Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

A+
A-
Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone arama dökümü ve Vodafone konuşma dökümü sayesinde bu hizmetle telefonunuza gelen aramaları detaylı bir döküm halinde alabilirsiniz. Yapılan tüm telefon görüşmelerini bir liste halinde Vodafone arama dökümü ve konuşma dökümü ile sizlerin hizmetine sunuyor. Vodafone 6 aylık arama ve telefon görüşmelerinizi yasal bir süreç olarak sistem üzerinden kayıt haline alır ve sizin isteğinize göre bu verileri sizlere sunar.

Arama dökümü kullanıcıların nerelere harcama yaptığını gösteren bir doküman olduğu için bazen kullanıcılar faturalarının yüksek geldiği dönemlerde nerelere harcama yaptığını merak ediyor ve fatura detayını sorguluyor böylelikle ne kadar internet, SMS ve TL kullandığını öğrenebiliyor.  Vodafone arama dökümü sayesinde ister faturalı hat olun isterseniz faturasız hat olun kullanmış olduğunuz internet kotalarını SMS ve arama kayıtlarını görebilirsiniz. Vodafone tarafından ücretsiz oalrak sunulan bu hizmet sayesinde konuşma dökümlerini görebilirsiniz.

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone arama geçmişi ve arama dökümünü sorgulamak oldukça kolaydır. Konuşma dökümünü çıkarmak ve bu hizmetten yararlanmak için Vodafone tarafından sunulan uygulamaları kullanabilirsiniz. Vodafone arama dökümü için Vodafone Self Servis uygulamasını veya Vodafone Online İşlemler üzerinden bu hizmeti kullanabilirsiniz. Bu servis tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için istediğiniz zamanlarda konuşma dökümlerini ve kullanmış olduğunuz bakiye detaylarının listesini öğrenebilirsiniz.

Bu işlemleri yaparken ihtiyacınız olacak tek şey telefon numaranız ve şifreniz olacaktır. Yukarıda yer alan uygulamalara telefon numaranızı ve şifrenizi girerek erişebilir ve arama dökümlerinizi çıkartabilirsiniz.

Vodafone Online İşlemler şifre Nasıl Alınır?

‎Vodafone arama dökümünü ve geçmişini öğrenmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj yaz kısmına SIFRE  yazıp  7048’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca bir diğer seçenek de telefonunuzun mesaj kısmına gelip S yazıp 7000’e gönderip de uygulamalara girmek için şifrenizi alabilirsiniz.

Vodafone Self Servis Hat Dokümanı Nasıl Çıkarılır?

Vodafone arama dökümünü ve telefon konuşma dökümünü online web sitesi olan Vodafone Self Servis ile sağlamaktadır. Ne yapmanız gerektiğini aşama aşama sizlere yazdık, sizde bu aşamaları yayıp arama geçmişini öğrenebilirsiniz.

Vodafone Self Servis hat dokümanı
 • Öncelikle https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/giris adresine giriş yapıyorsunuz.
 • Açılan ekranda hızlı giriş ve Şifre ile giriş yap seçenekleri yer alıyor. Siz şifre ile giriş yap diyorsunuz.
 • Bu aşamada cep telefon numaranız ve şifreye ihtiyaç duyacaksınız.
 • Şifre için S yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir. Gelen şifreyi panele girip devam edebilirsiniz.
Vodafone Self Servis Hat Dokümanı Giriş Ekranı

Vodafone Self Servis Hat Dokümanı Giriş Ekranı

 • Giriş yaptıktan hemen sonra ekranın ana sayfasında Tarifelerim ve Kullanımlarım kısmına tıklıyorsunuz ve burada yer alan Kullanım detaylarına tıklamanız yeterlidir.
 • Fatura detaylarına da tıklayıp orada bulunan Faturalarım sekmesine tıklayıp Faturaya ilişkin tüm detaylarını görebilirsiniz.
Vodafone Görüşme Detayları

Vodafone Görüşme Detayları

Vodafone arama dökümünü ve konuşma detaylarını faturasız hat kullanan aboneler son  1 aylık kullanım detaylarını görürken, faturalı hat kullanan Vodafone kullanıcıları son 6 aya ait dokümanları görebilir. Bu dokümanda aranılan telefon numarası, hangi saat aralığında ve tarihlerde hangi numaralar ile görüşülmüş ve ne kadar internet, SMS kullanıldığı öğrenilebilir. Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde görüşme detaylarını en ince ayrıntısına kadar öğrenip arama telefonunuzun arama kaydından silinen tüm telefon numaralarını görebilirsiniz.

Vodafone arama dökümü sayesinde hangi numarayla hangi tarihte hangi saat aralığında ne kadar süre konuştuğumuz tarih tarih öğrenebilirsiniz. Filtrele seçeneği ile istediğiniz tarih aralıklarını görüntüleyebilirsiniz. Eğer faturasız bir hat kullanıyorsanız son 1 ay içindeki dökümleri öğrenebilirsiniz. Ancak faturalı bir hat kullanıyorsanız son 6 ay içinde konuşma detaylarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Arama Dökümü Filtrele

Vodafone Arama Dökümü Filtrele

Vodafone Arama Dökümü Listesi

Vodafone Arama Dökümü Listesi

Vodafone Yanımda uygulamasını sadece internet ortamında değil, aynı zamanda telefonlarımızda uygulama olarak da kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz telefonun işletim sistemine ait Android Uygulama ve İOS uygulamasını indirebilirsiniz.

Vodafone Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları arama geçmişini ve Vodafone arama dökümünü nasıl öğrenebileceklerini kolay şekilde yaparken bu dökümleri nasıl sileceklerini de merak ediyorlar. Bu başlık altından Vodafone arama geçmişi dökümü nasıl silinir? Telefon kayıtlarını nasıl silebilirim? Sorularının cevaplarını vereceğiz.

 • Eğer son 6 ayda Vodafone telefon görüşmeleri, SMS kayıtları ve internet kullanımları sisteme kayıt olduysa yasalar gereği bu kayıtlar kesinlikle silinmez. Yasal dayanak olarak ilerde herhangi bir sorunda kanıt olarak sunulması için 6 ay boyunca kayıtlarınız silinemez. Faturalı hatlar vodafone dökümlerini ve telefon görüşmelerini son 6 ay halinde öğrenirken, faturasız hatlar ise son 1 ay kayıtlarını öğrenebilirler.
 • Vodafone arama geçmişi silme söz konusu değildir. Yasal olanaklar içinde böyle bir hak kullanıcılara sunulmuyor.
‎Bazı Vodafone kullanıcıları bir başkasının ya da eşinin telefon görüşme kayıtlarını Vodafone görüşülen numaralar dökümünü gizlice öğrenmeye çalışıp sisteme onun adına girip bunlara erişmeye çalışıyor ancak böyle bir durum hem etik değil hemde yasal değildir. Vodafone tarafından ücretsiz sunulan bu hizmet kişinin özelidir ve hat sahibine sunulmuştur.  Eğer hattınızı başka hatta taşırsanız Vodafone arama geçmişi de otomatik kapanacak ve taşıdığınız hattın arama dökümü hizmeti devreye girecektir.

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Vodafone arama dökümü hem online web sitesinden hemde Vodafone Yanımda uygulamasından pratik ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ancak yine farklı yöntemler ile de arama dökümlerinizi geçmişe dönük bulabilirsiniz. Bunun için ne yapmanız gerektiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

 • Eğer uygulama ve internet online sitesinden arama dökümlerini ve telefon kayıtlarını öğrenemediyseniz sizlere en yakın Vodafone bayisine kimliğinizle giderek görüşme kayıtlarının dökümünü alabilirsiniz. Bunu öğrenebilmek için hattınızın size ait olması gerekiyor, bir başka hattın arama dökümlerini öğrenemezsiniz.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri kullanarak da Vodafone arama dökümü öğrenebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayıp ilgili yetkiliye telefon kayıtlarının e-postanıza gönderilmesini talep edebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri için 542’yi ya da 0542 542 00 00 numaraları arayabilirsiniz.
 • Android yada İOS işletim sistemine ait bir telefon kullanıyorsanız ilgili uygulama marketlerden Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Oldukça pratik ve kolay kullanılan bu uygulamadan Vodafone arama dökümü ve konuşma dökümlerini çıkartabilirsiniz.
‎İnternette bazı uygulamalar ücretsiz arama dökümü sunduklarını ifade eden uygulamalar sunuyor, ancak böyle uygulamalar söz konusu değildir. Google Play ve İOS App Store’de yer alan uygulamalar gerçekten böyle bir hizmeti vermiyor bu uygulamalar kişisel bilgilerinizi ele geçiren sahte yazılımlardır. İndirmeyin ve asla telefonunuza da apk ve başka yollarla yüklemeyiniz.

Vodafone Mesaj Dökümü Nasıl Çıkarılır

Vodafone kullanıcıları telefon konuşma dökümlerine erişirken Vodafone mesaj dökümlerine de erişmek istiyor. Yapılan mesajlaşmalar ve gelen mesajların ayrıntılı dökümleri için sorgulama yapmak mümkün değildir. Hiç bir operatör kullanıcılarına giden ya da gelen mesajların dökümlerini döküm olarak vermez. Mesaj içerikleri yalnızca mahkeme kararınca talep edilir ve operatör tarafından yasal dayanak üzerine paylaşılır. Bunun dışında telefon arama kullanım detayları ve kaç mesaj attığınız ve gelen mesaj sayısını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arama Geçmişine Nasıl Bakılır

Kullandığınız telefon modeline uygun işletim sistemine sunulan Vodafone Yanımda uygulaması ile de arama dökümleri ve telefon arama kayıtlarını öğrenmeniz mümkündür. Uygulamyı indirip açtığınızda telefon numarası ve mesaj yoluyla elde ettiğiniz şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Uygulama oldukça pratik olduğu için Kullanım Detayı kısmıyla tüm telefon kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması sayesinde Vodafone arama dökümü ve telefon kayıtlarını e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Vodafone arama geçmişi uygulama ile de asla silinmez. Faturalı bir hat kullanıyorsanız 6 aylık bir arama dökümü ve telefon kayıtlarına erişebilirse bilirsiniz.

Kolay bir şekilde telefon kayıtlarınızı çıkartmak ve arama dökümlerine ulaşmanız için Vodafone Yanımda uygulamasına ilişkin indirme linklerini aşağıdan bulabilirsiniz. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o uygulamayı indirebilirsiniz.

Vodafone arama dökümü ve telefon kayıtları hizmeti çok sık kullanılan hizmetlerin başında geliyor. Ancak son dönemlerde Vodafone kullanıcıları eşlerinin yada nişanlılarının telefon kayıtlarına gizlice bakmaya çalışarak özel hayatın gizliliğine müdahale de bulunuyor. Hatta sevgililerinin veya bir başkasının mesajlarını okuma görme ve telefon numara kayıtlarını öğrenmeye çalışan kişiler mevcut ancak bu hizmet hat sahibine özel olarak sunulmuştur ve bir başkasının buna bakması mümkün değildir. Özellikle mesaj kayıtları kişilere de verilmiyor mahkeme kararı sonrası operatör tarafından bilgi verilir. Bir başkasının arama dökümlerine ve telefon kayıtlarına gizlice bakmak hem etik değil hemde özel yaşama müdahaledir.

Bedava İnternetiniz sitesi olarak Vodafone arama dökümü ve telefon kayıtlarına yer verdik. Görüşülen numaraları ve geçmişi nasıl silebileceğiniz hakkında temel başlıklar halinde bilgilere yer verdik. Vodafone Giriş sayesinde kullanım detayı gibi evde kal tr vodafone gibi temel bilgilere yer verdik, eğer sormak istediğiniz bir soru ya da takıldığınız yer olursa sitemizin altında bulunan yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz.

Sizde Vodafone hattını kullanıyorsanız şu yazılar sizler için yararlı olabilir.

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Vodafone Ödemeli Arama

Vodafone Numara Engelleme ve Kaldırma

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler 2021

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. güner güler dedi ki:

  yapıyoruz işlemi şifre geliyor giriyoruz üzgünüz tekrar sonra tekrar deneyin diyor 6birgünde 6 kere denedim hala sonuç yok

 2. Sibel dedi ki:

  Merhaba Turkcell’den Vodafone geçiş yaptım yaklaşık 2 senedir Vodafone kullanıyorum ama hiç memnun kalmadım tekrar aynı numarayla Turkcell’e geçiş yapacağım operatör değişikliği yaparsam Vodafone dökümüm silinir mi aramalar mesajlar internet vs.gibi

  1. haçım dedi ki:

   dökuman 6 ay oncesi

 3. Birisi dedi ki:

  Çok kolay yazılımla sizin 6 ay konuşma dökümanınızı başkası çıkartabiliyor burda söz konusu felan değil demişler ama alakası yok birçok arkadaşın başına geldi gizlilik yok isteyen istediği numaranın dökümanını bulabiliyor inanmayın

 4. Mustafa ferahlı dedi ki:

  Adıma kayıtlı eşimin kullandığı hattın geriye dönük detaylı dökümü ve gelen giden mesajları talep ediyorum

 5. haçım dedi ki:

  6 ay dökuman çıkartmak istiyom

 6. Emine Altuğ dedi ki:

  Mesaj geçmişi detaylı istiyorum