Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet sayesinde hiçbir zaman internetsiz kalmayacaksınız. Türk Telekom Selfy ayrıcalığı ile hazırladığı kampanyalarına hız kesmeden 2021 yılında da devam ediyor. Türk telekom operatörünü kullanan herkes Sefl ile bedava internet kazanmanın keyfine varacak. Türk Telekom her yıl kampanyalarını kullanıcılarını mutlu etmek için artırıyor ve farklı avantajlarla ön plana çıkıyor. Türkiye’de çok sayıda aboneye sahip olan Türk Telekom 1 GB bedava interneti hemen kazanabilirsiniz.

Türk Telekom uzun yıllardır Self abonelerine sürekli bedava internet, dakika ve SMS vermektedir. Self paketlerinin de uygun fiyata bolca internet (GB), dakika ve SMS gibi farklı paketler sunmasından dolayı kullanıcıların en çok tercih ettiği servis oluyor. Self aboneleri bolca internet kullanırken bir de yanında 1 GB interneti kazanıyor.

Türk Telekom operatörünü kullanıp da self üyeliği olan herkes bu bedava interneti kolaylıkla alabiliyor bunun için Self üyesi olmanız yeterlidir. Faturalı ve faturasız Türk Telekom kullanıcıları tarafından Self çok seviliyor ve kampanyaları da takip ediliyor. Türk Telekom ülkemizde özellikle uygun fiyata paket sunan operatörlerin başında geliyor. Gençlere sunmuş olduğu paketler çok sevildi ve büyük bir kitle Türk Telekom kullanıcı olmaya başladı.

Eğer sizin de internet paketiniz bittiyse ve Türk Telekom bedava internet kazanmanın yollarını arıyorsanız Türk Telekom Selfy bedava internet yazımız sayesinde 1 GB internet hakkı kazanabilirsiniz. Bunun için yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava internet kampanyası yıllardır Türk Telekom tarafından düzenleniyor ve abonelerine bir sürü bedava internet sağlıyor. Self paketlerini kullanan aboneler bolca internetin yanında ekstra bedava interneti de kazanabilecek bunun için Selfy mor paketlerinden birini seçmeniz gerekiyor. Mor paketlerini seçen kullanıcılar başka bir şart olmaksızın anında 1 GB internet hediyesini kazanıyor.

Eğer Türk Telekom bünyesinde Self servisine kayıtlıysanız ve Selfy mor paketlerinden birini kullanıyorsanız hemen sizde bu internet paketinden yararlanın ve hediye 1 GB internetinizi alın bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle MOR HEDIYE yazıp 4545’e mesaj atmaktır. Bu mesaj sonrasında onay mesajı gelecke ve oany mesajından hemen sonra Türk Telekom Self bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB internet hattınıza ücretsiz yükleyecektir.

Bu kampanyayı sürekli olarak kullanmak isteyen Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları her ay hatlarına en az 30 TL yüklemesi yapmaları gereklidir. Bu yükleme olmadığı zaman bu kampanyadan sürekli yararlanamazsınız. Eğer 30 TL ve katların TL yüklemesi yaparsanız her ay bedava 1 GB internetin sahibi olacaksınız.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom Self bedava internet yapmak hem kolay hem de çok hızlıdır. Yine Self sayesinde Türk Telekom’dan 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yine bunun içinde Self servisine kayıtlı olmanız gerekiyor.

Sefl paketleri içerisinde en çok tercih edilen ve çok sevilen paket olan Selfy’li Geceler kampanyası tam size göre, Selfy’li Bol İnternetli Geceler adlı kampanya sayesinde 6 ay boyunca her ay tarifenize ek 3 GB bedava internet kazanacaksınız. Eğer sizde bu paketi kullanıyor ve paketin sizlere vereceği bedava internet hakkında bilgi sahibi değilseniz bunun için telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip büyük harflerle GECENET yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Göndermiş olduğunuz mesajın ardından gelen onay mesajı ile hediye 3 GB interneti hemen kullanmaya başlayın!

Eğer geceleri bana internet çok gerekli oluyor interneti sınırsız kullanmak istiyorum diyorsanız Selfy’li Bol İnternetli Geceler tarifesinden yararlanmaya hemen başlayın. Bu tarife sayesinde her gece 00.00 ile 06.00 arasında interneti sınırsız kullanabilirsiniz. Bu saatler içerisinde kota olmaksızın kullanırken bu saatlerin dışında normal bir kullanım söz konusudur. Eğer bu paket tam bana göre ben geceleri internete sınır olmaksızın girmek istiyorum diyorsanız Self üyesiyseniz GECENET yazıp 4545’e mesaj atınız. Ancak ben sadece Türk Telekom operatörünü kullanıyorum Self üyesi değilim diyorsanız da GECENET TCKN yazıp 4545‘e mesaj gönderdiğinizde 6 ay boyunca her ay 3 GB bedava interneti kazanabilirsiniz.

Selfy Bedava internet 2021

Türk Telekom Self bedava internet kampanyasını 2021 yılında da devam ettiriyor. Faturalı ve faturasız hatlar için bedava internet kampanyaları yapan Türk Telekom 2021 yılında da Self ile çok konuşulan tarife ve paketlere imza attı. Selfy hizmeti 7-25 yaş arasındaki Türk Telekom kullanıcıları için hazırlanmış özel bir hizmettir. Yaşları tutmayan kullanıcılar yakınlarının referansları ile Selfy dünyasına giriş yapıyor ve avantajlardan yararlanıyor.

Türk Telekom Selfy üyelerine 2021 yılında 30 TL yüklemesi yapan kullanıcılarına 1 GB bedava internet hizmeti sağlamaktadır. Hattına tel seferde en az 30 TL ve üstü TL yükleyen faturasız Selfy’liler, her ay 1 GB BEDAVA internet kazanıyor!

Ayrıca bu kampanyadan Dopdolu 1 GB, Dopdolu 2 GB, Dopdolu 3 GB paketlerini kullanan abonelerde yararlanabilmektedir.

Bu paketlerden herhangi biri kullanıyorsanız bunu için büyük harflerle DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz mesaj atabilirsiniz. Eğer SMS göndermeyi bilmiyorum yapamadım diyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp da kampanyaya katılıp hediye internetinizi alabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmadan önce aşağıdakilerini yapmanız gerekiyor.

  • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
  • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.

Kampanyadan kalan haklarınızı öğrenmek isterseniz KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e, faturalı hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsin.

Not: Kampanyadan 1 ay içerisinde sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom operatörüne geçiş yaparak 10 gün boyunca geçerli olmak şartıyla 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Numara taşıma yoluyla Türk Telekom Selfy hatlarına geçen aboneler şart olmaksızın bu hediyeye sahip olacaktır. Bunun için Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10, Selfy Sosyal 16 paketlerinden birine kayıt olmalısınız.

Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında, hattına tanımlı paketi kapsamında sunulan data faydasına ek olarak 30 gün boyunca ek 10 GB internet faydası sunulacaktır.

Bu kampanyaya katılmak için GEL DENE yazıp 5555’e ücretsiz SMS atmanız yeterlidir.

Selfy Bedava İnternet Faturalı Kampanyası

Selfy bedava internet faturalı kampanyasını 2021 yılında genişletti ve WhatsApp ve BİP uygulamalarında yazışmaları bedava yapıyor. Faturalı ve faturasız hatlar için WhatsApp ve BİP uygulamalarında internete ihtiyaç duymayacaksınız. Bunun sadece Selfy üyesi olmanız yeterlidir.

Eğer selfy üyesiyim diyorsanız hemen telefonunuzun mesaj kısmına geliyorsunuz ve ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönderiyorsunuz. Bedava her iki uygulamayı da kullanabiliyorsun.

Türk Telekom Bedava internet Hilesi

Türk Telekom selfy bedava internet kapsamı dışında Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom bedava internet hilesi gibi aramalar yapıyor. En çok kullanılan kampanyalardan biri olan sil süpür kampanyası için daha önce bir yazı yazmıştık aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp bedava internet yapabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi Türk Telekom Nasıl Yapılır?

Sonuç

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet sayesinde internet paketiniz bitse bile tarifenize ek bedava internet kazanabilirsiniz. Selfy paketleri hem avantajlı hem de kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir servistir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.