Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

A+
A-
Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bimcell müşteri hizmetleri numarası özellikle Bimcell operatörünü kullanan aboneler için çok gereklidir. Bilindiği üzere Bimcell her yıl kullanıcı sayısını artıyor ve yaptığı kampanyalarla hemen ön plana çıkıyor. Her geçen gün abone sayısı artıran Bimcell abonelerine yardımcı olmak için müşteri hizmetleri ve çağrı merkezini kurmuştur. Bimcell tarafından belirlnene bu müşteri hizmetleri numarasıyla tüm Bimcell sorunların ve çözümleri çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilciliklerince yapılmaktadır.

Bimcell müşteri hizmetleri soru ve sorunlarınız için kurulmuştur. Bimcell çağrı merkezine direk bağlanıp operatörünüzle ilgili bir sorun varsa çözebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bimcell müşteri hizmetleri numarası sayesinde Bimcell online, Bimcell yeni hat, Bimcell yeni hat 19 TL, Bimcell tarife ve Bimcell TL gibi detayları öğrenebilir bunlarla ilgili sorunlarınız varsa müşteri temsilcileriyle bunları çözebilirsiniz.

Bimcell çağrı merkezleri numarasını arayıp Bimcell operatörüyle ilgili tüm işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası 

  • 444 4 551
  • 551

Yukarıda yer alan Bimcell çağrı merkezi numaralarıyla iletişime geçip Bimcell operatörü hakkında soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Çözüm üretemediğiniz bir durum olduğunda Bimcell müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Ücretlendirilmesi

Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınızda ücretlendirme söz konusu olmaya başlar. Bimcell tarifenizde eğer her yöne bir kullanım söz konusuysa yurt içi ücretlendirmede kullanım haklarınızdan düşer. Eğer her yöne bir konuşma içeren paketiniz yok ise ve herhangi bir Bimcell tarife kullanıyorsanız 6 saniyesi 0,0125 TL üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme

Bimcell müşteri hizmetleri numarasını arayıp nereden Bimcell TL yükleme yapabileceklerinizi ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca BİM mağazalarından da bimcell TL yükelem yapabilir veya https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 adresine girerek online TL yüklemesini de gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme gibi bir probleminiz varsa mutlaka Bimcell çağrı merkezi numaralarını arayıp sorununuzu oraya iletiniz.

Bimcell online web sitesinden 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL gibi yüklemeler yapabilirsiniz. Ödemelerinizi de kredi kartı ile yapıyorsunuz. Lütfen dikkat ediniz Bimcell TL yükleme için mutlaka https://www.bimcell.com.tr adresini kullanınız başka sitelere itibar edip yükleme yapmayınız.

Bimcell Tarife ve Paketler

Yine Bimcell müşteri hizmetleri tl no aramasını yaparak bimcell tarife ve paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size en uygun tarifenin ne olduğunu, hangi tarifelerde kampanayalar olduğunu ve tarife tanımlatma gibi temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Bimcell tarifeler ve paketler hakkında bilgi öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan linkten tüm bimcell tarifeleri ve paketleri inceleyebilirsiniz.

Bimcell Paketler 2020 Bimcell Tarifeleri

Bimcell Yeni Hat

Bimcell müşteri hizmetleri numarası sayesinde Bimcell yeni hat kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Bimcell oldukça geniş kapsamlı kampanyaalrıyla ön plana çıkıyor ve yeni hat alan abonelerine 30 gün boyunca kullanabileceği 9 GB internet veriyor. Bunun yanında 300 dakika, 300 SMS gibi hediyeleri de veriyor. Bimcell yeni hat aldıktan sonra telefonunuzun mesaj kısmına BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz mümkündür.

Tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemelerinde her Bimcell abonesine yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet hediye edilmektedir. 
Tek seferde 40 TL ve üzeri TL yüklemelerinde her Bimcell abonesine ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye edilmektedir. 

Bimcell TL yükleme en az ne kadar

Bimcell TL yükleme başlığında da yazdığımız gibi en az 25 TL yükleme yapabilirsiniz. 2021 yılında da geçerli bir kuraldır. Eğer bununla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Bimcell müşteri hizmetleri numarasını arayıp çağrı merkezinde bulunan temsilcilerle görüşebilirsiniz.

Bimcell Online

Eğer BİM Müşter ihizmetleri tel no arayacak TL yoksa ve halletmeniz gereken bir işlem varsa BİM online işlemler hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için https://www.bimcell.com.tr/pages/online-islemler.aspx?snkok=1 adresine girmeniz gerekiyor. Bu kısımda bulunan telefon numarası kısmına cep telefonunuzu yazıyorsunuz. Şifre içinde telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basmanız yeterlidir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Soru Cevap

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Bimcell çağrı merkezlerini aramanız için 2 farklı müşteri hizmetleri numaranız mevcuttur. Her iki numarada müşteri hizmetlerine bağlanmak için geçerli numaralardır.

  • 444 4 551
  • 551 (Sadece bu 3 numarayı yazmanız yeterlidir. )
Bimcell Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Evet, Bimcell çağrı merkezleri de aramalarınızı ücretlendirir. 6 saniyesi 0,0125 TL üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetleri numarası direk bağlanmak için yapmanız gereken aşamalar aşağıda yer almaktadır.

  • Öncelikle 444 4 551 numarasını arıyorsunuz.
  • Arama sonrasında otomatik telesekreter sesi çıkacaktır.
  • Telesekreter sesini duyduğunuz an itibariyle 0 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Anında hızlı bir şekilde Bimcell çağrı hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Bağlanamıyorum?

Bimcell müşteri hizmetleri numarası bağlanma sorunu ve yada hatası sonucunda tekrar deneyip aramanızı tavsiye ediyoruz bazı durumlarda yoğunluk olabiliyor.

Bimcell müşteri hizmetleri numarası ve çağrı merkezleri hakkında bilgi verdik. Eğer müşteri hizmetleri hakkında soru ve sorunlarınız varsa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Bimcell ile ilgili farklı yazılarımızda aşağıda yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bunları okuyabilirsiniz.

Bimcell Paketler 2020 Bimcell Tarifeleri

Bimcell Bedava İnternet ve Hilesi 2020

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.