İnstagram Gizli Hesap Görme

A+
A-
İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram gizli hesap görme her İnstagram kullanıcısının aradığı yöntemlerin başında geliyor. İnstagram uygulaması fotoğraf ve video paylaşmak için kullanılan popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Aile fotoğraflarından tatil fotoğraflarına kadar, her türlü aktivite ve anılarımızı bu platformda takipçilerimizle paylaşıyoruz. İnstagram uygulaması her geçen gün gelişen ve gizlilik konularında yenilikler getiren bir uygulama olduğu için gizli hesapları görmek öyle kolay değildir.

İnstagram kullanıcıları bazı hesapları stalk yaparken daha fazla fotoğraf ve paylaşımlara erişmek için takip etmeden gizli bir şekilde hesabı görmek istiyor. Takip etmekten başka açrem yok diye düşünenler için bu yazımızda sizlere İnstagram gizli hesap görme işlemlerini anlatacağız. Bu yöntemler sayesinde istediğiniz hesabı takip etmeden bütün gönderilerini ve hikayelerini göreceksiniz bunu yaparken karşı tarafa takip isteği atmanıza gerek kalmayacaktır.

Bu yöntemleri kullanarak sizlere arkadaşlık isteği gönderen kişileri kabul etmeden bütün gönderilerine kolaylıkla bakacaksınız. Bunun dışında hesapalrı gizli olan kullanıcıları da fake hesaplar açmadan istediğiniz an takip edebileceksiniz.

2022 İnstagram uygulamasında keşfedilen açıklarla gizli hesapları görmek artık mümkün ve gizli hesaplara bakarken ekstra uygulamalar yüklemenize gerke klamaycak tabii bazı uygulamalar da mevcut ancak bunu web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.

İnstagram gizli hesapları görmek için ek programlara gerek duymadan erkek ya da kadın instagram gizli profillerin paylaşımlarına erişebilirsiniz. Bunu nasıl yapabilirim? İnstagram gizli hesapları görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki başlığı okumaya devam edin!

İnstagram Nedir?

İnstagram, yıllar içinde en popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelen bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Günümüzde İnstagram en köklü sosyal medya uygulamasıdır. Ayrıca uyguladığı sıkı gizlilik politikalarıyla bilinir.

Aile fotoğraflarınızdan tutun da herkese açık olmayan fotoğraflara kadar İnstagram’da her şeyi paylaşabilir ve düzenli paylaşımlarınızla takipçilerinizi artırabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Nedir?

İnstagram uygulaması gizlilik politikasına önem veren bir uygulama olduğu için güvenlik ve özle hayatın gizliliği kapsamında kullanıcılarına isterlerse hesaplarını gizleme seçeneği sunuyor. İnstagram profiliniz herkese açık olmuyor ve sadece sizi takip eden kişiler sizin gönderilerinizi ve hikayelerinizi görüyorlar. Hesabını gizliye aldığınız zaman profilinize giren kullanıcılar Bu Hesap Gizli (Fotoğraf ve videolarını görmek için bu hesabı takip et.) uyarısıyla karşılaşırlar.

Hesabınızı gizliye alarak kendinize güvence altına alabilir ve tanımadığınız kişilere gönderileriniz gizleyebilirsiniz.

İnstagram Gizliliği Aktif Etme

 • İnstagram uygulamasına giriş yapınız.
 • Sol tarafta bulunan 3’lü menü çizgisine basınız.
 • Açılan alt kutucuktan ayarlar kısmına basın.
 • Gizlilik kısmına gelin.
 • Hesap Gizliliği seçeneğini açık-kapalı duruma getirin.

İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Sizlere bu başlık altından İnstagram gizli hesap görme yollarını anlatacağız. Program kullanmadan pratik bir şekilde istediğiniz hesabın gönderilerini ve paylaştıklarını göreceksiniz. Takipçi isteği gönderiyorsanız ve karşı taraf bunu da kabul etmiyorsa artık bunları yapmanıza gerek kalmadı. Merak ettiğiniz hesapların profilleri gizli olsun hiç önemli değil sizlere anlatacağımız yöntemlerle bunları aşacak ve gizli hesapları göreceksiniz.

Eski sevgilinizi ya da sizlere arkadaşlık isteği göndermiş kişilerin hesapların gönderilerini göreceksiniz. İnstagram gizli hesapları görme yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Çevremizden bu uygulamaları duyuyoruz ve nasıl yapılacağını bilmiyorduk ama bu yazıyla bunu öğreneceksiniz.

Takip İsteği Gönderin

Bu en iyi ve uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca, özel profillerin özel Instagram fotoğraflarını görüntülemenin en basit ve sorunsuz yoludur.

Burada, gizli instagram hesapları görüntülemek için neler yapacağınızı öğreneceksiniz.

Birini takip etmek istiyorsanız veya ilgili profillerin özel Instagram fotoğraflarına bakmak istiyorsanız, onlara takip isteği göndermek en iyi seçenek olabilir.

Tanıdığınız biriyse talebiniz kabul edilir, hatta o kişi bile sizi takip edebilir. Ancak yabancıysanız, isteğiniz kişi tarafından reddedilir.

Bu durumda, talebinizin kabul edilmesi için birkaç gün beklemeniz gerekir. Belki kullanıcı İnstagram’da aktif değil veya isteği görmezden geliyor.

Sahte Hesap Oluşturun

Takip isteğiniz kabul edilmezse, bunun yerine sahte bir profil oluşturmanız gerekebilir. Toplum arasında fake hesap olarak da bulunan bu hesaplarla özel Instagram profillerini görüntülemek için en basit seçeneklerden biri olacaktır.

Sahte hesap oluşturup merak ettiğiniz kişinin İnstagram profilini görüntülemek çoğu kişi tarafından sıklıkla yapılır. Bu işe yarayan bir yoldur.

Hesabını merak ettiğiniz profile istek atmadan önce onun kabul edebileceği bir sahte hesap oluşturun. Eğer bir erkek profilini merak ediyorsanız sahte kadın profili oluşturun çünkü sahte kadın profilleri erkekler tarafından hemen kabul edilir. Her zaman tutmayabilir 🙂

Sahte profilinizin gerçek görünmesini sağlamak için profilinize bir bayan resmi yükleyin. Profil resmine bir bayanın ekran resmini koymak kesinlikle yardımcı olur.

İnstagram biyografi kısmını da boş bırakmayın mümkün olduğunca gerçekçi bilgiler girmeye çalışın boş bırakmayınız. Bu, takip talebinizin onaylanmasını teşvik etme olasılığını artırabilir.

Açmış olduğunuz sahte hesabı gizli hesap yapın böylelikle karşı taraf sizi merak eder ve isteğinizi kabul eder.

IGLookup.com (Özel Instagram Görüntüleyici)

Üçüncü taraf bir uygulama kullanmak IGLookup.com ayrıca özel profilleri anonim olarak görüntülemenize yardımcı olur.

Bazen yukarıda anlattığımız durumlar işinize yaramayabilir. Böyle bir durumda etkili yolları kullanmak gerekir.

Not: Güvenlik uzmanlarımızla tutarlı olarak, yalnızca belirtilen web sitesinin kullanımı güvenlidir. İzleyicinin aracıyla özel Instagram profillerine bakacak diğer sitelere güvenmiyoruz. Bu uygulamalar resmi olarak Instagram ile bağlantılı değildir.

Etkili sonuçları görmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Tarayıcınızı kullanarak IGLookup.com’un resmi web sitesini ziyaret edin. Ana sayfada yer alan Spy Now butonuna tıklayın.
 2. Spy Now kısmına tıkladıktan sonra Instagram Görüntüleyici aracı karşımıza çıkacaktır.
 3. Bakmak istediğiniz İnstagram gizli hesap görme için profilin kullanıcı adını yer alan kutucuğa giriniz.
 4. Access Profile kısmına tıklayınız.
 5. Merak ettiğiniz profilin içeriklerini görmek için biraz bekleyiniz.
 6. Son olarak merak ettiğiniz profili görüntüleyebilirsiniz.

Google’de Profil Arama Yapın

Google Arama

Google Arama

Kişisel bir hesabın fotoğraflarına göz atmanın başka bir yolu da Google’daki Instagram kullanıcı adına bakmaktır.

Bunun nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

 • İnstagram kullanıcı adındaki adı ve soyadını bulun.
 • Adı ve soyadını Google’de arayın.

Google profilin dijital ayak izlerini saklar. Google görsel aramalarda aramanız en doğrusu olacaktır.

Kişinin profili herkese açıkken eski yayınlarını görüntüleyebilirsiniz. Google bazı durumlarda fotoğrafları görüntüler.

 

Postegro İle İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram gizli hesap görme denilince herkesin aklına direkt Postegro gelmektedir. Bu uygulama oldukça etkilidir ve kullanması da pratiktir. İnstagram Stalker grupları tarafından Postegro çok sevilen ve taktir edilen uygulamaların başında geliyor. Özellikle bu uygulama kızlar arasında yaygınken son dönemlerde erkekler arasında da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Postegro sayesinde uygulama indirmeniz gerek kalmayacak Web Sürüm kısmından internet tarayıcınızla İnstagram hesabınıza giriş yaparak Gizli hesapları görmeniz mümkün ancak ben uygulamasını indirmek istiyorum diyorsanız kendi sitesinde APK sürümü ve Google Play Store’de uygulama olarak yüklüdür.

Postegro tarafından sunulan hizmet ücretsizdir ancak ücretsiz sürümü sınırlıdır. Belirli sayıda gizli hesaplara bakabilirsiniz daha fazla hesaplara bakmanız için sizlere sunulan fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Postegro sizlere paketler sunuyor ve bu paketlerin farklı özellikleri mevcuttur.

Eğer günde en fazla 3 -4 gizli hesaba bakarım diyorsanız ücretsiz olarak Postegro uygulamasını önerebilirim ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var şunu belirtelim. Burada giriş yaparken İnstagram hesabınız isteniyor gizli hesaplara öyle bakabilirsiniz. Bunun için kendi kullandığınız ana hesabı değil de, açmış olduğunuz yeni bir hesabı kullanmanızı öneriyoruz.

Postegro ile İnstagram gizli hesap görme işleminin nasıl yapılacağını öğrenin.

Postegro Uygulaması İnstagram Gizli Hesap Görme
Postegro Uygulaması İnstagram Gizli Hesap Görme

Postegro Uygulaması İnstagram Gizli Hesap Görme

 • Öncelikle postegro.net adresine gidiyorsunuz. Buradan uygulamasını ya da web sürümünü seçebilirsiniz.
 • Postegro uygulamasını indirmek isterseniz Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş yaparken sizlerden instagram kullanıcı adı ve şifre ister. (Kendi kullanmış olduğunuz kişisel hesabı girmeyiniz. Bunun için denemelik bir hesap oluşturun ve onu kullanın.)
 • Bilgileriniz yazdıktan sonra Giriş Yap kısmına basınız.
 • Girmiş olduğunuz İnstagram hesabınızın bağlı olduğu e-postaya bir mail gelecektir.
 • E-postanıza gelen mailde bulunan kodu ilgili yere yazınız.
 • İnstagram gizli hesapları görmek için ilgili yer açacak ve üstte bulunan arama kısmına hesabını görmek istediğiniz kişinin İnstagram kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.

Not: Postegro uygulamasında günlük en fazla 3 gizli hesabın gönderilerine ve hikayelerine bakabilirsiniz.

Pingru ile İnstagram Gizli Hesap Görme

Her ne kadar Postegro uygulaması kadar yaygın olmasa da Pingru uygulaması da popüler gizli hesapları görme de kullanılan uygulamalardan biridir. Bu uygulama sayesinde sizi engelleyen yada takipten çıkaran kişilerin gizli profillerini görebileceksiniz. Bu uygulamada ücretsiz versiyonda sadece gönderilere bakabiliyorsunuz kişinin hikayelerine bakmak için üyelik paketinizi yükseltmeniz gerekiyor bunun içinde 30 TL ücret söz konusudur. Gönderilere buradan bakıp hikayelere de postegro uygulamasında bakabilirsiniz.

30₺ paket sayesinde istediğiniz kadar hesabın gönderilerine ve hikayelerine bakabiliyorsunuz. Bu ücret aylık olarak alınıyor ve uygulamayı sınırsızca kullanabiliyorsunuz.

Pingru uygulamasında ücretsiz versiyonda günde 3 hesabı görebilirsiniz daha fazla hesap bakmak için paket almanızı isteyecektir. Yine bu uygulamayı denerken mutlaka kendi kişisel hesabınızı kullanmayın bunun için başka bir hesap açıp giriş yapınız.

Pingru sadece Android telefonlarda çalışıyor. İOS için bir uygulaması yoktur. Eğer İPhone telefon kullanıyorsanız Postegro uygulamasının web kısmından İnstagram gizli hesap görme yapabilirsiniz.

Pingru uygulamasını Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Not: Bu uygulamaya giriş yaptığınız hesabın en az 50 takipçisi bulunması gerekiyor.

Pingru – Google Play’de Uygulamalar

instagram Gizli Profil Görme

İnstagram gizli profil görme için bunlar dışında birçok site ve uygulamalar mevcut ancak en iyi çalışan sizlere verdiğimiz sitelerdir. Bunların dışında Lili APK var ancak bu uygulama Postegor ile aynıdır yani Postegornun ürünüdür. Zaten Lili apk sitesine girdiğinizde sizleri Postegro sitesinin anasayfasına yönlendiriyor.

Ghosty uygulaması da var ancak uygulamalarını farklı sitelerden indiriyorsunuz kendisine ait bir web sitesi yok geçtiğimiz aylarda İnstagram bu uygulamayı uygulama marketlerinden kaldırttı. Eğer kullanmak isterseniz arama motorundan araştırma yapabilirsiniz. Ancak çok stabil çalıştığını düşünmüyoruz.

İnstagram gizli hesap görme uygulamalarından biri de Scout uygulamasıdır. Bu uygulama bir dönem çok popülerdi ancak zamanla kullanım oranı azaldı. Uygulama marketlerinden kaldırıldı ancak denemek isterseniz Scout APK şeklinde arama yapıp ilgili sitelerden apk indirebilirsiniz.

İnstagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

İnstagram’da kapalı hesapları görme uygulamalarının en çok bilinenleri Postegro ve Pingru uygulamalarıdır. Bu uygulamalar sayesinde sizi engelleyen kullanıcıların hesaplarını bile görebilirsiniz. Karşı taraf sizin onun hesabına baktığınızı bile göremeyecek hatta hikayelerine bakacaksınız ve bunu bile görmeyecek. Sizlere verdiğimiz uygulamalar stabil çalışan uygulamalardır. Her ne kadar günlük sınırlı bir kullanım verse de işe yaraması önemlidir.

İnternette bazı uygulamalar ve siteler kapalı hesapları görme adı altında saçma sapan uygulama ve siteler paylaşmaktadır bu gibi yerlere güvenmeyin bunlar hesabınızı ele geçirebilir. Ancak sizlere verdiğimiz uygulamalara dediğimiz gibi kendi hesabınızla giriş yapmadan bunun için bir hesap oluşturursanız daha güvenli olur. Uygulamalar kapalı ve gizli hesapları görmenize yardımcı olacaktır.

İnstagram’da kapalı Hesapları Görme Uygulaması İOS

İnstagram kapalı hesapları görme uygulamalarının tümü neredeyse Android telefonlara uygun hazırlanmıştır. İOS için uygulama neredeyse hiç yok İOS bu konularda katı kurallar uyguladığı için uygulamalar App Store’ye yüklenemiyor bunun için İOS kullanıyorsanız Postegro uygulamasının web versiyonunu kullanabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

İnstagram gizlilik politikalarına önem veriyor ve kullanıcılarına profillerini gizleme seçeneği sunuyor. Kullanıcılar hesaplarını gizledikten sonra fotoğrafları, videoları ve hikayeleri hizli hale geliyor ve onu takip etmeyenler tarafından bunlar gizlenmiş oluyor. Yalnızca kendisini takip edenlerin görebileceği bu profili takip etmeden de görebilirsiniz. İnstagram gizli profile bakma sitesi sayesinde bunu kolaylıkla yapacaksınız.

Gizli profile bakma siteler normalde kullanıcı datalarına göre çalışıyor yani bu siteleri kullanan kişilerin takip ettikleri kişilerin dataları bu sitelere otomatik yükleniyor ve bu datalarda bulunan kişilerin profilleri uygulama içerisinde herkese açık hale geliyor.

Bir nevi havuz mantığında çalışan bu uygulamaları kullanırken kendi özel hesabınızı kullanmayın bunlar için farklı bir e-posta ve instagram hesabı açarsanız hiçbir zararını görmezsiniz.

Postegro uygulaması gizli profile bakmak için tek seçenek diyebileceğimiz bir sitedir. Postegro’nun sitesine giriş yaparak Web Version seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanan internet tarayıcısından İnstagram Gizli hesap görme yapabilirsiniz.

Gizli Profil Hikayeleri Görme

Sizlere anlattığımız yollarla sadece fotoğraf ve videoları görmekle kalmıyorsunuz kişilerin hesaplarındaki hikayeleri de görebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde kişinin fotoğrafını, gönderilerini, videolarını, takip ettiklerini ve takipçilerini görebilirsiniz.

İnstagram gizli hesap görme hakkında sizlere bilgi verdik bu konuda sormak istediğiniz ya da bir uygulşama tavsiyeniz varsa aşağıda bulunan yorum kutusunu kullanabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız başka içerikleri aşağıdan ilgili bağlantıya tıklayıp gidebilirsiniz.

Netflix Kodları | Gizli Film ve Dizileri İzle

Brawl Stars Elmas Hilesi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.