Saçma Güzel 8 Vodafone Kampanyası

A+
A-
Saçma Güzel 8 Vodafone Kampanyası

Saçma Güzel 8 Vodafone Kampanyasıyla hesaplı bir şekilde Vodafone tarafından hazırlanan çeşitli uygulamalara erişebilecek ve bunları sınırsız ya da indirimli bir şekilde kullanacaksınız. Vodafone her yıl olduğu gibi 2021 yılında da Saçma Güzel 8 kampanyalarıyla abonelerini memnun etmeye çalışıyor ve sürekli birbirinden farklı kampanyalar ile kullanıcılarına Vodaofne bedava internet seçeneklerini sunuyor.

Bilindiği üzere günümüzde internet kullanımı epey yaygınlaştı özlelikle akıllı telefonlarının sayısının da artmasıyla birlikte internet gerekli ve çok ihtiyaç duyulan teknoloji haline gelmiştir. İşte Vodafone kullanıcılarının interneti doyasıya ve bolca kullanması için Saçma güzel tarifeleri şeklinde farklı paketler oluşturmuştur. Bu paketler sayesinde gündelik hayatta en çok ihtiyaç duyduğunuz sosyal medya ve oyun uygulamalarına sınırsız erişebileceksiniz. Vodafone sunmuş olduğu imkanlarla abone sayısını dar artırmaya devam ediyor.

Saçma Güzel 8 Nedir?

Saçma Güzel 8 Vodafone tarafından oluşturulan kampanya içerisinde yer alan bir paketin adıdır. Vodafone aboneleri tarafından çok sevilen ve sürekli tercih edilen bu tarifeye erişmek için Vodafone belli şartlar sunmuştur. Bu şarlar aşağıda yer almaktadır.

 • 26 yaş altında genç kullanıcı olmalısınız.
 • Başka bir operatörden Vodafoneye geçmelisiniz, yani numaranızı ilk defa Vodafone’ye taşımalısınız.
 • İlk defa faturalı bir hat almalısınız.

Yukarıda yer alan şartlardan birini yapmanız gerekiyor. Yukarıdaki şartlar yerine getirildiğinde saçma güzel 8 paketinde yararlanabilirsiniz.

Saçma Güzel 8 Paket İçeriği

Vodafone Freezone kapsamında sunulan saçma güzel 8 paketi bol GB internet ve konuşma ile ön plana çıkıyor. Şimdi gelin saçma güzel paketleri içerisinde yer alan saçma güzel 8 paket içeriğinde neler var onları görelim.

 • 750 Dakika konuşma hakkı
 • Her yöne 250 SMS
 • 4 GB İnternet hakkı
 • Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamalarını da sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunları kullanırken internetinizden gitmeyecektir.
Saçma güzel 8 paketinde WhatsApp kullanımı sınırsız ancak WhatsApp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramalar bu paketin içine dahil olmadığı için bu gibi durumlarda kullanmış olduğunuz sesli ve görüntülü arama faturanıza yansıyabilir ya da varsa TL eksilmesi olabilir.

Saçma Güzel 8 Nasıl Yapılır?

Vodafone Saçma Güzel 8 kampanyası hem internet hem de konuşma olarak çok tercih edilen paketlerin başında geliyor. Yeni hat alan ya da numarasını Vodafone’ye taşıyan aboneler bu paketten yararlanabilir. Günümüzde çok kullanılan sosyal medya platformlarına da sınırsız erişip keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone tarafından sunulan saçma güzel 8 tarifesi’ne geçiş yapmak isteyenler tarifelerine ek olarak aşağıdaki sosyal medya uygulamalarını da ekleyip bunları da ücretsiz bir şekilde kullanabilirler.

 • İnstagram Paketi
 • Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen Radyo gibi müzik paketi
 • Youtube, İzlesene, Playz video paketi

Yukarıdaki paketlerden seçtiğiniz birini tarifenize ek olarak ekletip bu paketi de sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Sınırsız olarak kullanacağınız bu paketler var olan internetinize zarar vermeyecek ve size sunulan 4 GB interneti de ayrıca kullanabileceksiniz.

Saçma Güzel 8 paketinden yararlanmak için yapmanız gerekenler:
 • Sizlere en yakın Vodafone bayilerine giderek yeni hat almak ya da numaranızı Vodafone’ye taşımak. Bunun dışında 26 yaşın altındaysanız da bu paketten yararlanabilirsiniz.
 • Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 0542 542 00 00 ya da 542 numaralı hattı arayıp hem bilgi alabilirsiniz hemde pakete nasıl geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone saçma güzel paketlerinden yararlanmak için yeni hat almanız gerekiyor. Vodafone faturasız ve faturalı hatların fiyatları yazsını aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone Saçma Güzel 8 Nasıl İptal Edilir?

Vodafone saçma güzel 8 paketi yaptınız ama iptal etmek istiyorsunuz bunu yapmak oldukça kolaydır. İptal etmek için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp tarifelerim ve paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz. Ayrıca Online Self Servis veya 7000 Sesli Yanıt Servisini kullanarak da iptal ettirebilirsiniz. Bunun dışında *7000#’i arayabilirsiniz. Bunları da yapmak istemiyorsanız Vodafone müşteri hizmetleri numarasını arayıp da saçma güzel 8 paketini iptal ettirebilirsiniz.

Yakınlarınızda Vodafone şubeleri varsa da buradan hem paket hakkında bilgi alabilirsiniz hem de tarifeyi nasıl iptal ettireceğiniz öğrenebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 8 Cayma Bedeli 2021

Vodafone saçma güzel 8 tarifesinden yararlanmak için taahhüt vermek zorunludur. 12 ay taahhüt yapmanız karşılığında bu eşsiz kampanyadan yararlanabilirsiniz. Taahhüt vererek normal ücretinden daha hesaplı bir şekilde kullanacaksınız.

Taahhüt veren Vodafone aboneleri 10 TL indirim ile saçma güzel 8 paketinden yararlanacaktır. Ancak bu paketi aldınız ve iptal ettirmek istiyorsunuz taahhüt yaptığınızı düşündünüz. Bu gibi durumda erken davranıp ilk fatura kesim tarihi gelmeden iptal ettirebilirsiniz. Böylelikle vodafone saçma güzel 8 cayma bedeli ödemekten kurtulabilirsiniz.

Eğer ilk fatura kesim tarihi sonrası caymak istiyorsanız kullanmış olduğunuz süre boyunca faturalar çok önemlidir ve kullandığınız süreye göre cayma bedeli de değişmektedir. Vodafone saçma güzel 8 paketinden yararlanırken lütfen sözleşmeyi iyi okuyunuz ve cayma bedellerini ve taahhüt süresini hesaba katmayı unutmayınız. Vazgeçtiğiniz zaman da cayma bedeli bir sonraki ay faturanıza yansıyacaktır.

Vodafone Saçma Güzel 8 İnstagram Nasıl Seçilir?

Vodafone saçma güzel 8 paketine kendinizde ayrı bir paket ekleyip o paketi sınırsız kullanabilirsiniz. Saçma güzel paketlerini seven kullanıcılar genellikle ek olarak paketlerine İnstagram paketini eklemeyi tercih ediyor.

Vodafone internet kullanımına bağlı olarak 4 GB internet paketini kullanmadan sosyal medya mecralarına sınırsız kullanmanızı sağlayan paketleri ortaya koyuyor. Bu paketler sayesinde WhatsApp, Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarına internetinizi kullanmadan girebiliyorsunuz. Mevcut internet paketinizden kota eksilmiyor.

Paketi yaparken mutlaka ek paket hangisi diye sorulduğunda İnstagram paketini de söyleyebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 8 Sosyal Paketi Nasıl Yapılır?


Saçma güzel paketlerinden biri seçtiğinizde paket hattınıza tanımlanacaktır ve sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasıyla sosyal medya paketlerini oluşturabilirsiniz. Eğer yapamazsanız mutlaka Vodafone müşteri hizmetlerini arayınız. SaçmaGüzel tarifeleri Vodafone internet ve konuşma dakikası bol tarifelerdir. Özellikle faturalı hatlar için tercih edilen bu tarifelerle internet kotası sorunu olmadan günlük hayatta sosyal kalabilir ve sosyal medya hesaplarınıza sınır olmaksızın bağlanabilirsiniz.

Saçma Güzel 8 Faturasız

Bu paket Vodafone tarafından faturasız hatlar için oluşturulmuştur. 8 GB İnternet hakkıyla oldukça geniş bir internet kullanımı sunarken her yöne 500 DK konuşma hakkı vermektedir. Bunun yanında her yöne 250 SMS vermektedir.

 • Tarife Fiyatı: 32 TL / ay
 • Dakika: Her yöne 500 Dakika
 • İnternet: 8 GB İnternet
 • SMS: Her yöne 250 SMS
 • Hat türü: Bireysel/ Faturasızdır.
Vodafone tarafından faturasız hatlara sunulan bu paket şuan kullanımdan çıkarılmıştır.

Saçma Güzel 8 Faturalı

Saçma Güzel paketleri özellikle faturalı hat kullananlar için çok ideal ve hesaplıdır. Vodafone de faturalı hat kullanacaksanız saçma güzel paketlerini tercih etmelisiniz. Vodafone faturalı hat kullanacak abonelerine SİM kartını ücretsiz evinize kadar gönderiyor. Saçma Güzel paketlerini FreeZone kapsamında öğrenip bu paketlerden yararlanmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.vodafone.com.tr/freezone/

Saçma Güzel 8 Tarifesi kullananlar

Bu paketi kullananların görüşlerine bu başlık altından yer vereceğiz. Kimler bu paket hakkında neler diyor memnun mu internet ortamında bulunan yorumlardan derleyip bunları sizlerle paylaşıyoruz.

Vodafone Yanımda uygulamasıyla bu paketleri görme imkanım oldu ve saçma güzel paketleriyle bolca internet kullanıyorum ve paketimden gitmiyor.
İlk defa vodafone faturalı hat aldım ve bu paketi kullanmaya başladım oldukça güzel olan bu paketi diğer kullanıcılara da öneriyorum.
Vodafone faturalı hat kullanmak için Vodafone dijital ortamından başvuru yapıp, sim kartını ücretsiz aldım ve saçma güzel 4 tarifelerinden birini kullanmaya başladım.

Saçma Güzel 4 Tarifesi

Saçma Güzel 4 tarifesi yine Vodafone saçma güzel paketleri arasında yer alan yeni adıyla Uyumlu Genç 4 tarifesidir.  Numarasını Vodafone’ye taşıyan veya yeni hat alan taahhüt edip faturalı kullanan her Vodafone abonesi bu paketten yararlanabilir. Bu paketin özelliklerine bakalım.

 • İlk 3 ay 24 TL ödersiniz.
 • Sonraki 12 ay 28 TL ödeyeceksiniz.
 • 2 GB + 2 GB internet hakkı
 • İlk ay 10 GB hediye
 • 750 dakika konuşma
 • 250 SMS
 • Sınırsız WhatsApp

Ek 2 GB interneti Youtube, Facebook, Twitter, Spotify, Youtube Music, İzlesene ve Karnaval FM uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Saçma Güzel 4 Tarifesi Detayları
 • Vodafone TV Eğlence Paketi aylık 2 GB interneti ile hediye
 • Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahildir.
 • Akıllı devretme özelliği ile kullanılmayan dakika, internet ve SMS bir sonraki aya devreder
 • Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 48TL
 • İlk ay geçerli 10 GB hediyen Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Saçma Güzel 6 Tarifesi

Vodafone tarifesi içinde yer alan saçma güzel tarifesi içinde yer alan Uyumlu Genç 6 paketi faturalı hat içinde bulunan internet anlamında bolca paket sunan saçma güzel 6 tarifesi WhatsApp uygulamasını sınırsızca kullanabileceksiniz.

 • İlk 3 ay 30 TL
 • Sonraki 12 ay 34 TL
 • 3 GB + 3 GB internet
 • Ek 3 GB interneti Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter, Spotify, Youtube Music, İzlesene ve Karnaval FM uygulamasını kullanabilirsiniz.
Saçma Güzel 6 Tarifesi Detayları
 • Vodafone TV Eğlence Paketi aylık 2 GB interneti ile hediye
 • Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahildir.
 • Akıllı devretme özelliği ile kullanılmayan dakika, internet ve SMS bir sonraki aya devreder.
 • Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 54TL
 • İlk ay geçerli 10 GB hediyen Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Saçma Güzel 16 Tarifesi

Saçma güzel 16 tarifesi faturalı tarifesi Vodafone tarafından daha önce yapılmış bir tarifedir.

 • Aylık 49 TL
 • 16 GB İnternet
 • 100 Dakika konuşma hakkı
 • Taahhüt Süresi: 12 ay
 • Whatsapp&Facebook Ücretsiz
 • WhatsApp uygulamasına girerken, internetinizden gitmeyecektir.
 • #SaçmaGüzel ile kendi tarifeni oluştur.
Vodafone tarafından faturasız hatlara sunulan bu paket şuan kullanımdan çıkarılmıştır.

Saçma Güzel 8 Vodafone kampanyasının hakkında geniş bilgiler verdik. Bedava İnternetiniz sitesi olarak yine Vodafone operatörleriyle ilgili bilgiler veriyoruz. aşağıdaki bağlantılara tıklayıp sizler için yazmış olduğumuz Vodafone yazılarını okuyabilirsiniz.

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Vodafone Ödemeli Arama

Vodafone Numara Engelleme ve Kaldırma

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.