Bimcell Bedava İnternet ve Hilesi 2021

A+
A-
Bimcell Bedava İnternet ve Hilesi 2021

Bu yazımızda Bimcell bedava internet nasıl yapılır? Bimcell bedava internet kampanyaları ve hilesi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ülkemizde marketler zinciri olarak hizmet veren BİM operatör işine girerek kendi marka ismiyle Bimcell adlı operatör kurmuştu. Yıllar geçtikçe de önemli kullanıcısı olan bu operatör kullanıcılarını memnun etmek ve çeşitli hediyeler vermek amacıyla zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Bimcell kullanıcıların sayısı arttıkça internet ortamında bedava internet paketleri ve hileleri araştırılmaya başlanıyor.

Bimcell 2021 yılında müşteri sayını hem arttırmak hemde mevcut müşterilerini memnun etmek amacıyla bedava internet kampanyaları düzenliyor ve kullanıcılarını mutlu ediyor. Eğer Bimcell kullanıyorsanız Bimcell bedava internet paketini kullanabilirsiniz. Bimcell bedava internet paketleriyle internetiniz hem bitmeyecek hemde İnternetsiz kalmayacaksınız. Yazımızda Bimcell kampanyalarından haberdar olacaksınız ve Bimcell hediye internet uygulamaları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell diğer operatörlere göre yeni müşterilerine oldukça bol internet paketleri sunmaktadır. İlk defa Bimcell abonesi olduğunuzda 1 ay geçerli olmak şartıyla 4 GB internet, 250 dakika ve 250 SMS hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bu paketten ilk ay yararlanabilirsiniz. Eğer sizde Bimcell hattına sahip olup bu paketten yararlanmak istiyorsanız size en yakım BİM marketine giderek 50 TL karşılığında yeni SİM kart alıp Bimcell abonesi olabilirsiniz.

Bimcell abonesi olmaya gittiğinizde yanınızda nüfus kimlik kartınızın olmasına özen gösterin. Aksi taktirde kaydınız yapılamaz.

Bimcell bu kampanyayı sadece yeni abonelerine sunmuyor aynı zamanda farklı hatlardan numarasını Bimcell hattına taşıyan müşterilerine de 1 ay olmak kaydıyla GB internet, 250 dakika ve 250 SMS hakkı tanıyor. Bimcell abonesi olduğunuzda bu hediyeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

BİM mağazaları market alanında müşterinin cebini düşünürken operatör sektörüne de girerek yine kullanıcılarını düşünmeye başlamıştır. Bimcell özellikle bedava internet anlamında birçok kampanya düzenlemektedir. Bimcell bedava internet sayesinde gençlerin çok kullandığı bir hat olma yolunda hızla ilerliyor. Uygun tarife ve ekonomik paketleriyle Bimcell Türkiye’de hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor ve her geçen yıl daha büyüyor. Diğer operatörlere oranla özellikle internet paketlerinde bolluk hemen dikkatinizi çekecektir. Bimcell bedava internet denilince hesaplı internet paketleri hemen akla geliyor. Aşağıda Bimcell internet paketlerini inceleyebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

 • Dost 2 GB İnternet Paketi: 2 GB İnternet 600 Dakika ve 600 SMS aylık sadece 19 TL
 • Dost 5 GB İnternet Paketi: 5 GB İnternet 750 Dakika ve 750 SMS aylık sadece 29 TL
 • Dost 10 GB İnternet Paketi: 10 GB İnternet 1000 Dakika ve 1000 SMS aylık sadece 39 TL

Yukarıda yer alan paketlerde internet GB’lerin oranları epey fazla Bimcell bolca internet paketi sunmaktadır.

Bimcell Bedava 1 GB  İnternet

Bimcell bedava internet 2021 yılında da çok araştırılmaya ve takip edilmeye devam ediyor. Yıllardır Bimcell 1 GB bedava internet kampanyasını devam ettiriyor ve hattınıza her 25 TL yüklemeniz karşılığında bedava 1 GB internet veriyor. Eğer her ay düzenli oalrak hattınıza 25 TL ve üstü yüklerseniz anında Bimcell 1 GB Bedava internetin yanında 500 dakika konuşma da kazanacaksınız.

Tarifeniz önemli değildir hattınıza her 25 TL ve üstü yüklediğinizde 1 ay geçerli olmak şartıyla 1 GB internet hattınıza yüklenecektir. Bunun için Bimcell herhangi bir abonelik ya da tarife şartı sunmamıştır. 2021 yılında devam eden bu kampanyadan tüm Bimcell kullanıcıları faydalanabilir.

Her ay sadece 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aynı ayın içinde 2. kez 25 TL ve üstü yükleme yapsanız bile tekrar 1 GB internet kazanamazsınız. Bimcell 1 ay süreyle sınırlandırmaktadır. Sonraki ay tekrar 25 TL ve üstü yüklerseniz 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell kullanıcılarına internetin hızını denemeleri ve kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla 500 MB bedava internet veriyor.

Bimcell hediye internet ve Bimcell besava internet vermeye devam ediyor. Sizde eğer Bimcell abonesiyseniz telefonunuzun mesja yaz kısmına gelerek büyük harflerle DENEME yazıyorsunuz ve 5555‘e kısa mesaj atıyorsunuz ve anında hattınıza Bimcell 500 MB internet tanımlanıyor ve onay mesajı sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell hediye 500 MB interneti  ay boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Bimcell sadece bununla kalmıyor ve yine 500 MB internet paketini kullanıcılarına bedava sağlıyor. Yine telefonuzun mesaj yaz kısmına geliyorsunuz ve büyük harflerle aralarında boşluk bırakarak 500 MB yazıp 4551’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Mesaj sonrası hattınıza 500 MB internet onayı gelecektir. Yine 1 ay içerisinde bunu kullanabilirsiniz.

500 mb interneti aldınız şimdi de Bimcell bedava 1 GB interneti alma zamanı, bunun için yine telefonunuzun mesaj yaz kısmına geliyorsunuz ve büyük harflerle aralarında boşluk bırakarak 1 GB yazıp 4551’e kısa mesaj atıyorsunuz. Mesaj sonrası kullanacağınız Bimcell bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet ve Hediye Sorgulama

Bimcell kullanıcıları kazanmış olduğu Bimcell bedava internet ve hediyeleri nasıl sorgulayacaklarını merak ediyor. Paketinizin ve internetinizin ne kadar kaldığını öğrenmek çok koaly bunun için aşağıdakileri adımları yapmanız gerekmektedir.

İstediğiniz an mevcut tarife ve paketinizi ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

 • Telefonunuzun arama kısmına gelip *123# yazarak arama tuşuna basmanız yeterlidir. Sonrasında ne kadar bakiyenizin kaldığını öğrenebilirsiniz.
 • Telefonunuzun arama kısmına gelip, 9333′ü arıyorsunuz ve telefonunuzda ne kadar bakiye kaldığını sesli bir biçimde öğrenebilirsiniz.
 • Bimcell Online İşlemler adresinden de telefonunuzdaki bakiyeyi sürekli takip edebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Bimcell hediye internet ve hediyelerinde sürelerini ve bakiyelerini bu uygulamada görebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell aboneleri hediye internetleri kullandıktan sonra sınırsız internet kullanımını arıyor ve internette Bimcell bedava internet yollarını aramaya başlıyorlar. Bazı kullanıcılar çeşitli internet sitelerinde yer alan sözde Bimcell internet hilesi apn ayarlarına inanarak bu uygulamaları indirip telefonlarına zarar vermektedir.

Kesinlikle Bimcell bedava internet hilesi yoktur. İnternet üzerinden bedava internet veren uygulamaları ve taktik adı altında sundukları şeyleri yapmayınız. Bimcell bedava internet ve hediyelerle sürekli kullanıcılarını mutlu edip, bolca internet paketleri sunmaktadır.

Bimcell 2021 yılında müşteri sayısını artırma ve mevcut müşterilerini mutlu etme adına sürekli bedava internet kampanyaları düzenleyip deneme internet paketleri sunmaktadır. Bunun için bedava internet hilesi aramanıza gerek yoktur. Bimcell dışında yayınlanan resmi olmayan uygulamaları indirirseniz telefonlarınız virüs kapar onun için Bimcell tarafından sunulan paketlere itibar gösterin.

Bimcell 2021 Bedava İnternet Paketleri

2021 yılında yeni kampanyalarla karşımıza çıkan Bimcell tek seferde 25 TL ve üstü yüklemenize yurt içinde her yöne 500 SMS ve 1 GB internet hediye ediyor.

Eğer sizde ilk defa Bimcell kullanmaya akrar verdiyseniz ya da numaranızı taşımak istiyorsanız 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 6 GB internet paketinden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Bimcell abonesi olduktan sonra BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj göndermektir. Mesaj sonrası onay gelince hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın hediye 30 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Bimcell 2021 yılında 40 TL ve üstü yüklemelere 5 GB internet ve 500 SMS hediye vermektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Abdullah dedi ki:

  25 TL yukledim bedava internet Sms gelmedi oysanırım sayfanızda 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara hediye geleceği yaziyor

 2. Sultan dedi ki:

  İnternete