Kim 1 GB İster

Kim 1 GB İster

Kim 1 gb ister kampanyası Turkcell tarafından hizmete sunuldu. Artık Turkcell kullanıcıları bedava internet kazanmanın keyfine varacaktır. Turkcell tarafından sunulan BİP mesajlaşma uygulamasının içerisine yerleştirdiği bu oyunla kullanıcılarına 1 GB bedava internet veriyor. Sürekli internet kazanacağınız kim 1 gb ister oyunu ile internetsiz kalmayacaksınız. Bu oyun sayesinde hem öğreneceksiniz hem de kazanacaksınız.

BİP uygulamasından oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde internet paketi kazanıp ödüllü soruları da yanıtlamış olacaksınız. BİP kim 1 GB ister oyunu toplamda 5 aşamadan oluşuyor ve her aşamada 3 soru bulunmakla birlikte karşınıza toplamda 15 soru çıkacaktır. Sorulara doğru cevap verdikçe ödül de değişmektedir. Bütün sorulara doğru cevap verdiğinizde anında 1 GB interneti kazanabilirsiniz.

Kim 1 GB İster oyununda her soru için sizlere 20 saniye verilmektedir. Bu saniye içerisinde o soruyu cevaplamadığınızda hemen elenirsiniz, yani bir sonraki soruya geçemezsiniz. Sadece cevaplamadığınızda değil, aynı zamanda yanlış cevap verdiğiniz an diğer soruyu görme hakkınızda ortadan kalkar. 1 GB internet kazanabilmek için bütün soruları doğru yapmanız gerekiyor.

Eğer sizde Turkcell operatörünü kullanıyorsanız bedava 1 GB interneti nasıl kazanacağınızı kim 1 gb ister oyunu ile sizde öğrenin.

Kim 1 GB İster Nedir?

Kim 1 GB ister Turkcell operatörü tarafından hizmete sunduğu yaani arama moturu uygulaması içerisinde oynanan bilgi yarışmasıdır. Bu bilgi yarışmasıyla Turkcell kullanıcıları 1 GB internet kazanmaktadır. Bir diğer adıyla Yaani kim GB ister kampanyası BİP mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla oynanabilir. Bunun için Turkcell operatörünü kullanıyor olmalısınız. İnternet paketi ödüllü bur yarışmayla internetsiz kalmayın.

Kim 1 GB ister kampanyası Turkcell kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey yaani.com.tr sitesine girmek yada BİP mobil uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirmektir.

Turkcell kim 1 GB ister oyununda toplam 15 soru vardır. 5 aşamadan oluşuyor ve her aşamada 3 soru karşınıza çıkıyor.  Yanlış cevap verdiğinizde diğer soruları da göremezsiniz. Bütün soruları doğru cevaplarsanız anında 1 GB internetinizi kazanabilirsiniz.

Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır?

Kim 1 GB ister oyununu oynamak gayet basittir. Bu oyunu oynamak için Turkcell tarafından hizmete sunulan BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. BİP uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra Keşfet bölümünde bulunulan Kim 1 GB İster? kanalını takip etmeniz gerekiyor. Sizde Turkcell kim 1 gb internet kazanmak istiyorsanız aşağıdaki aşamaları yapmanız yeterlidir.

Turkcell Kim 1 GB İster Kazanma İçin Yapılması Gerekenler
 • Öncelikle akıllı telefonunuza BİP uygulamasını indiriyorsunuz.
 • Uygulama telefonunuza indikten sonra giriş işlemini yapıyorsunuz.
 • Keşfet/Arama kısmına geliyorsunuz ve Kim 1 GB İster yazıyorsunuz. Ardından bu kanalı ücretsiz takip ediyorsunuz.
 • Kanalı takip ettikten hemen sonra yarışma için başla linkine tıklıyorsunuz.
 • Yarışmaya başladığınızda ilk aşamada sizlere 3 soru gelecektir.
 • 1. aşamadaki 3 soruyu doğru yanıtladığınızda 2. aşamaya geçeceksiniz.
 • Her aşamanın hediyesi farklıdır. Eğer ilk aşamada hediyenizi almak isterseniz çekilebilirsiniz.
 • Ancak 5 aşamaya da gelirseniz yarışma sonunda kim 1 gb interneti kazanabilirsiniz.

Her soru için 60 saniye süre verilmektedir. Eğer 60 saniye içerisinde soruya yanıt vermezseniz ödül kazanmadan elenmiş olursunuz.  Elendiğiniz zaman o gün içerisinde bu oyunu oynayamazsınız. 1 gün sonra tekrar bu oyunu oynayabilirsiniz.

Yarışma günler bir sonraki Pazartesi günü başlar ve hafta boyunca bu oyunu yalnızca 1 kez oynayabilirsiniz. Haftada 1 kez kim 1 gb ister oyununun oynayabilirsiniz.

Kim 1 GB İster Kimler Yararlanabilir?

Kim 1 GB ister oyununu ister faturalı olun isterseniz faturasız hat olsun tüm Turkcell kullanıcıları ücretsiz oynayabilir. BİP uygulamasından bu oyunu oynayabilmek için İOS yada Android telefon kullanıyorsanız uygulama marketinden BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Kim 1 GB ister Şartları

 • BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 • Kim 1 GB İster? kanalını takip etmeniz gerekiyor.
 • 1 GB interneti kazanabilmek için 5 aşamayı geçmeniz gerekiyor.
 • Toplam 15 soru vardır.
 • Her soruya 60 saniye verilmiştir.
 • Haftada yalnızca 1 kez oynayabilirsiniz. (Eğer haftada birden fazla oynamak isterseniz ek ücret ödeyerek bu oyunu oynayabilirsiniz.)
 • Turkcell faturasız ve faturalı tüm hat kullanabilir.
 • Ay sonunda en çok puanı toplayan kişi 20 GB internet kazanmaktadır.

Kim 1 GB İster nasıl pes edilir

Eğer yarışmaya başladınız ve yarışmadan çekilmek istiyorsanız oyun içerisinde bulunan pes et butonuna tıklayıp pes edebilirsiniz. Ancak pes ettiğiniz zaman 1 GB internet kazanamazsınız.

Bip Kim 1 GB İster ücretli Mi

Turkcell BİP kim 1 GB ister uygulamasını tüm Turkcell operatörü kullanıcıları ücretsiz bir şekilde kullanıp 1 GB internet kazanabilir. Eğer bu oyunu oynarken elenirseniz ve tekrar oynamak isterseniz ücret karşılığı bu oyunu yeniden aynı gün içerisinde oynayabilirsiniz. Kanal içerisinde HEMEN yazarak gelecek onay mesajını kabul ettiğiniz taktirde yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz. HEMEN yazdıktan sonra ücret eğer faturasız hatsanız bakiyenizden düşecek, eğer faturalı hat iseniz bir sonraki ay faturanıza yansıyacaktır.

Oyundan elendikten sonra tekrar oynayabilmek için ücretlendirme aşağıdaki gibidir.

 • Eğer yarışmadan elendiniz ya da ödül aldınız o hafta yine oynamak istiyorum diyorsanız  1,50 TL ödeyip yarışmaya tekrar başlayıp ek olarak 50 MB data da kazanabilir. Yarışmadan ilk aşamada elendiniz diyelim tekrar oynamak isterseniz 1.50 TL ödeyip tekrar oyuna başlayın.
 • Yarışmadan ikinci aşamada elenirseniz tekrar oyunu oynamak isterseniz 2,50 TL  ödeyerek yarışmaya başlayabilir ve ek olarak 100 MB internet kazanabilirsiniz.
 •  Yarışmadan üçüncü aşamada elenirseniz tekrar oyunu oynamak isterseniz 3,50 TL ödeyerek yarışmayı yeniden oynayabilirsiniz. Ek olarak 250 MB internet kazanabilirsiniz.
 • Yarışmadan dördüncü aşamada elenirseniz tekrar oyunu oynamak isterseniz 4,50 TL ödeyip tekrar oyunu oynayabilir ve yarışma sonunda ek 500 MB internet kazanabilirsiniz.
 • Yarışmadan beşinci aşamada elenen kullanıcılar 5,50 TL ödeyerek tekrar oyuna başlayabilir ve ek olarak 1 GB internet kazanabilir.

Kim 1 GB İster Ödül İptali Nasıl Yapılır?

Kim 1 GB ister oyunu kapsamında 10 GB veya 20 GB kazandığınız interneti iptal etmek isterseniz aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

 • Kazanılan 10 GB interneti iptal etmek için telefonunuzun mesaj yaz kısmına büyük harflerle IPTAL KIM10GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.
 • Kazanılan 20 GB interneti iptal etmek için telefonunuzun mesaj yaz kısmına büyük harflerle IPTAL KIM20GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Kullanmış olduğunuz faturalı hat borçlu ise ya da hattı kapanma süreci içinde olanlar bu ödüllerden faydalanamazlar.

Kim 1 GB ister cevapları 2021

Turkcell 1 GB internet kazanmak için bilgi yarışmasındaki bütün soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor. Ancak Turkcell soru havuzu geniş bir biçimde bilgi yarışması soruylarıyla doludur. Her kullanıcının karşısına farklı sorular ortaya çıkmaktadır. Sabit sorular söz konusu değildir. Kullanıcıların çıkan soruları ve cevapları da paylaşması uygun değildir. Sorular herkesin cevaplayacağı sorular olduğu için kolaylıkla cevaplayabilirsiniz.

Turkcell tarafından uygulamaya konulan bu oyunda soruları önceden öğrenip de 1 gb internet kazanmak etik değildir. Her kullanıcıya havuzdan farklı sorular çıkmaktadır. Bilginiz ile kolaylıkla 1 gb interneti kazanabilirsiniz.

Kim 1 GB ister hile 2021

Kim 1 GB ister hile ve süre durdurma hilesi gibi aramalar mevcuttur. Turkcell kullanıcıları kolay yoldan hemen internet kazanabilmek için Kim 1 GB ister süre durdurma gibi taktikler merak ediliyor. Bu gibi hile taktikler hem etik değil hem de mümkün değildir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda BİP uygulaması kazanılan ödülü geri alır. Hile gibi durumlarda bir daha oyuna girmeniz engellenebilir. İnternet üzerinde hile apk süre durdurma soruları ve cevapları şeklindeki anlatımlara ve programlara itibar etmeyiniz.

Yaani kim 1 gb ister 2021 hilesi söz konusu değildir, kendi bilgilerinizle oyunu oynayıp doğru yanıtladığınızda ödülleri kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kazanmak isterseniz aşağıdaki kampanya tam size göre;

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  1 GB ver