Turkcell Hediye İnternet Gönderme

A+
A-
Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell hediye internet gönderme işlemi yaparak sevdiklerinize ve yakınlarınıza Turkcell bedava internet gönderebilirsiniz. Her geçen gün internet kullanımıyla birlikte insanlar akıllı telefonlarında vakit geçirmeye başladı. Video siteleri ve sosyal medya sitelerininde yaygınlaşmasıyla birlikte internet paketlerine olan ihtiyaç arttı, durum böyle olunca kullanmış olduğumuz operatörlerin internet avantajlarına ve kampanyalarına ihtiyacımız oluyor. Bu gibi dönemlerde internet paketine ihtiyacınızı arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizden giderebilirsiniz. Turkcell hediye internet gönderme ile hem sevdiklerinize internet gönderebileceksiniz hem de sevdiklerinizden Turkcell hediye internet alabileceksiniz.

Turkcell’de ister faturalı olun isterseniz faturasız hat olun Turkcell hediye internet gönderme işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz interneti sorunsuz ve zor zamanlarında kullanabilir.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell hediye internet gönderme ile sevdiklerinize kolaylıkla hediye internet gönderebileceksiniz. Ülkemizde en çok kullanılan operatörlerden biri olan Turkcell sevdiklerinizin internetsiz kalmamaları için Turkcell hediye internet gönderme kampanyasını sizlere sunuyor. Turkcell hediye intenet göndermede 2 seçenek sunuyor. Dijital Operatör Uygulaması kullanılarak ya da mesaj yoluyla Turkcell hediye internet gönderme işlemi yapılabilir.

  • Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız, kendi internet paketinizden herhangi bir eksilme olmadan 1 GB interneti sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sevdiğinize 1 GB bedava internet gönderdiğinizde ay sonunda paketinize bu ücret 15 TL olarak yansıyacaktır. Bu işlemi yalnızca Turkcell faturalı hatlar yapabilir.
Turkcell faturalı hat kullanıp sevdiklerinize Turkcell hediye gönderme işlemini mesaj göndererek hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sevdiğinize 1 GB internet göndermek için telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle HEDIYE HAFTALIK 1 GB 532 XXX XX XX yazıp 2222’ye mesaj atmanız gerekiyor.   

Faturasız Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell faturasız yani hazır kart kullanıyorsanız sizde Turkcell hediye internet gönderme işlemini yapabilirsiniz. Bunun yapmanız oldukça kolay ve hızlıdır. Dijital Operatör Uygulaması uygulamasına kendi bilgilerinizle giriş yapıp, orada bulunan  Cepten İnternet yükle kısmına tıklayıp hediye internet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını sisteme giriyorsunuz ve sonrasında ödeme sözleşmesi ve satış bilgilerinizi de onayladıktan sonra Turkcell hediye internet gönderme işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olur.

Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Turkcell faturasız hat kullanıyorsanız Dijital Operatör Uygulamasını kullanarak sevdiğinize hediye internet gönderebilirsiniz. Bu uygulama ile Turkcell kalan tutarınızı ve paketinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme İçin Sunulan İnternet Paketleri

Trukcell faturalı hatlar için sevdiklerine 1 GB internet gönderme imkanı sunarken, faturasız hat içinde kredi kartıyla ödeme yaparak sevdiklerinize farklı seçeneklerdeki internet paketlerinden birini seçerek sevdiğinize gönderebilirsiniz. Başka telefona internet gönderme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.  Kendi internet paketini başkasına gönderme Turkcell böyle bir imkanı kullanıcılarına sunuyor.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri

Paket Türü Fiyatı
YENİ 1 GB İNTERNET 25 ₺
GÜNLÜK 2 GB İNTERNET 5 ₺
AYLIK GECE 2 GB İNTERNET 10 ₺
GÜNLÜK 6 GB İNTERNET 10 ₺
YENİ 2 GB İNTERNET 30 ₺
YENİ 4 GB İNTERNET 40 ₺
YENİ 6 GB İNTERNET 50 ₺
YENİ 8 GB İNTERNET 60 ₺
HOTSPOT 2 GB İNTERNET 19 ₺
HOTSPOT 6 GB İNTERNET 29 ₺
HOTSPOT 6 GB İNTERNET 39 ₺
HOTSPOT 10 GB İNTERNET 49 ₺

Turkcell İnternet Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell internet transferi yapmak oldukça basittir. İnternet transfer işlemini sadece Turkcell Salla kazan uygulamasından kazandığınız internet ile yapabilirsiniz. Turkcell faturalı yada faturasız hat olun Turkcell hediye internet gönderme işlemini yapabilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahibiyseniz sevdiklerinize 15 TL karşılığında 1 GB internet gönderebilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Eğer hediye interneti transfer etmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj yaz kısmına büyük harflerle HEDIYE yazıp boşluk bırakıp istediğiniz internet paketinin adınız yazıp yine boşluk bırakıp karşı kişinin telefon numarasını yazıp 2222’ye emsaj atabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Turkcelle İnternet Gönderme

Türk Telekom kendi için internet gönderme işlemi sunarken başka bir operatöre internet gönderme işlemini sunmuyor. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit Türk Telekom’dan Turkcell internet gönderme için TL yüklemesi yapabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişiler Türk Telekom kullanıcısıysanız ve interneti bittiyse bunun için ona TL yüklemesi yapışabilirsiniz, böylelikle kendisi kendisine uygun bir internet paketi seçebilir ve sürekli kullanabilir. Sizde sevdiğinize hediye internet etmiş olursunuz.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme ile Turkcell’de başkasına internet ve paketi nasıl gönderebileceğiniz öğrendiniz. Ayrıca Turkcell bedava dakika kazanmak içinde aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.