Bimcell TL Yükleme İşlemi Online TL Yükleyin

A+
A-
Bimcell TL Yükleme İşlemi Online TL Yükleyin

Bimcell TL yükleme sayesinde Bimcell operatörleri için 2021 yılında kolaylıkla TL yüklemesi yapabilirsiniz. Online TL yükleme sayesinde Bimcell kullanıcıları hiç zorlanmadan operatörlerine kontör yani TL yükleyip internet kullanıp konuşmaya devam edecektir. Ülkemizde son yıllarda abone sayısını artıran Bimcell paketleri ve tarifeleriyle kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor. 2021 yılında da Bimcell kullanıcıları TL yükleyip daha fazla TL kazanma şansına erişiyor.

Bimcell kullanan faturasız hatlar 2021 yılında uygun ve hesaplı fiyatlarla internet, dakika ve SMS paketleriyle operatörü kullanabiliyor. İlk defa Bimcell kullanan ya da operatörünü Bimcell operatörünüe taşıyanlar hattına nasıl kontör yani TL yükleme nasıl yapılır? bunun cevabını merak ediyor. Bimcell TL yükleme online ve Bimcell mağazalarından yapılabiliyor. Genellikle Bimcell kullanıcıları online TL yükleme yöntemini tercih ediyor.

Bedava İnternetiniz olarak Bimcell hattını kullananlar için TL yükleme online ve internet üzerinden nasıl yapılır sorusunun cevabını yazdık. Ya da online yükleme yapmak istemiyorsanız Bimcell için BİM mağazalarına giderek nasıl TL yüklemesi yapacağınızı bu yazımızdan ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz.

Bimcell TL yükleyen kullanıcılarını düşünüyor ve TL yüklemelerde ek internet, dakika ya da SMS hediye ediyor. Düzenli TL yükleme sayesinde birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bimcell TL Yükle

Bimcell TL yükleme internet üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Online yüklemenin yanında sizlere en yakım BİM mağazasına giderek TL yüklemesi yapabilirsiniz. Ancak kredi kartı üzerinden TL yükleme yapmak için Bimcell operatörünün resmi web sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Online TL yükleme yapabileceğiniz sitede telefon numaranızı ve yükleme istediğiniz TL miktarını seçmeniz yeterlidir. İşlem sonrasında kredi kartınızdan hattınıza kolay bir şekilde Bimcell online TL yüklemesi yapabileceksiniz.

Bimcell TL yükleme sayesinde Bimcell tarife ve paketlerinizi kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz. 2021 yılında da Bimcell resmi web sitesinden online olarak TL yükleme hizmetini veriyor. TL yüklerken mutlaka Bimcell resmi web sitesine dikkat ediniz. Bilmediğiniz yerlerden Bimcell TL yüklemesi yapmayınız. Bazı yerler kredi kartlarınızı ele geçirip hesabınızdan para çekme gibi işlemler yapabilir.

TL yüklemeden önce telefonunuzda ne kadar TL kaldığını öğrenmek için *123# kodunu tuşlayabilir ya da 9333’ü arayabilirsiniz. Bu işlemler ücretsizdir.

Bimcell TL Yükleme Nasıl yapılır?
 • Öncelikle https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 adresine giriş yapıyorsunuz.
 • Açılan ekranda sizden telefon numaranızı girmenizi ister bu kısma Bimcell telefon numaranızı yazıyorsunuz.
 • Telefon numaranızı yazdığınız zaman aşağıda yüklemek istediğiniz TL miktarı ortaya çıkacaktır. Buradan yüklemek istediğiniz TL miktarını seçiniz.
 • Karşınıza kredi kartı ile ödeme ekranı çıkacaktır.
 • Kredi kartı bilgilerinizi doğru bir şekilde giriniz.
 • TL yükleyeceğiniz telefon numarasını tekrar giriniz.
 • Onay verdikten sonra güvenli ve hızlı ödeme için 3D secure devreye girecek ve telefonunuza şifre gelecek bunu ekranda bulunan şifre kısmına yazınız.
 • İşleminiz başarıyla gerçekleştikten sonra hattınıza Bimcell TL yüklemesi yapmış olacaksınız.

Bimcell TL yükleme sırasında bir sorunla karşılaşırsanız veya ödeme yaptıktan sonra hattınıza TL yüklemesi gelmediyse Bimcell Müşteri Hizmetleri numarasını arayıp aldığınız sorunu çağrı merkezine bildirebilirsiniz. Müşteri hizmeti hemen sorununuzu çözecektir.

Bimcell müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek isterseniz bağlantını üstüne tıklamanız yeterlidir.

TL yükleme işlemlerini güvenli bir şekilde hem kredi kartı hem de banka kartınızla yapabilirsiniz. Ödeme sonrası anında TL anında hesabınıza yansıyacaktır.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar

Bimcell TL yükleme en az ne kadar diye Bimcell operatörünü kullananlar arasında sıklıkla soruluyor. Bimcell TL yükleme miktarlarını farklı farklı çeşitlendirerek bütçelere uygun hale getirmiştir. Yapmış olduğu kampanyalarla TL yüklemelerinizde daha çok TL imkanı sunan Bimcell TL miktarlarını da 2021 yılında belirlenmiştir.

Bimcell TL yükleme miktarları

 • 25 TL
 • 30 TL
 • 35 TL
 • 40 TL
 • 45 TL
 • 50 TL

Bimcell TL Yükleme en az 25 TL iken en fazla 50 TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell TL yüklemelerde internet ve dakika hediye etmektedir. Her yıl TL yüklemelerde farklı kampanyalarıyla ön plana çıkan Bimcell 2021 yılında da TL yükleyen abonelerine hediyeler sunmaktadır.

Bimcell TL yükleme nereden Yüklenir

Bimcell operatörünü kullanıyorsanız ya da başka bir hattan Bimcell hattına geçmişseniz Bimcell TL yükleme işlemini online olarak yapmanız mümkündür. Bunun için bimcell.com.tr adresine gitmeniz gerekiyor. Buradan telefon numaranızı ve yüklemek istediğiniz TL miktarını seçtikten sonra karşınıza çıkan kredi kartı bölümünde kredi kartı bilgilerinizi girip telefonunuza gelen onay kodunu ekrana girdikten sonra hattınıza TL yüklemesi yapılacaktır.

Bimcell Online ile TL Yükleyin

Bimcell Online ile Bimcell TL yükleme

Bimcell Online ile Bimcell TL yükleme

Bimcell Online işlemleri sayesinde kullanıcılarına kolay bir yönetim imkanı sağlıyor. Online işlemler sayesinde Bimcell kullanıcıları istedikleri zaman kredi kartlarını kullanıp hiç Bim mağazalarına gitmeden istediğiniz zaman internetten TL yükleme yapabileceksiniz.

Online TL yükleme yaparken güvenli alışveriş sistemi olan 3D Secure kullanılır. Bu sistem sayesinde internetten güvenli bir şekilde Bimcell TL yüklemesi yapabilirsiniz. Visa ve Mastercard tarafından yapılan bu sistemde kart sahipleri kart bilgilerini koruyabilecek ve gelen SMS şifresiyle güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabilecektir.

Bimcell Online ile TL yükleme yapma

 • Bimcell online işlemler üzerinden TL yükleme yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
 • Öncelikle https://www.bimcell.com.tr/pages/online-islemler.aspx?snkok=1 adresine giriyorsunuz.
 • Giriş yaptığınız bağlantıda ekranda gelen bölüme telefon numaranızı yazıyorsunuz.
 • Aşağıda bulunan şifre bölümüne şifrenizi giriniz.
 • Şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzun arama kısmına girip *952# kodu yazdıktan sonra şifrenizi anında öğrenebilirsiniz.
 • Bimcell online girişi yaptıktan sonra TL yüklemesini yapabilirsiniz.

Bimcell Geçiş Kampanyaları

Bimcell TL yükleyince birçok kampanya sunarken geçiş kampanyaları da yapmaktadır. Bimcell yeni hat alan abonelerine oldukça güzel kampanyalar sunmaktadır. Başka bir operatörden geçiş yapınca 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediyelerinde sahibi olacaksınız.

Bimcell yeni hat alan ve geçiş yapan kullanıcılara özel hediye kampanyası dahilinde 30 gün boyunca kullanabileceği yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB hediye ediyor.

Bimcell yeni hat alınca ya da geçiş yapınca 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj sonrası hediyeleriniz aktif olacaktır.

Uzaktan eğitimi destekleyen Bimcell üniversite eğitime tam destek olarak Yök Kampanyası başlatmıştır. Yök dersleri paltformunda yer alan dersler için üniversiteli öğrencilere 6 GB internet hediye ediyor.

Bimcell geçiş kampanyaları yanında bimcell paketler ve tarifeler hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bimcell Paketler 2021 Bimcell Tarifeleri

Bimcell Paket Sorgulama

Bimcell TL yükleme yaptıktan sonra paket sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız bunun için Bimcell Online işlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Bimcell online işlemlere giriş yaparak paket sorgulaması yapabileceğiniz gibi istediğiniz zaman ücretsiz olarak telefonunuzun arama kısmına gelip *123# kodunu tuşladığınızda TL miktarınızı öğrenebilirsiniz.

Bimcell Kontör Sorgulama

Bimcell kontör sorgulama yani TL sorgulamak için iki yöntem vardır.

*123# ile;

Faturasız hat kullanıyorsanız telefonunuzun arama kısmına gelip *123# kodu yazdıktan sonra arama tuşuna basınız. Bu işlem sonrasında kontör sorgulamasını yapabileceksiniz.

9333’ü arayarak;

Eğer kod kullanmak istemiyorum diyorsanız telefonunuzun arama kısmına gelip 9333 yazıp ücretsiz arayıp kontör sorgulamasını sesli yanıt olarak öğrenebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Sorunu

Bimcell TL yükleme sorunu Bimcell kullanıcıları arasında bazen olabiliyor. Kullanıcılar arasında Bimcell TL yükleme yapamıyorum bir sorun var TL yükledim ama bakiyeme TL gelmedi.  Bazı durumlarda internet yavaş olduğu ya da bir sorun olduğunda bakiye yüklemesi olmuyor. Mobil ödeme yaparken ya da kredi kartı ile ödeme yaparken bazen kartınızın internet bankacılığına açık olmaması TL yükleme sorununu ortaya çıkarabilir. Bu durumda bankanızı arayıp ya da online işlemler kısmından kartınızı internete açabilirsiniz. Tekrar deneyebilirsiniz. Eğer sorunu kendiniz çözemediyseniz mutlaka Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bedava İnternetiniz sitesi olarak Bimcell Tl yükleme nasıl yapılır, Bimcell TL yükleme miktarlarını detaylı bir şekilde öğrendik. Eğer sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa mutlaka aşağıda bulunan yorum kısmından yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yaşar çapraz dedi ki:

  Bimcell kontör yükleme çok zor.Gayret edin biraz daha zorlaştırır.Ha gayret……. !