Sil Süpür Hilesi Türk Telekom Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Hilesi Türk Telekom Nasıl Yapılır?

Sil süpür hilesi 2021 yılında Türk Telekom kullanıcıları tarafından sıklıkla araştırılmaya başlandı. Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalar arasında yer alan sil süpür ile kullanıcılar bedava internetin keyfini çıkarıyor. Sil Süpür uygulaması uzun yıllardır kullanılan ve en sevilen kampanyalardan birisidir. Türk Telekom kurulduğu bu yana sürekli abonelerine bolca bedava internet, dakika ve SMS hediye ediyor. Sil süpür hilesi sayesinde Türk Telekom kullanıcıları 30 GB internet kazanabilme şansına erişiyor.

Düzenli olarak sil süpür uygulamasını kullanan Türk Telekom kullanıcıları hile yaparak daha fazla internet kazanmayı istiyor. Türk Telekom tarafından geliştirilen ve sevilen Sil Süpür oyununu faturalı ve faturasız hatların tümü kullanabiliyor. Türk Telekom tarafından herhangi bir şart sunulmamıştır. Bu uygulamayı kullanmak da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonlarınıza uygulama marketlerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip giriş yapmaktır.

Türk Telekom kullanıcıları bu uygulamadan çok memnun oldukları için daha fazla yararlanmak için sınırsız sil süpür gibi aramalarda bulunuyor ve sürekli sil süpür yaparak bir sürü internet kazanmayı istiyor.

Her ne kadar sil süpür hilesi var sanılsa da öyle bir durum söz konusu değildir. Ancak Sil süpür taktikleri diye bir şey vardır, Türk Telekom kullanıcıları bu taktikleri hile sanıyor ve bu şekilde arama yapıyor. Bizde hile adında sizlere bu taktikleri söyleyeceğiz. Bu taktikler sayesinde bir nevi sınırsız sil süpür hilesi yapmış olacaksınız.

Bu yazımızda Türk Telekom operatörünün sunmuş olduğu servis olan Sil süpür Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz. Türk Telekom diğer operatörler gibi çeşitli bedava internet kampanyalarıyla 2021 yılında da çok kullanılan operatörler arasında olmayı başarıyor. Türk Telekom’un internet kampanyalarından biri olan Sil Süpür oyunu beava internet kazanmak için Türk Telekom’un sunmuş olduğu servislerden biridir. Sil Süpür oyunu sayesinde 30 GB’ye kadar internet paketi kazanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından Sil süpür oyunu çok kullanılıyor ve çok seviliyor.

Sil Süpür Oyunu Nedir?

Türk Telekom kullanıcısı olmanız yeterlidir. Hattınızın faturalı ya da faturasız olması önemli değildir. Her Türk Telekom kullanıcısı Sil Süpür oyununu oynayıp bedava internet kazanabilir. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit telefonunuzun Android işeltim sistemine aitse Google Play marketten Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz. Eğer telefonunuz İPhone yani İOS işletim sistemine sahipse Apple Store’ye girerek Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Uygulamayı indikten sonra teelfon numaranız ve teelfonunuzla elde edeceğiniz şifreyle giriş yapıp Sil süpür oyunu servisinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom hattının çok sevilen uygulamalarından biri olan Sil Süpür oyunu hakkında çok merak edilen var araştırılan konular vardır. Peki sil süpür hilesi gerçekten var mıdır? Sil süpür hilesi yapılabilir mi? Bu gibi birçok sorular araştırılsın ancak biz bunun cevabını net bir şekilde ifade edelim. Sil Süpür hilesi yoktur. Böyle bir hile de asla yoktur. Sadece Sil süpür taktikleri vardır. O taktiklerin ne olduğunu sizlere anlatacağız.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yerine taktikleri sayesinde 2020 yılına bu oyun sayesinde 5 GB, 10 GB ve 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Böylece Türk Telekom bedava internet kullanma keyfine varıp, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olabileceksiniz.

Sil Süpür Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Sil Süpür hilesi aslında yoktur. Onun yerine bazı yapabileceğiniz taktikler mevcuttur. Bu taktikler sayesinde 30 GB’ye varan internet kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Sil Süpür uygulaması Türk Telekom tarafından haftada 1 kez oynanan oyundur.

Aşağıda Sil Süpür oyununu oynayabilmeniz için Türk Telekom Online işlemler adlu yuglamayının resmi indirme linklerini paylaştık. Telefonunuz hangi işlteim sistemine sahipse ilgili uygulamayı indirip Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Android Uygulaması

Türk Telekom İOS App Store Uygulaması 

Her çarşamba yenilenen sil süpür ile bedava internet ve GB kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şeyler çok basit okumaya devam edin!

  • Türk Telekom tarafından hizmete sunulan Sil Süpür oyunu her çarşamba aktif olmakta ve kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır. Çarşmba ilk saatlerde sil süpür oyununu oynarsanız bedava interneti kazanma olasılığınız daha fazladır. Çünkü bu Türk Telekom sınırlı sayıda internet dağıtmaktadır, ne kadar erken davranırsanız o kadar şansınız yüksek olur. İlk sil süpür oyunu oynamaya özen gösterin.
  • Sil Süpür hilesi olarak vereceğimiz bir diğer taktik ise şöyledir. Sil Süpür oyununu mesai saatleri dışında oynayınız. Mesai saatleri içerisinde kullandığınızda düşük internet hediyesi vermektedir. Özellikle gece ve sabah erken saatlerde kullanırsanız büyük internet paketleri kazanabilirsiniz.
  • Sil Süpür oyununu oynamadan önce uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar yükleyin ve tekrar yüklediğinizde Sil süpür oyununu oynayınız böyle yaptığınızda size daha fazla internet verecektir.
  • Bir diğer sil süpür taktiği çok kullanılan yöntemlerden biridir. Uygulamaya 2 farklı telefondan giriş yapıp, sil süpür oyununu aynı zamanda oynamaya başlayın ve yüksek internet kazanmaın keyfine varın, bu durum internet kazanma olasılığını yükseltecektir.

Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır?

Sil Süpür hilesi olduğunu düşünüp de haftada 2 defa sil süpür nasıl yapılacağını düşünüyorsunuz ancak böyle bir durum mevcut değildir. Sil süpür oyunu haftada yalnızca 1 kez yapılabilir. Her hafta çarşamba günü bu oyun yenilenir ve haftada sadece 1 kez bedava internet paketi kullanabilirsiniz. Eğer kullandıysanız 1 hafta beklemek zorundasınız. Eğer yine 2 defa yapmak istiyorum diyorsanız 2 farklı telefonla telefon numaranız ve şifreyle giriş yapın ve aynı zamanda sil süpür oyununu oynamaya başlayın. Böylelikle 2 defa yapmış olursunuz.

Sil süpür 2 hak çoğu zaman olmuyor bazı durumlarda gerçekleşiyor. Hızlı ve pratik olursanız 2 hak elde edebilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 30 GB İnternet Kazanmak

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yani taktik sayesinde 30 GB internet kazanabilirsiniz. 30 GB internet  çok az kullanıcıya dağıtıldığı için çıkma ihtimali çok düşüktür. Sil süpür oyunu otomatik olarak hediyeleri verdiği için 30 GB internet çıkması zor da olsa, Türk Telekom Prime abonesi olan ve faturalı hat sahini olan kişilere sil süpür oyunundan daha iyi hediyeler çıkmaktadır. Yani düzenli bir tarife kullanmayan Türk Telekom kullanıcılarına çok nadir 30 GB internet çıkmaktadır.

Sil Süpür Hilesi APK

Türk Telekom kullanıcıları tarafından daha fazla internet için sil süpür apk aramaları yapılmaktadır. Ancak böyle bir apk ve hile yoktur. İnternet üzerinde böyle uygulamalar paylaşılırsa kesinlikle indirip de bilgilerinizi girmeyiniz. Sizlere verdiğimiz taktikleri yapmak yeterlidir. Onun dışında telefonunuza bilmediğiniz uygulamaları indirmekten kaçının.

Bazı sitelerde Türk Telekom Sil Süpür hilesi indir gibi başlıkla konular açılıyor burada herhangi bir hile söz konusu değildir. Değimiz gibi sil süpür hilesi olan bir uygulama da yöntemi de yoktur. Bu gibi sitelerden kesinlikle apk indirmeyin telefonlarınıza virüs bulaşabilir veya bilgileriniz çalınabilir. Türk Telekom Online işlemler uygulamasını Android market ve Apple Storeden indirebilirsiniz.

Sil Süpür hangi saatlerde internet veriyor

Sil süpür hilesi yapacaksanız mesai saatleri dışını tercih etmelisiniz. Çünkü mesai saatleri içerisinde kullanım yoğunluğu arttığı için internet verme olasılığı azalıyor. Bunun için gece yarısı ve sabahın erken saatleri çok uygundur, sil süpür bu saatler içerisinde az kullanıldığı için daha fazla hediye verme olasılığı fazladır. Çok kullanılmayan saatlerde uygulamayı silip yeniden yükleyip giriş yapmanız fayda sağlayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.