Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone bedava internet faturasız ve faturalı hatlar için nasıl yapılır? Vodafone bedava internet nasıl yapılır? Bedava internet kazanma hilesi 2021, Vodafone bedava internet kampanyalarının tümünü öğrenin. Sizde bu kampanyalardan faydalanın.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone bedava internet kazandırmaya 2021 yılında da devam ediyor. Ülkemizde yıllardır faaliyet sürdüren Vodafone kampanyalar ve hediyelerle abonelerini mutlu etmeyi başarıyor, Vodafone bedava internet paketleriyle abonelerini İnternetsiz bırakmıyor ve son hızda internet keyfi sunuyor. Ülkemizde en çok kullanılan operatörlerin başında olan Vodafone güncel bedava internet paketlerini kullanıcılarına dağıtıyor.

Vodafone ister faturalı olun isterseniz faturasız hat olun bedava interneti tüm kullanıcılarına veriyor. Vodafone bedava internet faturalı ya da faturasız ayrımı yapmaksızın sizde faydalanabilirsiniz ve hediye internet kampnayalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone ülkemizde en çok bedava internet veren hatların başında geliyor. 2021 yılında düzenlemiş olduğu güncel kampanyalar ile ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kazanmayı özellikle uygulamalar üzerinden gerçekleştiriyor. Vodafone Yanımda adlı uygulamayı çeşitli platformlardan indirip sizde bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Artık Vodafone bedava internet veren uygulamalar araması yapmadan hemen internetinizi alacaksınız ve asla internetsiz kalmayacaksınız.

Vodafone bedava internet 2021 nasıl kazanabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde bu yazımız sayesinde öğreneceksiniz. Günümüzde en güncel olan kampanyaları sizlerle paylaşacağız. Mevcut tarifenizi ve paketiniz de internet bitse bile bu yazımız sayesinde hemen internet GB paketleri yapabileceksiniz. Vodafone bedava internet kampanayalarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

Vodafone Seviyorum İnterneti İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone seviyorum interneti adlı bir kampanya düzenlendi, bu kampanyaya göre Vodafone tarafından sunulan anketleri yanıtlayan tüm Vodafone kullanıcıları faturasız ya da faturalı olma şartı olmadan 3 GB bedava internet kazanabilecek. Ayrıca bu kampanya ile 5 yıl geçerli olmak şartıyla 1 TB’lik internet çekilişine de katılacak.

Bu kampanyadan kazandığınız Vodafone 3 GB bedava internet 24 saat geçerlidir. 24 saat içerisinde kullanmadığınızda hakkınız biter ve bir daha kullanamazsınız. Vodafone seviyorum internet kampanyasına sadece 1 kez katılabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnternet 3 GB Nasıl Kazanacağım?

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit, aşağıdaki talimatları uygularsanız kolaylıkla 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

  • Öncelikle https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ adlı adrese giriyorsunuz.
  • İnternet sitesine girdikten sonra TESTE BAŞLA diyorsunuz ve karşınıza anket tarzında test soruları çıkacaktır, burada 3 GB internet kazanıncaya kadar ilerleyin ve son aşamalara gelince sizden telefon numaranızı talep edilir, orada yer alan kutucuğa telefon numaranızı giriyorsunuz ve telefonunuza gelen onay kodunu ilgili kutucuğa girdikten sonra tekrar anket soruları gelecek. Onları da yanıtladıktan sonra 24 saat geçerli oalcak Vodafone 3 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone seviyorum interneti kampanayasıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Kazan

Vodafone E-Fatura ile 1 GB İnternet Kazan

Eğer Vodafone hattınızı faturalı bir şekilde kullanıyorsanız 1 GB internet kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bunun için faturanızı e-faturaya geçiriyorsunuz ve 15 gün içinde bedava 1 GB interent kazanacaksınız. E-faturaya geçtiğinizde fatura bilgileriniz SMS olarak telefonunuza gelecek hem doğaya destek olmuş olacaksınız hemde Vodafone bedava internet kazanacaksınız. Faturanız E-Posta adresinize de iletilecektir.

Bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

  • Telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle EFATURA yazıp boşluk bırakıp kendi e posta adresinizi yazıyorsunuz ve 7000’e kısa SMS atıyorsunuz.
  • Eğer fatura bilgilerinizi SMS olarak almak istiyorsanız SMSFATURA yazıyorsunuz ve 7000’e SMS gönderiyorsunuz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet vermeye devam ediyor. Vodafone hattınızı 4.5G uyumlu bir SİM kart ile değiştirdiğinizde anında kullanabileceğiniz 4 GB bedava internetinizi kullanabilrisiniz. 4.5g kullanıcısı olduğunuz için bu kampanyadan kolayca faydalanacaksınız.

Vodafone Bedava 4 GB İnternet İçin Yapmanız Gerekenler

  • Eğer SİM kartınız 4.5G uyumlu değilse en yakın Vodafone şubesine giderek SİM kartı alıyorsunuz.
  • SİM kartına sahip olduktan sonra 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.
  • Onay mesajı sonrası Vodafone bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan ile 2 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone FreeZone’lulara bedava 2 GB internet veriyor. Bu kampanyada herhangi bir şart sunmadan hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 2 gün kullanmak şartıyla 2 GB bedava internet veriyor. Bu kampanyada faturalı ya da faturasız olma şartı olmadan tüm Vodafone kullanıcıları faydalanabiliyor. Bunun için herhangi bir sMS göndermenize gerek yoktur. Aşağıdaki şartları yerine getirdiğinizde otomatik 2 GB bedava internet yüklenecektir.

  • Hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.
  • 29 TL ve üzeri paket alan alan FreeZone’lular, 2 gün geçerli 2 GB internet kazanıyor!
Vodafone Bedava internet kampanyaları

Vodafone Bedava internet kampanyaları

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması ile Bedava İnternet

26 yaş altı Vodafone kullanıcılarına sunulan bu kampanyada uygulama sayesinde hem bedava internet kazanabilecek hemde keyifli vakitler geçirebilecektir. Vodafone İnternet Avcıları 17 Ekim 2017 tariihnden itibaren Apple Store ve Google Play marketleri üzerinden sunulmaya başlanmıştır.

Oyunu indirdiğinizde telefonunuzun kamerası, lokasyonu ve mobil verisi açık olmalıdır. Oyun başladığı andan itibaren telefon ekranı tuttuğunuz bölgelerde BİT adı verilen kırmızı yaratıklar göreceksiniz. Bu Bitleri avladığınızda günlük bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca  avlanan bitlerle indirimli internet paketleri kazanabilirsiniz.

Yine belirtelim bu oyunu 26 yaş altındaki Vodafone aboneleri oynayabilir. Bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan linki tıklayıp bu kampanyaya katılabilirsiniz.

> http://internetavcilari.vodafonefreezone.com/

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarından biri de 1 GB internet fırsatıdır. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit her hafta Vodafone Yanımda Uygulamasına pazartesi günleri giriş yaptığınızda anında 1 GB bedava interneti kazanabilirsiniz.

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Paketi

Vodafone sürpriz yapmayı çok seviyor ve farklı SMS kampanyalarıyla abonelerine ansızın bedava internet veriyor. Sizde hemen sürpriz Vodafone bedava internet kazanmak için telefonunuzun mesaj yaz kısmına büyük harflerle SURPRİZ yazıp 6666’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.  Mesaj sonrası sürpriz hediyeler sizi bekliyor. Gelen mesaja göre hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yedek ile 500 MB İnternet Bedava

Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanan her Vodafone abonesi 1 yıl içinde 3 defa 500 MB internet paketi kazanabilir. Bunun için 500YEDEKMB yazıp 3636’ya mesaj atmanız yeterlidir.

  • Vodafone sadece bu kampanya ile 500 MB internet vermiyor ayrıca NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj gönderdiğinizde ücretsiz 500 MB internet hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 2 GB İnternet Paketi Ücretsiz

Vodafone yanımda Uygulaması içerisinde bulunan Bana Ne Var kısmından haftada 1 kez olmak şartıyla 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bunun dışında Vodafone bedava internet kazanmak için Super2GB yazıp 3636’ya mesaj atabilirsiniz. Bu mesaj sonrasında 1 ay şartıyla 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bu bir paket olarak tanımlandığı için otomatik yenilecektir. Eğer bu paketi iptal etmezseniz sonraki ay hattınızda TL kesilecektir, bunun için 2 GB kullandıktan sonra iptal etmeniz yararınıza olacaktır. Paket her ay otomatik yenilenir.

Süper 2 GB internet paketini kullandıktan sonra her ay otomatik yenilenmemesi için iptal etmeniz gereklidir. Yoksa mevcut tarifenize ek olarak TL kesilir ve zor duruma düşebilirsiniz. Bu paketi iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’a mesaj atmanız yeterlidir. İptal mesajı sonrası paket yenilenmez ve her ay sizden otomatik TL kesilmez.

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone

Vodafone bedava internet dağıtırken EBA kullanan öğrencileri de unutmadı ve uzaktan eğitim süreci boyunca öğrencilerin kullanabilmesi için sadece EBA (Eğitim Bilişim Ağı) için Vodafone hatlarına otomatik 6 GB internet vermiştir. Uzaktan eğitim boyunca öğrenciler bu interneti kullanıp eğitimlerinden geri kalmayacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

İnterneti biten ve hediyelerin tümünü kullanan Vodafone kullanıcıları internet ortamında ya da sosyal medya mecralarından Vodafone bedava internet hilesi 2021 aramaları yapmaktadır, ancak böyle bir hile yoktur. Vodafone bedava internet hilesi adı altında paylaşım yapanlara inanmayın ve sizlerden istenen bilgileri asla   o kişilerle paylaşmayınız. Bilmediğiniz uygulama ve APK uzantılarını telefonlarınıza asla yüklemeyiniz. Vodafone kampanyalarınca oluşturulan siteler haricinde başka sitelere telefon numaranızı ve bilgilerinizi girmeyiniz.

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Kazanma

Vodafone bazı özel paketlere daha çok internet sağlamaktadır. Mevcut internet paketlerinize Vodafone ek olarak bedava internet sağlamaktadır. Sizde Vodafone bedava internet kapsamında değerlendirilen Vodafone Doldur kampanyasından yararlanmak için sizlere hazırladığımız aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

https://www.bedavainternetiniz.com/vodafone-doldur-3gb

Sizler için Vodafone bedava internet nasıl kazanılır adlı bir yazı oluşturduk. Sizlerde daha fazla internet kazanmak isterseniz bizlere yorum olarak bunu bildirin. bedavainternetiniz.com daima sizinle!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.