiler ve bu tarifeyi yapmak isteyenler Vodafone Doldur 3 GB İnternet paketini nasıl yapacak ve kullanacak? Detaylı bir anlatım için yazımızı okumaya devam edin!

Mecvut 3 Gb Vodafone internet paketini kullanmıyorsanız, bu paketten yararlanamazsınız. SMS gönderseniz bile hiçbir faydası olmayacaktır. Doldurma paketi Vodafone kullanıcıların daha az bir ücrete internet kullanımını kolaylaştırma amacıyla oluşturulmuş bir kampanyadır. Doldur 3 GB sayesinde kullanıcı gün içerisinde biten internet paketini devam ettirip hesaplı bir biçimde kullanabilecek. İnternet üzerinde Vodafone Bedava İnternet olarak kabul edilse de, pek bedava olarak nitelendirmek yanlış bir davranış olur. Vodafone 3 GB İnternet için 10 TL bir ücret ödemeniz gerekiyor. Doldur veya doldurma işlemini hangi tarifeler yapabilir? Bu paketten yararlanan tarifeleri aşağıda listeledik.

Vodafone Doldur 3 GB Paketinden Yararlanan Tarifeler

  • Bittikçe Dolan Tarifeler ( Mini, Midi ve Maksi Dahil)
  • Faturasız Freezone Tarifeleri
  • Faturasız Esnek Tarifeler
  • Faturasız Altın Tarifeler
  • Faturasız Efsane Fırsat Paketleri

Yukarıda yer alan Vodafone tarifleri 3 GB internet paketinden yararlanabilir.

Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır?

Yukarıda yer alan tarifelerin dışında diğer Vodafone paketleri de internet paketi doldurabilir. Örneğin Esnek tarife kullanıyorsanız ve DOLDUR 3GB yazıp SMS gönderdiğinizde internet gelmiyorsa ve üstüne hata mesajı geliyorsa bunun yerine, ESNET 3GB yazıp 7000’e kısa mesaj atabilirsiniz. Böylelikle esnek tarifeler Vodafone Doldur 3 GB paketinden yararlanabilir.

Vodafone Doldur paketleriyle ilgili genel kurallar belirlenmiştir. Bu kurallar aşağıda yer almaktadır.

  • Eğer tarifenizin başladığı an itibariyle yaparsanız  ve yaptığınızda paketin bitimine bir kaç gün varsa paketiniz ile birlikte doldurma paketi de aynı zamanda biter. Sonrasında ek bir ücret yansıyabilir. Buna dikkat ediniz.
  • Kullanmadığınız internet aktarılmaz veya bir sonraki zamanda kullanılmaz. Paketi aldıktan sonra kullanmak size fayda sağlayacaktır.
  • Vodafone Doldur 3 GB İnternet paketinden yararlanmak için mevcut tarifenizin Faturasız 3 GB olması gerekiyor.

Nasıl Yapacaksınız?

  • 2 GB yada 1 GB internet paketi kullanan Vodafone kullanıcıları telefonlarının mesaj kısmına DOLDUR 3GB yazıp 7000’e SMS gönderdiklerinde hata alacaklardır.
  • Paketi 10 TL’ye satın alabilmek için DOLDUR 3GB yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Daha sonra paket size tanımlandığıyla ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir.

Vodafone Doldur 3GB Nasıl İptal Edilir?

Eğer paketi aldıysanız ve beğenmeyip iptal etmek istiyorsanız ancak olmuyorsa yeterli TL mevcut değildir. Eğer paketi yapmanıza rağmen onay mesajı gelmiyorsa hattınızda 10 TL olmadığı için paket yapılamıyor. Yeterli TL olmadığı zaman Vodafone Doldur 3 GB internet paketi de iptal olacaktır. Her TL yüklemesi sonrası aynı mesajı yeniden göndermeniz gerekiyor, otomatik bir işlem söz konusu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.