Bimcell Paket İptali

A+
A-
Bimcell Paket İptali

Bimcell paket iptali kullanmış olduğunuz tarife ve paketleri kolaylıkla iptal etmeyi öğrenin. Bimcell uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren operatörlerin başında geliyor. Konuşma, internet ve SMS paketleriyle ön plana çıkan Bimcell 2021 yılında yapmış olduğu kampanyalarla abone sayısını artırıyor.

Ülkemizde vatandaşların çok sık alışveriş yaptıkları Bim marketlerinde Bimcell için TL yüklemesi ve başvurusu yapılabiliyor. Bimcell kullanan aboneler belli bir süreden sonra başka tarife  ve paketlere geçmek için Bimcell paket iptali nasıl yapılır? Sorusunun cevabını arıyor. Bu yazımızda yapmış olduğunuz internet, konuşma ve sms paketlerini nasıl iptal edeceğinizi öğreneceksiniz.

Bimcell bünyesinde bulunan tüm paketlerin anında iptal edilmesini sizlere vereceğimiz paket isimleri ve iptal için göndereceğiniz mesajları uygulamanız Bimcell paket iptali için uygun olacaktır.

Bimcell Paket İptali

Bimcell paket iptali sayesinde kullanmış olduğunuz düzenli paketleri iptal edip bir başka tarifeye kayıt olabilirsiniz. İdeal paket, dost paket, ikili paket, dostlar arasında paket iptali gibi bütün Bimcell tarife ve paketlerin iptalini yapacaksınız.

İnternet paketleri, konuşma paketleri ve SMS paketlerini iptal kodları ayrıdır.  Bimcell bünyesinde hangi tarifeyi kullanıyorsanız iptali için o kodu mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Bimcell paketler ve tarifelerin tümü için bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Bimcell Paketler 2021 Bimcell Tarifeleri

Bu başlık altında karma paketleri, konuşma paketleri, internet paketleri ve SMS paketleri iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını öğreneceksiniz.

Tarife ve paketlerin iptaline geçmeden önce Bimcell her yöne 6 saniyesi 0,015 TL’dir !

Bimcell her yöne SMS göndermenin ücreti ise 20 kuruştur.

Bir paket dahilinde değil de normal internet kullanımı ise megabyte başına 50 Kuruştur.

Bimcell Karma Paketler İptali

Bimcell kullanıcıların çok yönlü paket kullanmaları için karma paketler adı altında tarife ve paketler oluşturdu. Bu paketler sayesinde indirimli olarak internet, konuşma ve sms paketlerine sahip olabilirsiniz.

Karma paketler konuşma, internet ve sms karışımından oluşan paketlerdir. Bimcell paketlerini ayrı ayrı kullanmak istemiyorsanız bu paketleri kullabilirsiniz. Ancak ben paketleri ayrı ayrı kullanmak istiyorum diyorsanız da Bimcell karma paket iptali yapabilirsiniz.

Bolca konuşabileceğiniz ve internete girebileceğiniz bu paketler Bimcell aboneleri tarafından sıklıkla kullanılan paketlerin başında geliyor.

Bimcell karma paketler Dost S, Dost M, Dost L ve Dost XL olarak adlandırılmaktadır. Bimcell aboneleri arasında Bimcell dost paketleri olarak da bilinmektedir.

Bimcell Dost Paket İptali 

Karma paketler içerisinde bulunan dost paketlerini iptal etmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

 • Dost S Paketi için IPTAL DOST S
 • Dost M Paketi için IPTAL DOST M
 • Dost L Paketi için IPTAL DOST L
 • Dost XL Paketi için IPTAL DOST XL yazıp 4551’e sms göndermeniz yeterlidir.

SMS ücretsizdir ve SMS gönderdiğiniz zaman iptal ile ilgili onay mesaj gelecektir be onay mesajı sonrası dost paketiniz iptal olmuştur.

Dost paketinizi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım haklarınız silinmez ve 30 gün boyunca kalan haklarınızı kullanabilirsiniz.

Bimcell dost paket iptali sonrası isterseniz hattınıza aynı anda birden fazla paket satın alabilirsiniz.

Bimcell Konuşma Paketleri İptali

Bimcell operatörünü kullanıyorsanız ve sadece benim dakikaya yani konuşmaya ihtiyacım var diyorsanız konuşma paketleri tam size göredir. İhtiyacınıza uygun konuşma paketini seçerek doyasıya konuşmanın tadını çıkarın.

Sadece ayda 14 TL ödeyerek her yöne 250 dakikalık pakete sahip olabilirsiniz. Ayda 16 TL gibi bir fiyata her yöne 500 dakika paketini kullanabilirsiniz.

Bimcell konuşma paketleri 14 TL ve 16 TL olarak 2’ye ayrılmıştır. Bu paketler 250 dakika ve 500 dakika her yöne konuşma imkanı sunuyor.

Bimcell operatörünü kullanıyor ve konuşma paketini yaptıysanız bunu kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

Bimcell konuşma paket iptali 

 • Her yöne 250 dakika 14 TL paket iptali için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.
 • Her yöne 500 dakika 16 TL paket iptali için IPTAL500DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Bimcell İnternet Paket İptali

Bimcell paket iptali hizmeti içerisinde internet paketleri iptalini de yapabilirsiniz. Bimcell abonelerine ihtiyacına uygun internet paketleri sunmuştur. Bimcell sayesinde en ekonomik internet paketlerini kullanabilirsiniz.

Bimcell internet paketlerinde sınırlama yapmıyor ayda istediğiniz kadar internet paketi yapabilirsiniz. Bimcell internet paketleri iptali yapmadığınız sürece paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

Bimcell internet paketleri kapsamında 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB internet seçenekleri sunuyor. Bunların paket fiyatları da sırasıyla 11 TL, 15 TL, 16 TL ve 36 TL’dir.

Bimcell İnternet Paket İptali

Bimcell internet paketleri her ay yeterli bakiyeniz varsa otomatik yenilenir. Eğer yenilenmesini istemiyorsanız ya da farklı bir pakete geçecekseniz. Bimcell paketi iptali yapmanız doğru bir seçenek olacaktır.

 • 1 GB paketi için IPTAL1GB
 • 2 GB paketi için IPTAL2GB
 • 5 GB paketi için IPTALBIMCELL5GB
 • 10 GB paketi için IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Bimcell SMS Paket İptali

Bimcell paket iptali servisini Bimcell SMS paket iptali için kullanmak istiyorsanız yapmış olduğunuz SMS paketlerini kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Aylık sadece 5 TL ödeyip 1000 SMS paketi satın alabilirsiniz.

Bimcell SMS paketleri sadece 1 tanedir.

Aylık 5 TL karşılığında 1000 SMS yapabilirsiniz.

Her ay 3 TL ödeyip aylık 50 MMS paketine sahip olabilirsiniz.

Bimcell SMS Paket İptali 

 • Her yöne aylık 5 TL’ye yapılan 1000 Sms’i iptal etmek için IPTAL1000SMS yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Kampanya Paketleri İptali

Bimcell çeşitli kampanyalarla abonelerine bolca internet, dakika ve SMS sağlamaktadır. Bimcell yeni hat alan abonelerine özel hediye kapsamında 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB paketi hediye ediyor. Hattınız aktif olduktan 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj gönderip hediyenizi alabilirsiniz.

Eğer bu hediyeyi yaptıktan sonra kullanmak istemiyorsanız bunun için Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası kullanarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bu hediyeyi iptal ettirebilirsiniz.

Bimcell kampanya iptali için SMS gönderme sistemi çok mevcut değildir. Bunun için müşteri hizmetleri ne doğru seçeneklerden biridir.

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır

Bimcell paket iptali ücretsiz SMS gönderme sayesinde yapılabiliyor. Bimcell servislerini 4551’e SMS göndererek iptal yapabilirsiniz. Bimcell paket ve tarifelerin tümünde iptal seçeneği bulunmaktadır. İnternet paketleri, konuşma paketleri ve SMS paketlerini 30 günlük periyotlarda yaptıktan sonra her ay yenilenmesini istemiyorsanız paket iptali yapıp farklı paketlere geçiş sağlayabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Paket İptali

Eğer ben mesaj göndermek istemiyorum bu yöntem bana göre değil diyorsanız  Bimcell müşteri hizmetleri 444 4 551 numarasını arayıp müşteri temsilcisine kullanmış olduğunuz paketin adını vermeniz yeterlidir. Bimcell hattınızdan 551’i de arayıp Bimcell paket iptali yapmanız da mümkündür.

Bimcell müşteri hizmetleri sayesinde Bimcell operatörüyle ilgili bütün işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell paket iptali yaparak farklı tarifelerden yararlanmak isteyen Bimcell aboneleri Bimcell hediye internet olanaklarında da yararlanmak istiyor. Bimclel hediye internet konusunda abonelerine 2021 yılında birçok kampanya yapıyor.

Bimcell hattını kullanmak isteyenler ve numarasını taşıyanlara internet (GB), dakika ve bolca SMS veriyor. Bimcell operaötrünüe geçiş yapan kullanıcılar hiçbir şart olmaksızın 30 gün boyunca kullanabilecekleri 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internete sahip oluyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermektir.  Bu hediyeden faturalı ve faturasız Bimcell kullanıcıları faydalanabilir.

Eğer Bimcell faturasız hat kullanıyorsanız 30 gün içerisinde 25 TL ve üstü yüklemelerinizde 30 gün geçerli 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu hediye otomatik olarak hattınıza yüklenir en az 25 TL yükleyin ve hattınıza 1 GB internet ve 500 SMS yüklenir.

Covid-19 yani koronavirüs nedeniyle ülkemizde okullar kapandı ve uzaktan eğitime geçtik. Bütün operatörler kullanıcılarına EBA (Eğitim Bilişim Ağı) üzerinden kullanmaları için bedava internet sağlamıştır. Bimcell öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla EBA’da kullanılacak 8 GB internet vermektedir. Bu hediye tüm abonelerin hatlarına otomatik yüklenmiştir.

Bimcell üniversite öğrencilerini de düşündü ve Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB hediye verdi. Bu hediye kullanıcıların hatlarına otomatik yüklenmiştir.

Bimcell internet hızını abonelerinin test etmesi ve kullanması içinde 500 MB internet veriyor. Bu internet 1 kereliğine veriliyor ve 30 gün içinde kullanım şartı bulunuyor. 500 MB internet için DENEME yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir.

Sonuç

Bimcell paket iptali sayesinde mevcut kullandığınız tarife ve paketleri bir SMS yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Bimcell internet, konuşma ve SMS paketlerini kullandığınız zaman her ay otomatik yenilenir bu yenilenmenin önüne geçmek için paket iptalini yapabilirsiniz. Eğer SMS konusunda sorun yaşıyorsanız Bimcell müşteri hizmetlerini arayıp hemen bilgi alabilir paket iptalini müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.