Gizlilik Politikası

Bedavainternetiniz.com web sitesi kişisel gizlilik haklarınıza saygılı davranıp, bu konuda tedbirli davranmaktadır. Aşağıda sunulan gizlilik politikası ile gizlilik durumlarını ve kişisel güvenlik hakkında açıklamaları okuyabilirsiniz.

Kısaca Hakkımızda

Bedavainternetiniz.com sitesi Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi çeşitli mobil hatların kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarını okuyucularına sunmaktadır. İsmi geçen mobil hatlar ile herhangi bir resmi bir bağlantımız bulunmamaktadır. Yalnızca bu hatların kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava internet paketlerini kullanıcılarıyla paylaşıyoruz. Kurumların kampanyalarını sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Çerezler

Bedavainternet.com sitesi okuyucularına sağlıklı ve hızlı bir hizmet verebilmek amacıyla web geçmişi ve çerezleri saklayabilir. Bu durum reklam gösterimlerinde kullanıcılar en iyi reklam gösterme seçeneklerine sahip olacak.

Ortam

Sitemizde yayınlamış olduğumuz görseller internet ortamında paylaşılan görsellerin düzenlemesiyle sitemize eklenmektedir. Herhangi bir telif durumunda lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz. Telif haklarını dikkate alarak 7 gün iş günü içinde telifli içerikler sitemizden kaldırılır.

Sitede yayımlanan görsellerin üzerinde yer alan yazılar tamamen internet sitesinde yer alan yazılardan oluşturulduğu için sitemiz sorumlu tutulamaz.

Analiz

Bedavainterenetiniz web sitesi siteye yapılan ziyaretçi sayısını tespit etmek amacıyla Google hizmeti olan Google Analytics servisini kullanmaktadır. Ziyaretçilerimizin bilgileri asla açık hale getirilip sunulmamaktadır.

Yorum

Sitemizin yorum kısmında bulunan E-Posta kısmında yorum yapan okuyucularımızın e-posta adresleri kesinlikle üçüncü kişiler tarafından asla paylaşılmamaktadır.

Yorum yapan kullanıcıların yorumlarını düzenleme hakkı sitemize aittir. Çünkü yapılan yorumlar aykırı yorumlar olup, bazı durumlarda Türkçe’ye uymayabiliyor.

Dış Bağlantı

Bedavainternetiniz.com sitesinde yer alan dış bağlantıların güvenirliği konusunda sitemiz sorumlu tutulamaz. Site içinde yer alan yazılarda bulunan yazı içindeki linkler tamamen ilgili yazı içindir.

İçerik Kullanım Hakkında

Sitemizde yer alan yazıları yalnızca kaynak gösterme şartıyla siteleriniz de yayımlayabilirsiniz. İçeriklerimizin kaynak gösterilmeden sitelerde paylaşılması suçtur ve gerekli hukuki işlemler yapılacaktır.

İçerik koruma hizmeti DMCA esas alınmaktadır.

Güvenlik Prensibi

Sitemiz üzerinde yer alan bütün sistemler hosting ve Cloudflare üzerinden sağlanmaktadır. Siteye yapılacak saldırılar sonucu belirlenen kişiler hakkında avukatlarca gerekli işlemler yapılıp savcılığa başvuru yapılacaktır.

Gizlilik Politikası

Bedavainternetiniz.com sitesine giriş yapan bütün kullanıcılar yukarıda yer alan başlıkları ve maddeleri kabul etmiş sayılır. Maddeler esas alınarak bedavainternetiniz.com sitesi cezai işlem hakkını kullanma yetisine sahiptir.

Sitemiz içerisinde Turkcell, Vofadone ve Türk Telekom gibi mobil hatların sunmuş odluğu bedava internet, dakika ve SMS tamamen resmi web sitesi esas alınarak oluşturulmaktadır. Kullanıcılar kampanyaları kendi kullanmış olduğu mobil hatların resmi web sitelerinden kontrol etmeleri gerekir.

Site İçeriği Yıllık Güncelleme Politikamız

Sitemizde yer alan tüm içeriklere yıllık olarak güncelleme yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse “X Kampanyası 2018” isimli bir kampanya “X Kampanyası 2019” ismine dönüştürülebilir, bu güncellemeler sonrasında konu içerisinde kullanıcılara bilgilendirme sunarız ve kampanyanın bitmiş ya da yenilenebileceğine dair bilgilere yer veririz. Bu politika ile oluşacak bir sorunu sitemiz kabul etmemektedir.

Firma İhlal Politikası

Adresimizde yer alan firmalar ile alakalı hiçbir ihlal kuralı çiğnememekteyiz. Burada yer alan kampanyalar firmalar tarafından yapılan veya yapılabilecek türden bilgilendirme ya da kampanya katılımı nasıl olur türünden yazılardır. Hiçbir kullanıcıya yanlış bilgilendirme sunulmaması adına gerekli uyarıları yazı içlerinde barındırmaktayız.

Uyarı Bildirgesi

Bedava internet adresimizde yer alan tüm konularda “bildir / kaldır” prensibi uygulanmaktadır. Yanlış, hatalı veya uygun olmayan bir kampanya’ya rastlarsanız bu durumda bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde gerekli görülür ise kampanya konusu kaldırılabilir.

Ayrıca sitemizde yer alan bazı konularda kendi düşüncelerimize yer verilmektedir, kampanya kesinleşmese dahi olabilecek herhangi bir kampanyanın bildirgesine yer veriyoruz. Bu durum hiçbir gerçek dışı oluşturulan kampanya olarak görülemez.

İletişim

Bedavainternetiniz.com sitemizle alakalı gizlilik politikası bildirimi, öneri ya da sorularınızı bizlere “bedavainternetiniz@gmail.com” adresi üzerinden bildirebilirsiniz, bildirilen konuyla alakalı geri dönüş en geç 7 iş günü olarak kabul edilmektedir.

Gizlilik Politikası
Son Güncelleme Tarihi: 08/02/2020