PUBG Bedava UC Kodları | Uc Kodları Güncel

A+
A-
PUBG Bedava UC Kodları | Uc Kodları Güncel

Pubg bedava uc kodları Pubg mobile’da ücretsiz Öğeler almak için kullanılan kodlardır. işte Pubg mobil oyununda lüks ve efsanevi itemleri alabilmek için bu kodlara ücretsiz erişebilmeniz için sizlere Pubg bedava uc kodları sunuyoruz.

Bedava uc kodlarıyla oyun içerisinde harika giysiler, skinler ve silah kaplamaları gibi birçok özelliğe ücretsiz sahip olabilirsiniz.

PUBG bedava UC kodları ile tek ücret ödemeden uc alabilir çeşitli özelliklere para ödemeden sahip olabilirsiniz.

Kodlar sonrasında hesabınıza yüklenecek uc bakiyesiyle karakterinize farklı giysi ve itemler alabilir diğer oyuncular arasında en farklı siz olabilirsiniz.

Pubg oyununda silah kaplamaları oyuncular arasında en sevilen özelliklerden biridir. Kendinizi özel hissetmeniz için 2021 yılında güncel olarak çalışan bedava uc kodlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ülkemizde geniş oyuncu kitlesine sahip olan Pubg mobile oyununda uc alımları her geçen yıl artmaya başladı oyun içinde çıkan yeni eşyalar giysiler ve silah kaplamaları oyuncuların ilgilerini çekti ve uc satın almaya başladı. Çok para harcayan oyuncular bunun önüne geçmek için bedava uc alma yönetimi araştırmaya başladı.

PUBG Mobile UC Nedir

Pubg bedava uc kodları listesine geçmeden önce uc konusunda bilgi verelim. Uc Unknown Cash şeklinde bir açılıma sahiptir ve PUBG Mobile oyununda oyun içi para birimi olarak geçen ve oyunda satılan çeşitli itemleri ve özellikleri almanızı yarayan para birimidir.

PUBG Bedava UC Kodları 2021

Pubg bedava uc kodları 2021 yılında da aktif olarak oyun içinde kullanılıyor. Bu kodlar sınırsız olmadıkları için yazımızı düzenli olarak takip etmelisiniz. Kampanya ve hediyelerle sunulan uc kodları her ay geçerliliklerini yitirebiliyor.

Sürekli güncellenen kodları hemen kullanıp sizde oyun içi item alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Uc bakiyesi sayesinde oyun içinde bütün parayla satılan özelliklere bedava sahip olup, oyun içinde dikkat çeken bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Bu kodların tümü 2021 Şubat, Mart ve Nisan ayları için oluşturulmuş özel kodlardır. Listede yer alan ilgili kodu bir kere kullandığınızda gerekli kodlar bakiyenize yükleyecektir. Kodları tek tek deneyin çünkü kullanılmışlar olabilir. Kodlar arasında yer alan çalışan kodu hemen kullanıp bedava uc yükleyebilirsiniz.

 • BCAHZBIZ88B
 • NEIZBZKND
 • S78FTU2XJ
 • NEHZBZ9VX
 • JJCZCDZ9U
 • BIFOZBZE6Q
 • GOODMORNING
 • BIFPZBZKBE
 • 5156633283
 • 5272345311
 • 5598284183
 • 5212217328
 • 5180976286
 • 5667727404
 • 5355820866
 • 5186385776
 • 5391314347
 • 5123651517

PUBG Bedava UC Kodları Şubat 2021 Güncel

Pubg bedava uc kodları ömürlük olmadığı için oyuncular tarafından hemen kullanılıyor. Sizlerin de bu kodları kullanmanız için Şubat 2021 tarihinde çalışan Pubg mobile uc kodlarını aşağıdaki listeden alabilirsiniz. Bu kodları bu ay içerisinde hızla kullanın yoksa geçersiz kabul edilmektedir.

Her zaman sizler için en yeni en güncel kodları paylaşıyoruz. Yeni uc kodlarını öğrenir öğrenmez bu yazıyı hızla güncelleyeceğiz. Eğer bu kodların hiç biri çalışmıyorsa aşağıdaki yorum kısmından hediye uc kodu için yazabilirsiniz.

Bedava Uc Kodu Ödülü
SD14G84FCC AKM Buzul Derisi
JJCZCDZJ9U Altın Pan Kodu
UKUZBZGWF Ücretsiz Havai Fişek
TIFZBHZK4A Yeni Efsanevi Kıyafet
RNUZBZ9QQ Efsanevi Araç Görünümü
GPHZDBTFZM24U UMP9 Silah Görünümü
5FG10D33 Ücretsiz Falcon Alın
SD16Z66XHH SCAL-L Gun Görünümü

PUBG Mobile BEDAVA UC ALMA 2021

Pubg mobile bedava uc alma 2021 araştırıyorsanız aşağıdaki kodlar işine yarayacaktır.

PGHZDBTFZM24U : Ücretsiz bir UMP 45 görünümü almak için bu promosyon kodunu kullanın
JJCZCDZ9U : Ücretsiz bir AKM görünümü elde etmek için bu promosyon kodunu kullanın
R89FPLM9S :
UKUZBZGWF : Fireworks’ü almak için bu promosyon kodunu kullanın
RAAZBZJGS :
GPHZDBTFZM24U :
RNUZBZ9QQ :
PGHZDBTFZ95U : Ücretsiz bir M416 görünümü elde etmek için bu promosyon kodunu kullanın
R89FPLM9S : Ücretsiz bir arkadaş edinmek için bu promosyon kodunu kullanın
5FG10D33 :
TQIZBz76F :
D70FYU5N0 : Ücretsiz bir ödül almak için bu promosyon kodunu kullanın
KARZBZYTR : Kar98 Silah Görünümünü almak için bu promosyon kodunu kullanın
S78FTU2XJ : M416 Gun Skin’i almak için bu promosyon kodunu kullanın
TIFZQZANGC : Efsanevi bir kıyafet almak için bu promosyon kodunu kullanın
TIFZBHZK4A : Efsanevi bir kıyafet almak için bu promosyon kodunu kullanın
TIFZBJZWMN : Efsanevi bir kıyafet almak için bu promosyon kodunu kullanın
TIFZBIZACZG : Efsanevi bir kıyafet almak için bu promosyon kodunu kullanın

PUBG Bedava UC Kodları Nasıl Kullanılır

Pubg bedava uc kodları listesini gördünüz ancak bu kodları nasıl kullanıp da bedava uc alacağım diyorsanız aşağıdaki adımları yaparak hemen kodları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kodları çok beklemeden hemen kullanmaya başlayın yoksa diğer oyuncular sizden önce kullanabilir bu durumda kodlar geçersiz hale gelir.

Kimi kodların bir sayı sınırlaması vardır bu sayı sınırlamasında örneğin 2 bin kişi yararlanırken bazı kodlar daha özel kodlar olduğu için 300 kişi yararlanabilir. Pubg bedava uc kodları kullanmayı bilmelisiniz ki hızlı davranıp bedava uc kazanabilesiniz.

Pubg Bedava Uc Kodları Kullanma

Pubg Bedava Uc Kodları Kullanma

 • Bedava uc kodlarını kullanmanız için öncelikle Pubg Mobile resmi web sitesi olan https://www.pubgmobile.com/act/a20180515iggame bağlantısına gitmelisiniz.
 • Character ID yazan kısıma karakterinin Id numarasını yazıyorsunuz.
 • Redeem Code yazan bu yere sitemizden almış olduğunuz Pubg bedava uc kodunu yazıyorsunuz.
 • Verification Code yazan kısma sitede yer alan güvenlik kodunu yazıyor ve Redeem butonuna tıklıyorsunuz.
 • Artık ücretsiz ucları kullanabilirsiniz.

Karakter yani PUBG ID öğrenmek için de oyuna hesabınızla giriş yapın sağ üst köşede bulunan avatarınıza tıkalyın ve üst köşede karakter ID yazar onu kupon kodu kullanırken ilgili bölüme yazabilirsiniz.

Yine Pubg mobile oyunu gibi ülkemizde aktif olarak oynanan Roblox robxlu hesaplar için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bedava Roblox Hesaplar | Roblox Robuxlu Hesaplar

PUBG Mobile Bedava UC Kodu Üretme Merkezi

Pubg mobile bedava uc kodu üretme merkezi sayesinde uc kodlarına sahip olacak para vermeden oyun içi özellikleri satın alabileceksiniz. Oyun içi eşya satın alırken oyun para birimi olan UC kullanmanız gerekiyor. Uc üretme merkezi sayesinde oyunculara uc bakiyesi yerine çeşitli hediye kodları veriliyor.

Uc kodu üretme merkeziyle oyuncular çeşitli kampanyalarla bedava uclara sahip oluyor.

Bu kodlar her oyuncuya verilmiyor Pubg etkinliklerini takip ettiğinizde bu etkinliklere katılıp kazandığınızda sizde pubg uc kodlarına sahip olabilir ve bununla kendinize oyun içi eşyalar alıp istediğiniz silah kaplamalara sahip olabilirsiniz.

Pubg mobile bedava uc kodu üretme merkezi diye bir şey yoktur aslında kullanıcılar arasında böyle bir söylem yayılmıştır. Pubg çeşitli platformlarda anlık özel etkinlikler düzenliyor ve oyuncularına bedava uc kodu dağıtıyor. Çeşitli iş birlikleri yaparak da bu kodları oyuncularıyla paylaşıyor.

Bedava UC Yükleme Programı

Pubg bedava uc programı adı altında Youtube ve çeşitli internet sitelerinde program gibi taktikler veriyorlar ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Bedava uc yükleme programı diye bir şey yoktur. Böyle bir arama yaparak o programları indirmeyiniz.

Programı indirdiğinizde bilgisayarınıza virüs bulaşabilir ya da çeşitli yöntemlerle kullanmış olduğunuz hesabınız ele geçirilebilir.

Kimi Pubg mobile oyuncu bu programları indiriyor ancak işe yaramadığını kendi görüyor sonrasında ise bilgisayarı yavaşlıyor. Bedava uc yükleme programı indir gibi seçeneklere asla tıklamayınız. Bu programlar gerçekten çalışmıyor sanki sizlere bedava uc veriyor gibi davranıyor  sonrasında bilgisayarınıza virüsler giriyor. Bilgisayarınız yavaşlar hatta oyunu bilgisayar üzerinden oynuyorsanız oyun bile yavaşlayabilir.

Böyle programları uygulama apk gibi sunup da hesabınızı ele geçirmek isteyen kötü niyetli insanlardan uzak durmak için bilmediğiniz uygulamaları ve programları telefonlarınıza hem indirmeyin hem de kurulumlarını yapmayınız.

Sonuç

Pubg bedava uc kodları oyuncuların sürekli aradığı ve takip ettiği konuların başında geliyor. Sizler için sürekli güncellenen yeni uc kodlarını paylaşıyoruz çeşitli etkinlikleri takip ederseniz bu kodların sahibi olabilirsiniz. Kodlarla ilgili bilgi almak ya da Pubg mobile bedava uc kodu için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. velat dedi ki:

  Bir saatir denıyorum hep kod hatası verıyor bana yardımcı olursanız sevınırım İd: 51240995640

 2. Hasan dedi ki:

  Hiçbirini uygulayamadım lütfen yardımcı olur musunuz

 3. Ahmet Yorulmaz dedi ki:

  Admin 60-70 seviye arası (Buz4m ya da maskaralı olursa sevinirim zorunlu değil) bir hesap verirmisiniz ? Kolay gelsin 🙂

 4. Sudenaz dedi ki:

  Kullanılmamış kod yok verebilirmiisniz

 5. Tunahan dedi ki:

  GÜNLERDİR DENİYORUM OLMUYOR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

 6. Baran dedi ki:

  Pubg mobile çok güzel