Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla kampanyası başladı artık Turkcell’in bu kampanyası sayesinde bedava internet kazanabileceksiniz. Turkcell Şansa Tıkla kampanyası sayesinde bedava 1 GB veya 2 GB internet kazanabileceksiniz. Hem de ister faturalı olun isterseniz faturasız hat olun bu hediyelerin sahibi olabileceksiniz. Bütün Turkcell kullanıcıları bu kampanyaya şart olmaksızın katılabilecek.

Turkcell şansa tıkla reklamı ile nasıl bedava internet GB kazanabileceğiniz bu yazımız sayesinde hemen öğreneceksiniz. Her hafta katılacağınız bu reklamlar sayesinde internetsiz kalmaaycaksınız ve sürekli internet kazanacak ve internet paketine bile gerek kalmayacak.

Turkcell yine kampanyalarına devam ederek abonelerini internetsiz bırakmıyor. Bedava İnternetiniz sitesi olarak Turkcell Şansa tıkla reklamının ne olduğunu, nasıl katılacağınızı ve kimlerin katılabileceğini detaylı şekilde öğreneceksiniz. Kampanyaya katılım için yazımızı sonuna kadar okumaya devam edin!

Turkcell Şansa Tıkla Nedir?

Turkcell tarafından oluşturulan Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyası 30 mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır. Turkcell kullanıcılarının tümü bu kampanyaya ücretsiz katılabilirler. Turkcell kullanıcısı olmanız yeterlidir.

Turkcell şansa tıkla kampanyası kapsamında Turkcell tarafından digital internet sitelerinde ve sosyal medyada paylaşılan Şansa Tıkla reklamlarına tıklayıp Turkcell hesabınıza giriş yaptığınızda bedava internetini alabilirsiniz. Turkcell tarafından belirlenen internet sitelerine giriş yapıp oradaki reklamları tıklamanız yeterlidir. Ayrıca Turkcell’in sosyal medya hesaplarını da takip ederek şansa tıkla deyip bedava GB internetleri kazanabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyası ücretsiz olup, her Turkcell kullanıcısı her hafta en fazla 1 kere katılabilir.

Bu kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses müşterileri de dahil olmak üzere tüm Turkcell kullanıcıları katılabilir. Katılım için bir şart yoktur.

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyası kapsamında bol bol bedava GB internet paketleri kazanacaksınız. Turkcell internet sitelerinde ve sosyla medya hesaplarında çıkacak bu reklamlara tıklayıp hemen günlük kullanabileceğiniz 1 GB veya 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan hangi hediyeleri kazanacağınız aşağıda yer almaktadır.

 • Günlük 1 GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)
 • Günlük 2 GB Instagram & Twitter  (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)
 • Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)
 • Haftalık 1 GB (7 gün boyunca geçerli 1GB)
 • Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB

Turkcell internet sitelerinden ya da sosyal medya hesaplarından birinden gezerken 6 emocan bulunan reklam gördüğünüzde emocandan biri seçtiğinizde emocanın elinde tuttuğu pankartta hediye kazanıp kazanılmadığı görülür. Sonrasında kazandığınız hediyeyi almak için Turkcell hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Yukarıdaki hediyelerden biri kazandığınızda hediye hesabınıza yüklenecektir.

Reklamı gördüğünüzde 6 emocan içinden tıkladığınız birinde hediye olmayabilir, bu durumda şaşırmayın. Kazanmanız tamamen şansınıza bağlıdır. ancak çoğu Turkcell abonesi haftalık bedava internet GB kazanıyor. Bir hafta boyunca bedava internet kazanmanız için yapmanız gerekenler bu yazımızda yer alacaktır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell Şansa Tıkla reklamı kampanyasına katılım öyle zor değildir. Kolay bir katılım sayesinde sizde kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından oluşturulan bu kampanyada tüm Turkcell kullanıcıları kazançlı çıkacaktır. Turkcell ile alakalı internet sitelerinde ve sosyal medya sitelerinde Turkcell şansa tıkla reklamları çıkacaktır, bu reklamın üzerinde 6 tan emocan yer alacaktır, bu emocanlardan birini seçip Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamları sitemizde yer alan Turkcell yazıları içerisinde de çıkmaktadır. Her hafta bu yazıyı ziyaret ederek çıkan reklamlara tıklayıp bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer Turkcell hattı kullanıyorsanız bu yazımızı sık kullanılanlara ya da yazının adresini bir yere kaydedin ve her hafta bu yazıyı ziyaret ederek Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Reklamı bulduğunuzda 6 emocandan birine tıklayıp hediye kazandığınızda o link aracılığıyla Turkcell hesabınıza giriş yapıp hediyeyi alabilirsiniz. Turkcell mobil giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınızda hediyeyi alamazsınız ve hakkınızı kaybedersiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamını Kaç Kez Yapabilirim

Turkcell tarafından 2021 yılına özel hazırlanan bu kampanya tamamen ücretsizdir ve katılım için herhangi bir şarta gerek yoktur. Turkcell abonelerinin tümü bu kampanyaya her hafta en fazla 1 kez katılabilir. Aynı hafta içinden birden fazla kazanmanız mümkün değildir. 7 günlük süre bittikten sonra tekrar Turkcell şansa tıkla reklamlarına tıklayıp 1 GB veya 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Reklamlara tıkladığınızda açılan sayfa ile birlikte mutlaka Turkcell internet hesabınıza giriş yapınız, giriş yapmadığınızda ya da açılan sayfayı kapattığınızda bir daha katılamazsınız ve o hafta kampanyaya katılmış sayılırsınız ve sonraki haftayı beklemek zorunda kalırsınız.

Şansa Tıkla Reklamı Nerede Bulabilirim? Reklam Bulamıyorum

Turkcell ile alaklı sayfalar ya da sosyal medya sitelerinde reklamlar sürekli çıkmaktadır. Hemen çıkmayabilir bu yüzden Turkcell ile alaklı sayfalarda bulunuyorsanız mutlaka sayfaları yenileyiniz ve bol bol Turkcell şansa tıkla reklamı çıktığını göreceksiniz. Eğer 1 hafta içinde bu kampanyadan yararlandıysanız sizlerde reklam çıkmayabilir.

Şansa Tıkla Reklamı İzle

Şansa tıkla reklamlarını görmek için bu yazımızı yenilemeniz yeterlidir. Eğer bu hafta içinde bu kampanyadan yararlanmadıysanız bu reklamlar sizlere çıkacaktır. Bu reklamları kullanıp kolaylıkla hediyeleri kazanabilirsiniz. Ya da sitemizde yer alan diğer Turkcell yazılarına giriş yapıp oradan da yenileme yaparsanız bu kampanyadan çok kolayca yararlanıp Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Şansa tıkla reklamı Hangi Sitelerde

Google reklamlarını yayımlandığı her sitede bu reklamları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle Turkcell ile alakalı içeriklerde bulunmanız şansınızı artıracaktır. Çünkü Turkcell ile alakalı yazılarda genellikle Turkcell reklamları çıkmaktadır. Sizlerde bu reklamlardan bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Örneğin bu yazımızı düzenli ziyaret ederek sizlerde bu kampanyaya katılabilirsiniz. Aşağıda bulunan linke tıklayıp belirli zaman geçirdikten sonra yenilediğinizde Turkcell şansa tıkla reklamlarını görüp hemen katılabilirsiniz.

Şansa tıkla reklamı Hangi Sitelerde diyorsanız aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.

https://www.bedavainternetiniz.com/turkcell-sansa-tikla

Ayrıca aşağıdaki linklere de tıklarsanız bu reklamları görebilirsiniz.

[irp posts=”202″ name=”Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2020″] [irp posts=”331″ name=”Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler”] [irp posts=”310″ name=”Turkcell Hediye İnternet Gönderme”] [irp posts=”463″ name=”Turkcell Numara Değiştirme”] [irp posts=”439″ name=”Turkcell Ödemeli Arama”] [irp posts=”522″ name=”Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası”]

Yine reklamlar gözükmüyorsa Turkcell resmi web sitesi olan siteyi de ziyaret edip, sitemize girebilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Linkini Paylaşarak Kazanmak

Varsayalım ki sizler bu reklamı buldunuz linke tıkladınız ve Tuırkcell hesabınıza giriş yaparak bu hediyeyi kazandınız ve sonrasında bu linki kopyalayıp Turkcell kullanan başka bir kişiye attığınızda o kişi bu hediyeyi kazanamaz. Çünkü o link bir kere kullanıldığı için artık geçersiz olacaktır. Sizin kullandığınız link yapısı sadece siz özeldir. Başka yerde paylaşılan hiçbir link çalışmaz. Yani böyle bir durum söz konusu bile değildir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Hilesi

Turkcell kullanıcıları Turkcell’in bu efsane kampanyasından birden fazla yararlanmak amacıyla arama motorlarında genellikle Turkcell şansa tıkla reklamı hilesi gibi aramalarda bulunuyor ancak böyle bir hile yoktur. Bu kampanyanın kuralı bellidir ve her Turkcell kullanıcısı haftada en fazla 1 kere katılabilir. Ancak hile adı altında paylaşılan bazı yöntemler söz konusudur, bunlara inanmayın.

Eğer bu reklamlar görünmüyorsa sizlere nasıl çıkacağı konusunda tüyolar verelim:

 • Telefon ya da bilgisayar kullanıyorsanız geçmişi ve çerezleri temizleyip cihazınızı yeniden başlatın.
 • Akıllı telefonlardan kullanılan Chrome tarayıcısına giriş sağ üst alt alta bulunan 3 nokta kısmına tıklayınız.
 • Tıkladığınızda açılan kısımdan tarama verilerini temizleyip, chrome tarayıcısını kapatıp tekrar giriniz.
 • Chrome tarayıcısından google arama motoruna giriş yapınız.
 • Google arama kutusuna Turkcell ile alakalı şeyler yazın arayıp farklı sitelere giriş yapınız.
 • Sonrasında ise https://www.bedavainternetiniz.com/turkcell-sansa-tikla bu linke tıklayıp biraz bekleyiniz ve reklamların çıktığını göreceksiniz.
 • Reklamlar çıkmıyor diye üzülmeyin bir kaç dakika durduktan sonra sayfayı yenileyiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell şansa tıkla kampanyası nedir?

Turkcell digital web siteleri ve sosyal medya platformlarında karşılaştığınız bu reklamlara tıklayıp hediye kazanabileceğiniz bir kampanyadır.

Turkcell şansa tıkla kampanyası ne zaman bitecek?

Kampanya 30 Mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampnayaya kimler katılabilir?
 • Turkcell Bireysel
 • Turkcell Kurumsal
 • Faturalı Hatlar
 • Hazır Kart yani faturasız hatlar
 • Ses hattı sahipleri bu kampanyaya katılabilir.
Kampanyaya katılım ücretsiz midir?

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasına katılım ücretsizdir. 

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Her Turkcell abonesi bu kampanyadan haftada en fazla 1 kere yararlanabilir.

Kampanyadan hangi hediyeleri kazanabilirim?
 • Günlük 1GB
 • Günlük 2GB Instagram & Twitter
 • Günlük 2 GB
 • Haftalık 1 GB
 • Haftalık 2 GB

Bedava İnternetiniz sitesi olarak bu yazımızda Turkcell Şansa Tıkla reklam kampanyası hakkında detaylı bilgiler verdik. 2021 yılı içerisinde bu kampanyada nasıl yararlanacağınızı ve neler kazanacağınızı öğrenmiş oldunuz. Bu kampanya hakkında sormak istediklerinizi yada sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Editörlerimiz Turkcell ile alakalı sorularınızı Turkcell’in verdiği bilgilere göre sizlere cevaplayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.