Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda türk telekom bedava sms faturasız 2021, faturalı ve faturasız bedava SMS nasıl yapılır? Eski adıyla Avea olan Türk Telekom’un bedava sms paketlerinden yararlanma fırsatını bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır? Nasıl Kazanılır? Gibi sorular Türk Telekom kullanıcıları tarafından sıklıkla merak ediliyor. Zamanla ülkemizde en çok kullanılan operatörler içerisine giren Türk Telekom kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bedava internet, sms ve bedava konuşma dakikalarıyla Türk Telekom kullanmanın ayrıcalığına varacaksınız. Bu yazımızda Türk Telekom bedava sms nasıl yapılır onu öğreneceksiniz.

Ülkemizde hesaplı paketleriyle ve uygun tarifeleriyle en çok tercih edilen operatörler arasında olan Türk Telekom kullanıcılarına bolca kampanyalı paketler ve bir sürü farklı hediyelerle abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Evet Türk Telekom için bedava sms kampanyalardan ve hediyelerden faydalanmak için yazımızı okumaya devam edin!

Türk Telekom Bedava SMS 2021 Nasıl Yapılır?

Bedava SMS, İnternet ve konuşma dakikalar sayesinde tarifenize ek ücret yansımadan arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla iletişim kurabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Hoşça vakitler geçirmeniz için sizlere Türk Telekom’un sunmuş olduğu bedava SMS paketlerinden bahsedeceğiz. Çeşitli kampanyalar ve hediyelerle ek ücret ödemeden bunları kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasından Türk Telekom kurumsal faturalı mobil hatlara sahip olan herkes yararlanabilir. Bunun dışında bedava sms kampanyasından Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler, Kontrollü Esnaf Tarifeleri ve Ortak Tarife gibi çeşitli kurumsal tarifelere üye olan herkes bunlardan yararlanabilir. Bunun dışında diğer Türk Telekom kullanıcıları da bu kampanyalardan yararlanabilir.

Bu kampanyaya katılan kişiler Bedava SMS paketini hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanabilir. Ücretsiz anlık mesajlaşma paketinde bir sınırlama bulunmuyor.

Bu kampanyaya nasıl katılacaksınız?

Öncelikle bu kampanyalardan faturalı hatta sahip olan Türk Telekom kullanıcıları yararlanabilir. Ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasından yararlanmak için;

Telefonunuzun mesaj yaz kısmına UCRETSİZ yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Faturalı bir hatta sahipseniz sizlere onay mesajı gelecektir. Onay mesajı sonrası paketi kullanabilirsiniz.

Mesaj yerine Türk Telekom’un müşteri hattı 444 5 444 numarayı arayıp, müşteri temsilcisine bağlanırsanız kampnaya hakkında daha detaylı bilgi alıp telefon üzerinden de kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS içerisinde yer alan Ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasından bahsettik. Şimdi farklı SMS kampanyalardan bahsedelim.

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Türk Telekom gençlere özel bir paket olan Selfy tariflerini oluşturmuştu. Selfy anlık mesajlaşma uygulamasından ister faturalı oluna isterseniz faturasız olun her selfy abonesi olan kullanıcı yararlanabiliyor. Selfy sayesinde yurt için ve yurt dışında kullanabileceğiniz bedava SMS kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız Türk Telekom kullanıcıları mevcut kullanmış oldukları tarifelerinin yanında mutlaka son 30 günde hattına 25 TL  ve üzerine TL yüklemesi gerekmektedir. Bunu yerine getirmediğiniz de bu kampanyadan faydalanamazsınız.

1 GB ve üstü internet paketine sahip olup farklı tarifelere sahip olan bütün aboneler Selfy faturalı hatlara sahip olanlarda dahil bu kampanyadan kolaylıkla faydalanabilir.

Bu kampanyaya nasıl katılacaksınız?

Selfy abonesi iseniz bu kampanyaya katılamak için telefonunuzun mesaj yaz kısmına ANLIK MESAJLAŞMA yazıp, 4545’e kısa mesaj atabilirsiniz. Sonrasında onay mesajı gelecektir. Onay mesajı gelince kullanmaya başlayabilirsiniz.

Selfy Geceler Kampanyası ile Türk Telekom Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom Selfy abonelerinin yüzünü güldürmeye ve mutlu etmeye devam ediyor. Bu harika kampanya sayesinde Selfy aboneleri hattına her ay tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yapan faturasız hatlar akşam 21.00’dan sabah 09.00’ya kadar ek bir ücret ödemeden bedava sms sayesinde istediği kadar iletişim kurabiliyor. Ancak saat aralıklarına dikkat ediniz. O saat aralıkları dışında ek bir ücrete tabii olabilir.

  • Ayrıca bu kampanyaya katılan selfy faturasız hatlar yukarıda yer alan saatler aralığında hiçbir ücret ödemeden her yöne de konuşabiliyorlar.

Bu kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

Kampanyadan hemen faydalanmak için hemen telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelip, GECE yazıp 4545’e kısa mesaj atabilirsiniz. ancak mesaj göndermeden önce son bir ayda hattınıza 30 TL yüklediğinizden emin olunuz, yoksa mesaj atsanız bile bu kampanyadan faydalanamazsınız.

7-25 yaş aralığında bulunup, faturasız hat kullanan Selfy aboneleri bu kampanya sayesinde Türk Telekom Bedava SMS fırsatından yararlanıp, arkadaşları ve sevdikelriyle doyasıya iletişim kurmanın keyfine varabiliyor.

Türk Telekom Bedava SMS (Faturalı, Faturasız ve AVEA)

Türk Telekom isterseniz faturalı olun isterseniz faturasız hat olun bedava internet, sms ve bedava dakikalar ile ülkemizde çok kullanılan operatör olma yolunda hızla ilerliyor. Eski adıyla Avea olan Türk Telekom gerçekten farklı hediyeler ve kampanyalarla kullanıcılarını sevindiriyor.

Türk Telekom’un meşhur kısa mesaj hattı olan 5555’e mesaj atarak bile çeşitli hediyelerden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet, sms ve dakikalar kazandırıyor. Türk Telekom kullandığınız tarife ve paketlere yönelik farklı kampanyalar sunabilmektedir. Kazanacağınız çeşitli hediyelerde farklı olabilir.

Türk Telekom Bedava SMS kazanmak istiyorsanız hemen telefonunuzun mesja yaz kısmına büyük harflerle DENEME yazıp, 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz. Sonrasında daha önce çeşitli kampanyalardan yararlanmadıysanız Türk Telekom’un sizlere sunacağı avantajlardan  yararlanabilirsiniz. Mesaja attığınızda sizlere gelecek onay mesajı sonrası kazanmış olduğunuz bedava internet, sms veya dakikaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunları kullanırken onay mesajın geldiğine dikkat ediniz. Yoksa ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS nasıl yapılır? Nasıl kazanılır? Gibi detayları yazdık. Eğer sizde Türk Telekom kullanıcısı iseniz bu kampanyalardan yararlanıp zor durumlarda bedava sms kullanma ayrıcalığına erişebilirsiniz.

Bedava İnternetiniz sitesi olarak size ve ailenizle birlikte güzel ve hoş vakitler geçirmenizi diliyoruz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.