Turkcell Biz Nedir? Nasıl Katılabilirim? Ekip Oluşturma

A+
A-
Turkcell Biz Nedir? Nasıl Katılabilirim? Ekip Oluşturma

Turkcell Biz kampanyası Turkcell operatörünün oluşturduğu sevdiklerinizle beraber bolca internet, dakika ve SMS kazanabileceğiniz kampanyadır. Bu kampanya kapsamında sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla ekip kurarak birbirinden farklı hediyeler kazanabileceksiniz. Kurmuş olduğunuz gruplar sayesinde her ay bedava 2 GB internet kazanacaksınız.

Turkcell biz kampanyasıyla birlikte hem sizin hem de kurmuş olduğunuz ekibinizin kazanmasını istiyor ve sürekli de hediyeler dağıtıyor. Sizde hemen sevdiklerinizi ya da arkadaşlarınızla kendi ekibinizi oluşturun hemen kazanmaya başlayın.

Turkcell Biz kampanyası kapsamında oluşturacağınız ekipler en az 2 en fazla 5 kişi olmalıdır. Oluşturduğunuz ekip ile birlikte tasarruf oluşturup, hem kazanmış olduğunuz internetler GB paylaşabilir, indirim kazanabilir veya bolca hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell kampanyası içerisinde yer alan Turkcell Biz nedir? Kimler yararlanabilir? Turkcell Biz 2 GB internet nasıl kazanabilirim gibi detayların cevaplarını başlıklar halinde cevaplayacağız.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell Biz 04.09.2020 tarihi itibariyle Turkcell operatörü tarafından sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya ile Turkcell kullanıcıları en az 2 en fazla 5 kişi ile beraber oluşturacağı grup sayesinde birbirinden farklı hediyeler kazanıp Turkcell Biz 2 GB internetin de sahibi olacaktır. Bu kampanyaya katılırken herhangi bir tarife paket ve şart da yoktur.

Turkcell abonesi olan bir kişi aboneliği boyunca en fazla 5 kere olmak şartıyla Turkcell Biz ekibine girip, çıkabilir.

Bu kampanya kapsamında 25 yaş ve altı ekip üyeleri paket/tarifelerine ek olarak her ay ücretsiz günlük 2 GB internet alma hakkına sahip olurlar. Ayrıca bu kapsam içerisinde oluşturulan “Turkcell Biz Genç 2GB” ekibinde yer aldıkları süre boyunca ücretsiz internet hakkını almaya devam edeceklerdir.

Turkcell Biz Katılım Şartları

Turkcell Biz kampanyasına katılabilmek için bireysel faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor. Faturasız hatlar bu kampanyadan yararlanamıyor. Eğer Turkcell faturalı bir hat kullanıyorsanız herhangi bir şart olmaksızın bu kampanyaya katılabilirsiniz. Paket/tarife gibi bir zorunluluğu yoktur.

Turkcell Biz Faydaları

 • Ekip üyeleri kendi arasında sınırsızca konuşabiliyor.
 • Ekip üyeleri birbirine GB transferi yapabilirler.  GB transferi yapabilmek için kullanıcının 1,5GB interneti olması gerekmektedir. Bu işlemi faturalama döneminde yapabilir. Turkcell aboneleri maksimum 2 kez GB transferi yapabilir yada maksimum 2 kez GB transferi alabilirler.
 • Turkcell Biz kapsamında gönderilen hediye bir sonraki faturalama dönemine kadar kullanılır.
 • 25 yaş ve altı ekip üyeler ek her ay ücretsiz günlük 2GB internet alma hakkına sahip olurlar. “Turkcell Biz Genç 2GB” kapsamında oluşturulan ekip her ay 2 GB internet hak almaya devam eder.
 • Son 7 gün boyunca Turkcell’e numara taşıyan ya da yeni gelen bireysel faturalı aboneler , “Turkcell Biz” ekiplerinden herhangi birine katılım sağlarsa, ekibin tüm üyeleri 12 ay boyunca ek her ay 1 GB internet kazanırlar. Bu kapsamda oluşturulan “Turkcell Biz 1GB” ekibi hep birlikte olmaya devam ettikçe ücretsiz buna sahip olabilirler. Aboneler bu haktan yalnızca 1 kez faydalanabilirler. Eğer ekibe 2. kez numarasını taşıyan ya da yeni faturalı hat alan birisi gelirse ek 1 GB internet tanımlanmaz.
 • Referans olan ekip üyesi en az 1 yıl Turkcell kullanıcısı olmak zorundadır.
 • 65 yaş üstü ekip üyelerine kullanmış oldukları Akıllı Fatura faydası yoksa ücretsiz “Akıllı Fatura” tanımlanır ve ekipte kalmaya devam ettikleri sürece bu hakları devam eder.
 • Aboneler oluşturdukları Turkcell Biz ekiplerinde kaldıkları süre boyunca bu haklardan yararlanırlar. Ekipten çıkıldıktan sonra yararlanılan haklar sona erer.

Turkcell Biz nasıl kullanılır

Turkcell faturalı bir hat kullanıyorsanız bunun için yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Aşağıda yer alan talimatları uygularsanız sizlerde kendi ekibinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz.
 • İndirmiş olduğunuz uygulama içerisine giriş yaparak Turkcell Biz kısmına tıklayıp gerekli işlemleri yapmanız yeterlidir.
 • Uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Resmi Web sitesine giriş yaparak Turkcell şifreniz ile Hesabım kısmına giriş yaparak da bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kurma

Turkcell Biz sayesinde ekip oluşturulup sürpriz hediyeleri kazanabilirsiniz. Sevdikleriniz ya da arkadaşalrınızla hep birlikte en az 2 en fazla 5 kişilik ekip oluşturup ek olarka Turkcell bedava internet kazanırsınız.

Ekip oluşturmak için bu kampanyaya katılım yapmanız gerekiyor. Kampanyaya dahil olmak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasını aşağıdaki linklerden akıllı telefonunuza uygun olanını indirebilirsiniz.

Eğer uygulama indirmek istemiyorsanız bunun için de aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

 • https://www.turkcell.com.tr/hesabim/turkcell-biz
 • https://m.turkcell.com.tr/hesabim/turkcell-biz

Katılım yapıp kendi ekibinizi oluşturabilir ya da başka ekiplere dahil olabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kurma Talimatı
 • Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indiriniz. (Android veya İOS işletim sisteminize göre ilgili uygulama marketinizden indirebilirsiniz.)
 • Uygulama indikten sonra giriş yapınız.
 • Uygulama içerisinde yer alan Turkcell Biz kısmına tıklayınız.
 • Ekrana açılan sayfada Ekip Oluştur kısmına tıklayınız.
 • Ekibiniz oluşturuldu.
 • Ekibe eklemek istediğiniz kişinin telefon numarasını girin ve davet tuşuna tıklayınız.
 • Davet ettiğiniz kişiye ekip için bir onay mesajı gönderilecektir.
 • Karşı taraf bu mesaja onay karşılığı verirse, artık ekibinize dahil olur ve ücretsiz konuşabilirsiniz.

Ekibiniz içerisinde yer alan üyeler ile ücretsiz konuşabilirsiniz. Ekip için 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Biz internet paylaşımı nasıl yapılır

Turkcell biz kampanyası sayesinde internet paylaşımını kendi ekibiniz içerisinde kolaylıkla yapabilirsiniz.  Turkcell aboneleri özellikle fatura dönemlerinde 2 GB internetlerine kadar interneti diğer ekip üyeleri ile paylaşabilir. Ekibiniz içerisine 25 yaş ve altı Turkcell aboneleri dahil olduğunda ek olarak 2 GB internet daha kazanabilirsiniz.

Turkcell Biz internet Gönderme

Turkcell Biz kapsamında oluşturulan ekip üyeleri birbirine ihtiyaçları durumunda kolaylıkla internet gönderimi yapabilirler. Bunu yapmak hem kolay hem de faturanıza ek ücret de yansımıyor. İnternet gönderme işlemi için hattınızda en az 1,5 GB internet bulunması gerekiyor. Eğer bu internet miktarından az internetiniz varsa internet gönderme işlemini yapamazsınız.

Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz kampanyasının en güzeli yanı belki de budur. Ekibiniz içerisinde yer alan kişiler ile faturanıza yansımadan sınırsız bir şekilde ücretsiz konuşabilirsiniz. Ekibinize alacağınız sevdiğiniz ya da arkadaşlarınızla şart olmaksızın istediğiniz zaman ücretsiz konuşun ve keyfini çıkarın. Genellikle Turkcell aboneleri aileleri ya da arkadaşlarıyla bir ekip oluşturup hem doyasıya konuşuyor hem de bedava internet GB kazanıyor.

Sık Sorulan Sorular

Bu kampanya nedir?

Turkcell tarafından oluşturulan bu kampanya kapsamında en az 2 en fazla 5 kişiyle ekip oluşturup ekip içi ücretsiz konuşup bedava internet kazanabilirsiniz.

Kimler katılabilir

Bu kampanyaya yalnızca bireysel faturalı hatlar katılabilir. Faturasız hatlar ekip oluşturamaz yada ekibin içerisine dahil olamaz. 

Nasıl katılabilirim?

Kampanyaya aşağıda belirtilen linklerden katılabilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/hesabim/turkcell-biz

https://m.turkcell.com.tr/hesabim/turkcell-biz

SMS ile “DAVET ET GSM NO” yazıp 2200’a göndererek, dilediğiniz yakınınızı Turkcell Biz ekibinizi oluşturmak için davet edebilirsiniz.

Kullanılmayan hediyeler sonraki aya devreder mi?

Kullanılmayan hediyeler sonraki aya devretmez. Hakkınız biter.

Kampanyadan kazanılan hediyelerin miktarını ve kalanı nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Hattımı başka numaraya yönlendirirsem kampanya faydaları geçerli olur mu?

Hayır, geçerli olmaz.

Kampanya için bitiş tarihi veya faydalanacak abone sayısı var mıdır?

Hayır, herhangi bir sınır yok.

Kampanyayı nasıl İptal ederim?

Katıldığınız ekip içerisinden ayrılırsanız kampanya dahilinden çıkmış olursunuz ve iptal olmuş olur.

Turkcell Biz ekibinden ayrıldıktan sonra hediye haklarımı kullanmaya devam edebilir miyim?

Hayır, Turkcell Biz ekibinden ayrıldığınız durumda kalan haklarınız da iptal olur. Bilgilendirme SMS’i gelir.

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Turkcell Biz ekibinizde bulunmaya devam ettiğiniz sürece size sunulan faydalardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanyayı birden fazla kez üst üste aldığımda kullanım süresi uzar mı?

Hayır, uzamaz.

Yurt dışında geçerli mi?

Hayır, yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell biz nedir? Kimler katılabilir? Nasıl yararlanabilirim? 2021 hediyeleri neler? Ekip oluşturma bedava internet kazanma, internet gönderme gibi detayları başlıklar halinde öğrendik. Eğer bu kampanya hakkında sormak istedikleriniz varsa aşağıda bulunan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sizler için Turkcell rehber yazıları hazırladık. Bunlardan yararlanmak için aşağıda bulunan bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Lifebox Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Turkcell Taahhüt Sorgulama ve Cayma Bedeli Öğrenme

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell Numara Değiştirme

Turkcell Ödemeli Arama

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.