Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Bu yazımız sayesinde Turkcell bedava dakika kazanma 2021, BİP uygulaması ile hediye dakika kazanma, bedava dakika veren uygulamaları hem öğreneceksiniz hem de sizlerde bu kampanyalardan faydalanacaksınız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell bedava dakika vermeye 2021 yılında da devam ediyor. Bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika kazanacağınızı ve kampanyaları öğreneceksiniz. Bedava dakika sayesinde Turkcell iletişiminiz hiç kesilmeyecek ve Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Turkcell bedava dakika veren kampanyaları ve hediyelerden sizde yararlanın.

Ülkemizde Turkcell en çok aboneye sahip uzun yıllardır hizmet veren bir operatördür. İster faturalı olun isterseniz faturasız olun Turkcell bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell bedava dakika verirken bir şart sunmuyor. Turkcell 2021 yılında da kullanıcılarına bedava dakikalar dağıtıyor. Artık dakikam bitti diye üzülmeyeceksiniz bedava dakikalar ile sevdiklerinizle hasret gidereceksiniz ve doyasıya konuşabileceksiniz.

Bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika 2021 başlığı sayesinde yapılan kampanyalardan faydalanmayı öğreneceksiniz, bedava dakika veren uygulamaları ve Turkcell kampanyalarını öğrendiğinizde bunları uygulayıp Turkcell bedava dakika kazanacaksınız. Turkcell aboneleri internette sürekli Turkcell bedava dakika yapma 2021 aramalarında bulunuyor, bedava internetiniz sitesi olarak sürekli güncellenen bu yazımızla sizi dakikasız bırakmayacağız ve Turkcell’in sunduğu tüm avantajları sizlerle paylaşacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell çeşitli uygulamalar ve tarifeler ile bedava dakika dağıtmaya devam ediyor. 2021 yılında da çeşitli kampanya ve hediyelerini abonelerle paylaşmaya başladı. Turkcell bedava dakika kazanma oldukça kolay ve pratiktir. Bedava dakika kazanmak için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Turkcell abonelerinin online işlemlerini kolaylaştırma adına Turkcell hesabım uygulamasını Android ve İOS işletim sistemlerinde bulunan marketlerden sunmuştur. Uygulama üzerinden bedava dakika dağıtan Turkcell Hesabım Uygulamasında bulunan Salla Kazan sayesinde Turkcell bedava dakika kazanabilirsiniz. Kazandığınız bedava dakikalar haftalık olarak kullanılabilir.

4.5G Salla Kazan Kampanyası ile Turkcell Bedava Dakika Kazanma

  • Salla Kazan bölümünde telefonunuzu sallamanız yeterlidir. Eğer telefonunuzun hareketi algılama özelliği yoksa ilgili butona basarak bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu kampanyaya her hafta 1 kereliğine katılabilirsiniz ve kazandığınız hediyeleri o hafta içinde kullanabilirsiniz.
  • Salla Kazan uygulamasında ister faturalı olun ister faturasız olun tüm Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.
  • Kazandığınız hediye ile ilgili onay SMS geldiği an hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya ücretsizdir.

Turkcell sadece bununla kalmıyor yine Turkcell Hesabım Uygulamasında bulunan Turkcell Hediye Havuzu sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell hediye havuzu içerisind eyer alan çeşitli görevleri tamamladığınızda Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika veren operatörlerin başında geliyor. Türkiye’de sunmuş olduğu uygulamalar ve kampanyalarla bolca dakika veriyor. Turkcell her yöne vermiş olduğu bedava dakikalar ile aboneleri tarafından çok seviliyor ve çok kullanılıyor. Eğer Turkcell operatörü kullanıyorsanız sizde bedava dakika kazanabilirsiniz. Buunn için yapmanız tek gereken şey telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip SURPRIZ yazıp 2222’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Mesaj sonrası hattınıza hediye dakikalar gelecektir. Turkcell sadece bununla kalmıyor ayrıca FIRSAT yazıp 2222 SMS gönderirseniz Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını yakalarsınız.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

  • GEL DK yazıp 2222’e kısa mesaj gönderdiğinizde bedava dakika kazanabilirsiniz. (Bu kampanya ile her yöne 30 dakika konuşma kazanabilirsiniz. Ayrıca kazanmış olduğunuz dakikaların kalan bakiyesini öğrenmek için Dijital Operatörüm uygulamasını kullanabilirsiniz.
  • Turkcell Hesabım Uygulamasında bulunan Hediye Havuzu bölümünde görevleri tamamlayıp bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • Turkcell BİP uygulamasını indirip Turkcell bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Salla Kazan uygulaması ile haftalık bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile 100 Dakika Kazanma

Turkcell BİP uygulaması ile bedava dakika vermeye devam ediyor. Turkcell tarafından yayınlanan BİP uygulamasını aktif olarak kullanan Turkcell kullanıcıları BİP uygulaması üzerinden günlük 1 TL karşılığında 100 dakikalık konuşma kazanabilir. Bu kampanya devam ediyor bunun için yapmanız gereken tek şey BIP 100 DK yazıp 2200 SMS gönderebilirsiniz. Onay mesajı sonrası 100 dakikalık bir konuşmayı BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu 100 dakika sadece günlük olarak sınırlandırılmıştır.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika Kazanma

Turkcell bu kampanyada gurbet tarifesi kullanmanızı şart sunmaktadır. Gurbet tarifesine kayıtlı olan Turkcell kullanıcıları 20 TL ve üzeri yükleme yapmaları halinde aylık 1000 dakika konuşma ve BİP uygulamasında geçerli olmak kaydıyla 1 GB bedava internet kazanabilir Kazanılan 1000 dakika konuşma yalnızca yurt içinde geçerlidir. 1 GB internet ise sadece BİP uygulamasında geçerli oluyor. BİP Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasında en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor.

Haftasonu Turkcell Bedava Dakika Kazanma Fırsatı

Turkcell faturasız hat kullanıcılarına hafta sonu bedava konuşma dakikası sunuyor. Bu fırsatı kullanarak hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri sadece Turkcell kullanıcıları ile sınırsız konuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hattınıza 35 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız. Bu şartı yerine getirdiğinizde 30 gün boyunca hafta sonları tarife dışı ve ücretsiz bir şekilde sınırsız konuşabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz gerek yoktur. 35 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hattınıza otomatik bu kampanya tanımlanacaktır. Artık hafta sonu Turkcell bedava dakika kullanma keyfine varın.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell her yöne bedava dakika veren operatörlerin başında geliyor, sizde her yöne bedava dakika kazanmak isterseniz Turkcell BİP uygulamasını telefonunuza indirip, bedava dakika, internet ve SMS kazabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları BİP uygulaması sayesinde her yöne bedava dakikayı kazanıp bolca konuşabiliyorlar. Hem bedava konuşma paketi kazanacaksınız hemde BİP ile haftalık 500 dakika kazanma avantajına sahip olacaksınız.

Bunları yapmak için uygulama marketlerinden BİP Messenger uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz uygulama içerisinde bulunan keşfet bölümüne girerek konuşma paketlerinden ve çeşitli hediyelerden yararlanabilirsiniz. Uygulamayı kolayca indirebilmeniz için aşağıda uygulama linkleri yer almaktadır. Telefonunuz hangi işletim sistemine sahipse uygulamayı ona göre indiriniz.

BİP Messenger Android Uygulaması

BİP Messenger Apple Store (İOS)

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell bedava dakika hilesi kesinlikle yoktur. Bazen internet de böyle aramalar mevcut oluyor ancak böyle bir durum yoktur. Bedava dakika verdiğiniz söyleyen Turkcell Resmi Web sitesi haricinde diğer sitelere asla itibar etmeyiniz. Turkcell bedava dakika veren operatörlerin başında geliyor. Her yıl odluğu gibi 2021 yılında da Turkcell tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Yukarıda yer alan dakika kazanma yollarını deneyerek Turkcell bedava dakika kazanma avantajına sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.