İphone Reklam Engelleme Programı

A+
A-
İphone Reklam Engelleme Programı

İphone reklam engelleme programı sayesinde İPhone telefon kullanıcıları Safari ve Chrome gibi tarayıcılar üzerinden sitelerde gezinirken istenmeyen reklamlardan kurtulabileceklerdir. İnternet üzerinde dolaşırken bir bilgi ararken ya da bir oyun oynarken karşınızı çıkan sinir bozucu reklamlardan nasıl kurtulacağınızı İPhone reklam engelleme programı sayesinde öğrenebilirsiniz. Reklam engelleme programı sayesinde tarayıcı ve uygulamalarda karşınıza çıkan ya da çıkabilecek tüm reklam reklamları engelleyin ve rahat edin.

Apple ürünlerinden olan İPhone, İpad ve iPod touch cihazlarında reklam engellemesi yapacağınız uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaları App store üzerinden telefonunuza indiirp hemen reklamları engelleyip istenmeyen reklamların önüne geçebilirsiniz.

İphone Reklam Engelleme Programı

İphone Reklam Engelleme Programı sayesinde telefonlarınızda kullandığınız tarayıcılardan biri olan Chrome tarayıcısından kolaylıkla reklam engellemesi yapabileceğiniz gibi günlük hayatta sıkça kullandığımız Youtube reklamlarını da engelleyebilirsiniz. İPhone güvenilir reklam uygulamalarıyla Google tarafından karşımıza çıkan çeşitli reklamları da hızlı bir şekilde engelleyip istenmeyen canınızı sıkan reklamlardan uzak durabilirsiniz.

Android telefonlarda reklam engelleme programları oldukça fazlayken İPhone telefonlarında reklam engelleme programlarının sayısı azdır. Ancak son yıllarda İphone reklam engelleme programı sayısı artmaya başladı ve kullanıcılar tarafından çok indirilen uygulamalar arasına girdi. Tarayıcıdan bir internet sitesine girdiğiniz zaman hemen karşınıza çıkan reklamlar, istemeden açılan yeni internet sayfaları bizi sinirlendiriyor ve kimi zaman aradıklarımızı bulamıyoruz. Uygulamalarda en sevdiğimiz bölümde karşımıza çıkan reklamlarda oyunumuzu bölüyor ve oyundan sıkılmamıza neden oluyor işte bu durumlardan kurtulmak istiyorsanız sizlere sunacağımız İphone reklam engelleme programlarını telefonlarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamalar sayesinde İphone Youtube reklam engelleme, İOS Youtube engelleme yapabilirsiniz.

1Blocker Legacy

İphone reklam engelleme programı araması yapıyorsanız 1Blocker Legacy uygulaması oldukça güçlü ve çok tercih edilen uygulamalar arasındadır. Uygulama İOS marketlerinde ücretsiz olarak sunuluyor ve bu uygulama sayesinde reklamları ve çeşitli takipçi komut dosyalarını engelleyebilirsiniz. Ücretsiz sürümü çeşitli platformlarda sizlere reklam engelleme hizmeti sunarken daha fazla hizmetinden yararlanmak isterseniz de uygulama içerisinden tam sürümünü satın alabilirsiniz.

İOS reklam engelleme programları arasında en çok indirilen ve kullanılan uygulamanın ücretsiz versiyonu da oldukça güzel ve reklamları da engelliyor.

1Blocker Legacy uygulamasının tam sürümün aldığınızda Sınırsız Reklam engelleme hizmetini kullanabilir ve istenmeyen bütün reklamları hızlıca engelleyebilirsiniz. Uygulama oldukça geniş seçenekler sunduğu için tam sürü sayesinde siteleri kara liste, beyaz liste gibi ayırabilir istediğiniz zaman da çerezleri kapatabilirsiniz.

Adblock

Adblock profesyonel anlamda iOS reklam engelleyicidir. 2012 yılından beri birçok iPhone ve iPad kullanıcısı tarafından reklam engelleme uygulaması olarak tercih edilmiştir. Adblock kullanımıyla ve sağladığı hizmetler ile bütün reklamları kolaylıkla engellemenizi sağlıyor. Gizlilik politikalarına önem veren uygulama ile güvenli bir şekilde istenmeyen reklamları engelleyebileceksiniz.

Adblock diğer reklam engelleyicileri gibi çevrimiçi reklam izlemelerini ve sizi hedefleyen reklamları da engeller. Beyaz liste özelliğini kullanarak istediğiniz sitelerin reklamlarını da açabilir istenmeyen sitelerin reklamlarını da kapatabilirsiniz. Bu özelliği kolayca kullanmanız için uygulama tarafından widget de hazırlanmıştır. Bu widgeti kullanıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Brave Browser: Fast AdBlocker

Brave Browser: Fast AdBlocker tarayıcı olarka karşımıza çıkan bir uygulama bu tarayıcı reklam engelleme özelliğine sahiptir. Ücretsiz indireceğiniz bu uygulama ile İOS reklam engellemesini basitçe yapabilirsiniz. Reklamları engellerken tarayıcı da bulunan VPN özelliğini de ücretsiz kullanabileceksiniz.

Varsayılan tarayıcı olarak belirlediğiniz zaman internet üzerinden gezinirken reklam uzak kalabilirsiniz. Kötü amaçlı reklamlardan ve yazılımlardan uzak kalmanızı sağlayan bu yarayıcı oldukça hızlıdır. Pop-up engelleyici özelliği ile de karşınıza çıkan bilgi almanızı ve gezinmenizi engelleyen reklam türlerini de engelleyebilirsiniz.

Tarayıcı pil ve veri optimizasyonu ile de yük yapmaz.

AdBlock Pro for Safari

Tarayıcı olarak Safari kullanıyrsanız AdBlock Pro for Safari tam size göre, bu uygulama ile Safari tarayıcısında gezerken tüm reklamları engelleyebilir ve sinir bozucu reklamlardan uzak kalabilirsiniz. Reklam ve bannerlar artık ortadan kalkıyor. İnternet sitesine girdiğiniz zaman otomatik oynatılan videolar, sahte teklifler, kayan reklamlar, yasadışı sitelere ve yasaklı sitelere yönlendirmeye bu uygulamayla son verin.

Safari tarayıcısında Youtube videolarında reklam görmeyeceksiniz. Ayrıca uygulama sayesinde safari de daha hızlı bir gezinme yapabileceksiniz. Uygulamayı Mac iPhone iPad cihazlarınıza indirip kullanmaya başlayın.

Uygulamayı İndir

AdBlocker Ultimate

AdBlocker Ultimate – block ALL ads in your browser uygulamasıyla İphone reklam engelleme yapabilir ve istemediğiniz reklamları ortadan kaldırabilirsiniz. Kötü amaçlı reklamları ve yazılımları engelleyin.

Bu uygulama Metin reklamları, banner reklamları, Pop-up reklamlar, Pop-under reklamlar, Geçiş sayfası reklamları, video reklamlar, web posta reklamları ve facebook reklamlarını engeller.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.