Counter Strike 1.6 Hileleri

A+
A-
Counter Strike 1.6 Hileleri

counter strike 1.6 hileleri sayesinde sizde oyunda istediğiniz silahlara ve paralar sahip olabilirsiniz. Bunun yanında farklı özelliklere sahip olarak oyunu keyifli şekilde oynayabilirsiniz. Hepimizin severek oynadığı oyunlardan biri olan Counter Strike arkadaşlarımızla güzel zamanlar geçirdiğimiz oyunlardan biridir. Kimi zaman botlara karşı oynadığımız oyun ülkemizde unutulmayan oyunların başında geliyor.

Sizlere paylaşacağımız counter strike 1.6 hileleri oyunun bütün seyrini değiştiriyor. Sınırsız paraya sahip olurken hem görünmez bile olabiliyorsunuz. Oyunun kralı siz olabilirsiniz. Artık rakipleriniz sizden korkacak çünkü oyunda bütün hileleri öğreneceksiniz. Daha fazla kill almak için bu hileleri kullanabilirsiniz.

CS 1.6 hileleri yeniden derlendi ve yeni hileler de eklendi. Oyun severler için bilinmeyen hilelerde listemizde yer almaktadır. Counter Strike 1.6 ölümsüzlük hilesinden tutunda sınırsız mermi koduna kadar tüm hileleri indirebilir ya da uygulayabilirsiniz.

Bu yazımızda oyun severlerin oynamaktan bıkmadığı her defasında internet cafeye gidildiğinde arkadaşlarla oynanan bu oyunda nasıl hile yapacağınızı öğreteceğiz. Bu yazı kapsamında counter strike 1.6 hileleri nedir? CS 16. hilesi nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını öğreneceksiniz.

Counter Strike 1.6 Hileleri

Counter strike 1.6 hileleri yalnızca oyun kurucusu tarafından yapılabilir. Yani siz oyunu kurarsanız bu hileler aktif olur. Eğer başka bir oyuna yönetici olarak katılmadıysanız hileler çalışmayacaktır. Eğer hileleri denemek istiyorsanız oyun kurup, botlara karşı hileleri deneyebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla oynuyorsanız hile yapmayı düşünüyorsanız mutlaka oyunu siz urun ve sunucunuza arkadaşlarınızı davet edin.

 • sv_cheats 1: Oyundaki hileleri aktif etmek için kullanmanız gereken komuttur.
 • Sv_gravity 100: Yer çekimini ayarlamada kullanılan bu kod sayesinde oyun içerisinde uçabilirsiniz.
 • impulse 101: Para hilesidir. Oyunda sınırsız paraya ulaşabilirsiniz.
 • noclip: Bu hile kodu duvarların içerisinden geçmenizi sağlar.
 • bot_kill: Bu kod ile birlikte oyun içerisinde bulunan botların hepsini öldürebilirsiniz…
 • bot_knives_only 1: Oyun içerisindeki botların bıçak almasını sağlar.
 • changelevel harita ismi: Bu kod sayesinde oyunun içerisinden çıkmadan haritayı değiştirebilirsiniz…
 • bot_ pistols_only 1 : Oyun içerisindeki botların sadece tabancayla oynamalarını sağlar.
 • notarget: Bu kod sayesinde oyun içerisinde görünmez olursunuz.
 • nextmap: bu kod sıradaki mapi görmenizi sağlar.
 • restart: Oyunu yeniden başlatmanızı sağlar.
 • cl_bobcycle 0 – Silahın sabitlenmesini sağlar
 • gl_spriteblend 1: Silahın nişangâhının belirginleşmesini sağlar
 • +reload: Otomatik şarjör değiştirir.

Counter Strike Hileleri ve Şifreleri Yeni

Oyunda hile yapmak istiyorsanız ESC tuşunun altında bulunan ” tuşuna basmanız yeterlidir.

 • sv_cheats 1 – Hile modunu aktif hale getirir
 • bot_sniper_only – Bot’ların sadece sniper almasını sağlar
 • bot_knives_only 1 – Bot’ların sadece bıçak kullanmasını sağlar
 • cl_levellocks 16382 – Tüm kesilmiş sahneleri açar
 • notarget – Görünmezlik verir
 • noclip – Duvarlardan geçebilmenizi sağlar
 • god – Ölümsüzlük verir
 • bot_kill – Tüm bot’ları öldürür
 • bot_goto_mark – Bot’ların belli bölgelere gitmesini sağlar
 • bot_zombie 1 – Bot’ların hareket etmemelerini sağlar
 • bot_difficulty – Bot’ların zorluk seviyesini değiştirir
 • bot_pistols_only – Bot’ların sadece tabanca kullanmasını sağlar
 • restart – Skor kaybettirmeden haritaya restart atar
 • sv_gravity <-999-999999> – Yerçekimini değiştirir
 • +reload – Otomatik reload yapmanızı sağlar
 • -reload – Otomatik reload hilesini kaldırır
 • sv_clienttrace 999999999 – Her vuruşun hedefini bulmasını sağlar (Hileyi kapatmak için değeri 1’e getirin)
 • cl_forwardspeed <0-999> – İleriye gidiş hızını ayarlar
 • cl_backwardspeed <0-999> – Geriye gidiş hızını ayarlar
 • cl_sidespeed <0-999> – Yana gidiş hızını ayarlar
 • changelevel – Haritayı değiştirir
 • Mp_c4timer <-1000-1000> – C4’ün patlama süresini değiştirir.

Counter Strike 1.6 Hileleri Nasıl Aktif Edilir?


Counter Strike 1.6 hilelerini kullanabilmek için oyun kurucusu olmanız gerektiğini söylemiştik. Hile ve şifreyi kullanmak için oyun esnasında “ tuşuna basmanız gerekiyor. Bu tuşa bastığınızda ekrana hile yazmak için konsol gelecektir. Eğer bu tuşu bulamazsanız ESC tuşuna da tıklayabilirsiniz. Her iki tuş aynı görevi yapmaktadır.

Açılan konsol kısmına öncelikle sv_cheats 1 yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdığınız zaman hileler aktif olmaya başlar. Bu kodu yazmadan diğer kodları yazarsanız çalışmaz. Bu kod bir nevi hileleri aktif etmektedir. Kodu yazdıktan sonra Enter tuşuna basmayı da unutmayın. 

Counter Strike 1.6 Hileleri Nereye Yazılır?

Oyunda doğrudan klavye ile hile kodlarını yazarsanız hileler aktif olmayacaktır. Bunun için oyun sizlere konsol özelliği sunmuştur. Konsolu açamk için klavye üzerinde bulunan “ tuşuna basmanız gerekiyor. Eğer bu tuşu bulamıyorsanız ESC tuşuna basmanız yeterlidir. Karşınıza konsol çıkacaktır. Hile aktif etme kodu olan sv_cheats 1 yazdığınızda hileler aktif olacaktır. Artık istediğiniz hileyi kullanabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Ölümsüzlük Hilesi

Counter Strike 1.6 ölümsüzlük hilesi yapmak için god yazmanız yeterlidir. bu hile kodunu yazdığınız zaman ölmeyeceksiniz ve sınırsız bir cana sahip olacaksınız.

Cs 1.6 Sınırsız Mermi Hilesi

Cs 1.6 sınırsız mermi hilesi için sv_infinite_ammo 1 kodunu yazmanız yeterlidir. Bu kodu yazdığınızda merminiz hiç bitmez istediğiniz kadar mermi kullanabilirsiniz. Bu gibi kodların aktif olabilmesi için öncelikle sv_cheats 1 kodunun aktif olması gerekmektedir.

Counter Strike 1.6 Uçma Hilesi

Counter Strike hileleri arasında en popüler hilelerden biri de uçma hilesidir. Uçma hile sayesinde bulunduğunuz map üzerinde istediğiniz yere gidebilirsiniz. Uçma hilesinde herhangi bir duvara ya da engele takılmazsınız. İstediğiniz kadar kill almanıza yardımcı olur.

Cs 1.6 uçma hilesi için konsola sv_gravity 100 yazmanız yeterlidir. Kodu yazdıktan hemen sonra Space (boşluk tuşu) yardımıyla map üzerinden uçabilir rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz. Unutmadan bu kodun aktif olabilmesi için önce v_cheats 1 yazmanız gerekiyor.

CS 1.6 Wall Hack Kodu

Rakiplerinizin nerede olduklarını görmek istiyorsanız bu kod tam size göre, bu kod sayesinde rakiplerinizin nerede olduğunu kod size gösterecektir. Bunun için konsola noclip yazmanız yeterlidir. Eğer bu kod aktif olmazsa gl_zmax 3600 kodunu yazabilirsiniz.

CS 1.6 Kafaya Nişan Alma Hilesi

CS 1.6 kafaya nişan alma hilesi aimbot olarak bilinmektedir. Bunun için aşağıda Aimbot hilesini sizlerle paylaştık bu hileyi kullanarak sürekli kafadan vurabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Hileleri Nasıl Kapatılır?

CS 1.6 oyununda hile yaptınız ancak sıkıldınız kapatmak istiyorsanız bunun için yine yapmanız gereken şey çok basittir. Yine hile yaptığımız oyun konsolunu ESC tuşuna basarak açıyoruz ve hileleri aktif ettiğimiz kod olan sv_cheats 1 kodu yerine kapatmak için sv_cheats 0 yazıyoruz. Bu kod yazdıktan sonra hileler kapatılır ve artık hile yazsanız da aktif olmaz.

CS 1.6 Hile İndir

Cs 1.6 hileleri ve şifreleri benim için yeterli değil ben doğrudan hileyi indirmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 1.6 hilesini indirebilirsiniz. Bu hile doğrudan kafadan vurmanızı sağlar. Aimbot hilesi olarak bilinen bu hile rakibinizi doğrudan kafadan vurmanıza olanak sağlar. Hileyi indirdiğiniz zaman yapmanız gereken şey dosyanın içerisinde bulunan aimBot.cfg dosyasını bilgisayarınızda kurulu olan Counter Strike dosyası içerisine atmaktır.

Bu işlemi yaptıktan sonra oyuna giriş yapın konsol bölümünü açıp hile aktif etme kodunu yazdıktan sonra exec aimBot.cfg kodunu yazmanız yeterlidir. Böylelikle kafadan vurma hilesini de yapmış olacaksınız.

Bu yazımızda Counter Strike 1.6 hilelerine yer verdik. Yine bu oyun gibi popüler olan GTA 5 APK İndir – GTA 5 Android & iOS indirebilir ve hemen oynayabilirsiniz.

Cs 1.6 hile kodları nasıl yazılır?

CS 1.6 oyununda hileleri doğrudan yazarak aktif edemezsiniz. Bunun için ESC tuşunun hemen altında bulunan “ tuşuna basmanız gerekiyor. Bu tuşa bastığınızda konsol ekrana gelecektir. Bu konsola hileyi aktif etmek için gerekli olan sv_cheats 1 komutunu yazıp enter tuşuna bastığımızda hileler aktif hale gelecektir.

Counter Strike Ölümsüzlük hilesi nasıl yapılır?

Yöneticisi olduğunuz oyunda konsol bölümüne sv_cheats 1 komutunu yazıp enter tuşuna basın hemen ardından ölümsüzlük kodu olan god komutunu yazın ve artık oyunda ölümsüz oldunuz. Oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

CS 1.6 kaç fps gösterme?

CS 1.6 kaç fps olduğunu göstermek için hileleri yazdığımız konsol bölümüne +graph veya cl_showfps 1 yazmanız yeterlidir. Bu kodlardan biri aktif olduğunda oyun içi değerlerinizin tümünü görebilirsiniz. Özellikle cl_showfps 1 kodu doğrudan FPS değerlerinizi gösterir. Yine bunları kapatmak için -graph ve cl_showfps 0 komutunu konsola yazmanız yeterlidir.

Counter Strike 1.6 ne zaman çıktı?

Counter Strike 1.6 serisi 2003 yılında çıktı. CS 1.6 serisiyle birlikte karşımıza daha güzel görünümlü grafikler, silahlar çıkmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.